Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koja vam je najbolja humoristicka serija?  (Pročitano 19871 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Crna Guja, Monty Pyton, Mucke!
Od americkih, Kafic u zdravlje i Prijatelji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 398
Prijatelji, definitivno!
IP sačuvana
social share
"When all of your wishes are granted,
Many of your dreams will be destroyed..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
A oni kreteni sa pinka nemaju kraj serije. ccc
Opet su sinoć pustili seriju ispočetka, bre Smile
Koliko znam sam kraj serije je ovako nešto.
Monika i Čendler treba da se venčaju a Ros i Rejčel ponovo da se smuvaju, po ko zna koji put.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@bedak

ja sam pre nekih dve nedelje uhvatila na hrt-u prijatelje i koliko sam skontala Ros i Rejcel imaju dete Monika i Cendler su zajedno, dok Dzoi i Fibi se nisu pojavljivali tj jesu ali sve je bilo kao i sto jeste...

mozda Laslo zna sta se desvaa sa serijom....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Kod vas se Monica i Chandler jos nisu vjencali???????
                       
U kojoj vi godini zivite? Da, vjencali su se, Chandler sada ima posao u drugom gradu( da me ubijete sad ne mogu se sjetiti u kojem), a Ros i Rachel su dobili dijete, i bas u posljednjoj epiaodi koja se kod nas prikazivla trazili su dadilju, i na kraju su se odlucili zaposlili momka, koji je na kraju dobio otkaz jer se Ros bojao njegove (pre)osjecajnosti. Phoebe ima momka, sa kojim je cak razmijenila kljuceve od stana Smile A Joey... Joey k'o Joey... Ganja uloge i puno jede.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Mucke su mi najbolje a prijatelji su super. Nesto bas nisam ljubitelj alo alo serije. A crna guja je isto fantastican i svaki snimljeni materijal koji dodje sa potpisom monti pajtonovskog leteceg cirkusa je nevidjeno smesan (meni).
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Citat: Arianna
Kod vas se Monica i Chandler jos nisu vjencali???????
                       
U kojoj vi godini zivite? Da, vjencali su se, Chandler sada ima posao u drugom gradu( da me ubijete sad ne mogu se sjetiti u kojem), a Ros i Rachel su dobili dijete, i bas u posljednjoj epiaodi koja se kod nas prikazivla trazili su dadilju, i na kraju su se odlucili zaposlili momka, koji je na kraju dobio otkaz jer se Ros bojao njegove (pre)osjecajnosti. Phoebe ima momka, sa kojim je cak razmijenila kljuceve od stana Smile A Joey... Joey k'o Joey... Ganja uloge i puno jede.

E baš ti hvala što si ispisala kraj serije jer ovde na pinku vec trći put serija ide od samog poćetka i stane pred samo venčanje Monike i Čendlera.
Eto sinoć je bila druga epizoda, gde Monika ima xXx kila Wink A Fibi drugi infrakt  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
1. Slozna braca
2. Men Behaving Badly
3. Scum
4. Only Fools and Horses
(ovo je pod pretpostavkom da se neracunaju crtane serije kao Simpsons, South Park, Futurama i King of the Hill, koje su bez premca komedije sto se tice)

Sve americke su glupe da gluplje ne mogu biti posebno: Cheers, Will and Grace, Seinfield...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
only fools and horses ...ili ti mutjke.....rullaju
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Citat: gromovnik
1. Slozna braca
2. Men Behaving Badly
3. Scum
4. Only Fools and Horses
(ovo je pod pretpostavkom da se neracunaju crtane serije kao Simpsons, South Park, Futurama i King of the Hill, koje su bez premca komedije sto se tice)

Sve americke su glupe da gluplje ne mogu biti posebno: Cheers, Will and Grace, Seinfield...


Pa slazem se pogotovu za Man Behaving badly
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.