Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koja srednja skola se danas isplati?  (Pročitano 11522 puta)
Ucesnik diskusija


Legal alien

Zodijak
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Sto se tice fakulteta, i dalje stojim pri tome da je uvek bolje zavrsiti gimnaziju pre fakulteta (Pravni posle gimnazije a ne posle pravno-birotehnicke i sl.) Me]utim, ukoliko morate da se zaposlite gimnazija vam ne vredi bas mnogo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


For P.A.N.D.A.M.O.N.I.U.M

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 717
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
mob
Nokia 
ako neko kaze da to nije gimnazija stvarno.....
IP sačuvana
social share
Ukupno 5000; karaktera na raspolaganju: 5000
Ukupno 5000; karaktera na raspolaganju: 4956
Ukupno 5000; karaktera na raspolaganju: 4910
Ukupno 5000; karaktera na raspolaganju: 4864
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


ThinkAgain...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Farmaceutski tehnicar je nesto sto cu ja postati  Smiley). Imam isti problem kao i ti  s tim sto sam ja zavrsila zubotehnicku, i ne studiram nista. Radila sam neke cetiri godine u struci, ali je ogromno cimanje. Posao zubnog tehnicara je strava kreativan, isplativ izuzetno, ali da bi uspeo moras da imas vezu, nekoga ko ce te pogurati da se tvoji radovi vide, da pokazes sta znas. Ja sam bez posla dva meseca i ludim. Sestra mi je zavrsila farmaceutski fax, i sad radi u apoteci, pa me je malo "primila" da i ja predjem na tako neko malo sigurnije mesto. Radno vreme je 6-8 sati dnevno, plata oko 25000, jedino sto je glupo je sto se radi u smenama...
Eto, nadam se da sam ti malo pomogla   Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


What goes around, comes around...

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73 МЕ
Мој тата са завршеном медицином и специјализацијом једва има 30000 плату
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Legal alien

Zodijak
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Sto se tice plata, o tome ne valja ni raspravljati. Eto, njen otac lekar ima platu koju ima moja poznanica sa srednjom skolom. TO je tek psoebna tema o kojoj bi moglo da se raspravlja danima.

Sto se tice prekvalifikacije, hmmm izgleda da se zaista isplati biti farmaceutski tehnicar. Ali, da li je potrebna veza i za to?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


ThinkAgain...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo i mene da ti odgovorim...iskreno - ne znam kako da posaljem privatnu poruku...a umela sam da procitam Smiley.. posto mi je sestra zavrsila farmaciju pre 5 meseci, sad radi u apoteci (nasla je posao za tri dana, doduse to jeste bilo preko veze). od kad je tamo dosla rekli su joj da ima trebaju i tehnicari i da, ako zna nekog-posalje. tako da mislim da i nije morala da "poteze" veze.ako ti ne smeta rad u smenama - super, to je jedino sto mene odbija. rad od 6-8 sati (ali uglavnom 6), plata od 25 000 minimum, ako imas srece i 30 000 (farmaceuti imaju 35-60 000, zavisno od iskustva)....beli mantilic, muckas one tecnosti, primas robu i rasporedjujes po rafovima, unosis u komp sta je stiglo, a kad steknes malo iskustva i ti radis sa musterijama-pacijentima.
o prekvalifikaciji ne znam nista vise od tebe, ali planiram da odem tamo (na Zvezdari imaju taj smer) i da se raspitam o predmetima. mislim da ce meni (zavrsila sam zubotehnicku) biti malo lakse, jer ce mi se priznati mikrobiologija, anatomija, i u stvari sve osim bas usko-strucnih predmeta. (farmakologije, farmaceutske hemije.....i verovatno jos "farmako" predmeta).    ..........i to je to...mislim da sam ti rekla sve sto znam...Smiley  i nadam se da sam ti jos malo pomogla.   
pozdrav 
p.s. bas me zanima na kom si faxu....?
p.p.s. mislim da moras da imas strucni ispit, ali ako i malo lici na ono sto sam ja polagala posle moje srednje - opusteno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
tesla batice,ne bi je menjo  Smile  nizasta  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


ThinkAgain...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
eto super, tebi odgovara od 4 pa na dalje, a meni od jutra do cetiri....vec smo se dogovorile...Smiley meni je taj popodnevni rad ubistvo... ja cu u ponedeljak da odem da se raspitam o tome koji su mi ispiti potrebni...
a strucni ispit se polaze posle srednjih medicinskih, tako mi se cini. kad odvolontiras sest meseci, imas pravo da polazes, i tek onda si zvanicno farmaceutski tehnicar koga poslodavac moze da prijavi. ja sam posle zubotehnicke polagala dva predmeta, kao...ustav kao prvi i sve strucne koje sam imala kao drugi predmet.. to se obavi u jednom danu...ja sam to malo preozbiljno shvatila, pa sam stvarno ucila, pa su se ovi ispitivaci cudili i saputali "ona zna, ona je ucila, s njom nesto nije u redu.."  Smile nisam morala toliko da ucim, a iskreno nisam se ubila od ucenja....od nas, recimo, pedeset koji smo polagali tog dana, mozda je dvoje palo....ma smesno skroz opusteno....nista strasno. ustav polazes pismeno (i naravno puskice, prepisivanje) a strucne usmeno. neki papirici sa po 4-5 pitanja ispred tebe (desetak papirica) i ti biras koji ces (naravno svi su okrenuti ka tebi da mozes da procitas pre nego sto izaberes)...znaci skroz cool...Smiley
fax ti je, sto i ti kazes, strava, ali bice ti tesko za posao....u nekoj skoli kao profesorka or something...ne znam bas sta moze jos... ali je definitivno bolje da imas bilo koji fax, nego samo gimnaziju...

                          pozzzZZzzZz

p.s. nesto mi je sumnjivo.....ne znam da li ce ovo ici kao privatna poruka.... nigde me nije pitao "kome ide poruka"........ne znam.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


ThinkAgain...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
definitivno nisam uspela...... kako da posaljem privatnu poruku??????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Legal alien

Zodijak
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Off topic: privatne poruke

Kliknes na ime onoga kome saljes poruku i otvara ti se njegov/njen profil. Na samom dnu te strane imas odeljak "Dodatne informacije" i tu je link: "Posalji ovom korisniku privatnu poruku." Kliknes, i otvara ti se polje za privatnu poruku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.