2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koga postaviti na trenersko mesto košarkaške reprezentacije SCG ?  (Pročitano 6373 puta)
02. Jan 2006, 00:10:59
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
Ajd' da čujemo neki predlog.
Ja smatram da bi povratak Pešića na mesto selektora bio dobar potez.

(02. May 2007, 21:41:51)
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
28/12/2005 | Izvor: B92, Blic
Slavnić: Vuk je sit i ovce na broju

www.yu-kosarka.com

   
Iako je izgledalo do je oko predloga Stručnog saveta KSSCG da trener rimske  Lotomatike Svetislav Pešić bude novi selektor reprezentacije postignut "koncenzus" skoro svih bitnih bivših i sadašnjih košarkaških faktora, Zoran Slavnić u razgovoru za Blic, ističe i neke negativne strane ovog predloga.

"Vuk je sit i ovce su na broju, Stručni savet KSSCG je predlogom Svetislava Pešića za selektora pronašao kompromisno rešenje koje ne pogađa sujetu nijednog člana ovog tela, ne pravi ih ljubomornim jer to Pešić svojim znanjem, izgledom i ponašanjem i ne može. Šta god loše da se desi na SP, za to će okriviti ponovo igrače,“ ovako Zoran - Moka Slavnić, jedan od kandidata za mesto selektora na Stručnom savetu, komentariše odluku po kojoj će UO do 1. februara promovisati Pešića u lidera stručnog štaba plavih.

"Slažem se sa odlukom odnosno imenovanjem Pešića za selektora iz razloga što je on poslednji s kojim smo imali uspeh i kao takav uopšte nije loš izbor. Van toga, kao trener, samo ako postane profesionalac imaće od mene podršku."

Šta ako ga njegov klub iz Rima zadrži na klupi?

"Taj slučaj bi samo bio nastavak kozmetičkih promena u vođenju Saveza, pošto su svi prisutni na ovom sastanku bili saglasni da novi selektor treba da bude profesionalac. Izjave Pešića da je on jedini sposoban da sedi na dve klupe, dolazim do zaključka da svi ostali nisu vredni. To je on sam potvrdio, pa je fino kad neko ima lepo mišljenje o sebi."

Da li ste očekivali drugačiji rezultat glasanja?

"Vrlo dobro poznajem sve članove Stručnog saveta i njihovo razmišljanje. Imao sam uz sebe Dalipagića i pola Žeravice zbog toga što legenda trenerskog poziva ima selektivnu amneziju, jednom glasa za mene, jednom za Pešića."

Imali ste podršku Dalipagića, Tanjevića, Srzića...?

"Njima se zahvaljujem što imaju visoko mišljenje o meni. Iza Moke niko nije stajao, pa mi se nameće zaključak da sam bio u neravnopravnom položaju, samo virtuelni kandidat. Sa Pešićem su se dogovorili još u Rimu 26. novembra, ali pitam ko je to s njim pregovarao i u čije ime kada je košarkaška vlada bila u ostavci. Čiju su to oni volju sprovodili? Ovo je stvar principa, pošto hoću da pokažem da je sve bilo unapred dogovoreno."

Da li vas je vaša generacija neprijatno iznenadila?

"Ja sam im bio vođa i na terenu i van njega i oni poznaju moj kvalitet, autoritet i znanje. Potvrdili su sumnju da se uključuju u bilo koju diskusiju ili kampanju samo kad treba da imaju ličnu ili bilo koju drugu vrstu koristi. Svi ostali koji su davali skromnu podršku ili oni koji nisu hteli da se izjasne su mali, sitni ljudi koji su se plašili da se ne zamere rukovodećem establišmentu u nadi da će i oni dobiti neki poslić."

"Bez obzira na nerazuman i nelogičan završetak sastanka Stručnog saveta, iako je Pešić decidirano rekao da neće biti profesionalac, ako se ipak odluči imaće moju podršku 100 odsto. Očigledno je da su skrenuli s kursa jer su apsolutno bili za profesionalca, međutim nismo više superiorni da imamo selektora samo dva meseca. Sada je reprezentaciji mnogo važnija uloga trenera nego što je to bila generaciji sa Divcem, ili mojoj," zaključio je Slavnić.
Priredio: Ivan Lončarević
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
Posle ovogodišnjih pardon prošlogodišnjeg "uspeha" košarkaške reprezentacije definitivno je splasnulo interesovanje za reprezentaciju, ali aj'd da čujemo još neko mišljenje.

Moka Slavnić se nešto lakta, ali njega ne bih stavio ni za trenera nekog KK a kamoli reprezentacije.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Ja sam za Pesica.Covek je autoritet,a ni rezultati mu ne izostaju.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Pesic  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
07/01/2006 | Izvor: B92, Sportski žurnal
Pešić: "Još razmišljam"

Telefon Svetislava Pešića se u četvrtak usijao. U nekim medijima pojavila se informacija da je definitivno odustao od preuzimanja reprezentacije. Naravno, to je automatski izazvalo brojne pozive iz domovine.

- Pošto nemam sa kim o tome da pričam i koga da obavestim o odluci, baš sam rešio da to objavim u novinama! – glasom punim ljutnje, u kome se ironija graničila sa sarkazmom rekao je Pešić.- Neko je to izgleda pogrešno preneo jedan neformalan razgovor sa prijateljem.

Između katoličkog i pravoslavnog Božića ništa se suštinski nije promenilo u stavovima poznatog stručnjaka. Isti su razlozi i za i protiv.

- Ne znam još ništa. Još razmišljam, gledam kalendare, termine obaveza, teško je sve to usaglasiti. Zato još sa sobom ne mogu da rasčistim i odlučim. Pokušavam da pronađem modus. U svakom slučaju odluka će biti poznata u dogovorenom roku – smirenije je rekao Pešić.

Poslednje nedelje 2005. godine Roma je ispunila plan, pobedila u oba meča na domaćem terenu i održala korak sa Klimamijom i Benetonom u Palakanestru. Lepši početak 2006. nije se mogao zamisliti. Trijumf u Jerusalimu ponovo je otvorio vrata osmine finala ULEB kupa.

- Prvi put smo neko vreme trenirali u kompletnom sastavu. Kada smo zdravi možemo mnogo, to se i potvrdilo i protiv Jerusalima. Ipak, to je već prošlost. Predstoji nam derbi, gostujemo Napolitancima koji igraju u fantastičnoj formi. Ipak, ako se ukaže šansa naša želja je da u ULEB kupu prođemo što dalje.

Iskusni stručnjak je na sekund zastao, pa nastavio:

- Zavisimo do drugih rezultata. Ipak da bismo došli u priliku da čekamo ishode rivala prvenstveno moramo da pobedimo Zvezdu. A videli ste kako smo odigrali u Beogradu, ispod svake kritike. Sada smo malo bolji. O duelu sa crveno-belima, mislićemo tek posle Napulja".

Utakmica Roma - Crvena zvezda igra se u utorak od 20 sati u Rimu, situacija oko selektora biće nešto jasnija pre toga...
Priredio: Igor Vujičin
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Next year in this time will be milioners!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson K700i
Pesiv naravno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
Pesic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
pesic da,ali moze i Dusan Duda Ivkovic
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung i5700 + D880
Izgleda da sam jedini koji je za Slavnica Smile  Ionako nemamo igrace za neki veci uspeh,pa bi bar bilo zanimljivo gledati njega kako se nervira Smile Secam se,gledao sam na SOS-u,dok je vodio neku grcku ili spansku ekipu,kako je u sred utakmice otisao (ili bio izbacen) na tribine i poceo da objasnjava nekom coveku iz publike nesto,izgubi glas koliko je popizdeo,pa poceo da skace,a tek na igrace kako se dere.. Ma Moka je legenda,njemu treba dati sansu,ne bi' prosao gore nego na EP,a mozda bi i napravio nesto
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Pazi brate i ja da sam vodio nasu ekipu nebi prosao gore,tacnije gore nije ni moglo i da su hteli  Smile
Sto se tice Moke Slavnica moze i on,samo nisam za varijantu debelog Vujosevica
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
Izgleda da sam jedini koji je za Slavnica

Nemam ni ja nista protiv njega, ali Pesic je jedini koji moze da postigne nesto sa reprezentacijom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.