Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:51:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koga biste tukli??  (Pročitano 8590 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Sebe bih najradije istukao, jer samog sebe najvise iznerviram. A istukao bih i ovu smorenu omladinu i debele ljude grada Zrenjanina koji su sebi od zivota napravili mizeriju, pa ko im je kriv...
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Vec nekoliko dana sam u takvom raspolozenju da bih tako slatko,najvise izudarala svog supruga.
Pocela bih sa nekoliko roditeljskih niz usi,pa bih presla ne konkretnije...Uh,sada vec uzivam pri samoj pomisli...
Ali ne mogu,jaci je od mene...
IP sačuvana
social share
...ali u dnu duse,onom pravom i poslednjem dnu koje se nikom ne otkriva,ostalo je secanje na ono sto je proslo,i svest,da ono sto je jednom bilo,moze uvek da se vrati.Ostala je nada,bezumna nada,to veliko preimucstvo ostavljenih.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
nikog
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Rec moze boleti vise od svakog udarca Smiley Use it Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Oprezno sa recima... one mogu doslovno da ubiju dusu. Ne koristite ih u nehumane svrhe.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
Citat: Jelena84
Sigurno postoji osoba koja vas toooliko nervira da imate neopisivu zelju da je dobro isprepucate :x .To moze biti neko iz vaseg okruzenja a moze biti i neka javna licnost....
Moj izbor pao je na komsinicu-tracaru-licemera, kao drugaricu,takodje licemera,samo sto je devojka ogromna i ima oko 100kg(mada joj je i to dovoljna kazna:)),pa mi i ne bi bilo preporucljivo da se kacim sa njom- teska kategorija(prepucavamo se verbalno) i na Sanju Marinkovic (valjda ne moram da objasnjavam zasto).
Lista moze biti neograniceno duga,pa go ahead, ispraznite se Smile


nema veze sto ona ima 100 kg , ti si refleksivnija Smiley
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto bi peglala Sanju Marinkovic? Mislim i ja mislim da je devojka retard, pa ne gubim vreme slusajuci je i gledajuci Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 46
Tu si upravu- ni ja tu emisiju odavno ne pratim- wasteing of time....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Uh.... Kako bih isprebijala zenu (ili djevojku, ili sta li je vec....) koja je prije par dana novorodjence bacila u rijeku... Takve ljude bih bila u stanju ubiti golim rukama
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 598
1. Isprepucao bih jednog uobrazenog skota Dragana, mislim da bih u njegovom slucaju mogao da izdrzim 3 dana neprekidno ga sutirajuci u vugla...o njemu toliko Smile  Smile  Smile

2. Dean - onaj bosanski derpe, taj verovatno nervira ceo svet i majka bi ga se odrekla, i njega bih dobro isprepucao ali manje nego gore navedebog Smile  Smile

3. ZeJko Joksimovic - neka izvinu svi koji ga vole ali voleo bih malkice da ga sibnem, ponovo kazem manje nego gore navedene Smile


Van konkurencije -  je George Bush, prosto bih voleo da me sa njim zatvore u neku prostoriju, mucio bih ga dok ne crkne... Smile  Smile  Smile  Smile


to je uglavnom kraj liste, ima jos nekih ali nisu vredni pomena aspram ovih...
IP sačuvana
social share
'Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live.'
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:51:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: biste tukli

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.