Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko zatire GENOCID nad Srbima, Jevrejima i Romima  (Pročitano 8574 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
Ne želim se itati sa brojkama , jer nisam ni kompetentna , niti mi to dozvoljava moj osjećaj za pravdu . Jednostavno , mislim da je svaki čovjek vrijedan ka i cilo čovječanstvo . Ne filozofiram , moj život nije nasumice bačen na zemlju , vjerujem u Boga , jednog i jedinog , stvoritelja neba i zemlje .... svi smo mi od Boga , a to uvik ili svako malo zaboravljamo . Zar je Srbin bolji od Šiptara ??? Zar je Hrvat bolji Roma ??? Zar je bogataš bolji od siromaha , ili doktor od smetlara ....

Imam sina kojeg volim više od sebe . U tri godine njegova života tri puta je bio u bolnici ( 8 mjeseci - upala pluća , 11 mj. - pad imuniteta i bezbroj infekcija , krvna slika ukazivala na leukemiju , srićom , prošlo sve dobro , sa 2 god. - okrenilo se jaje u mošnji što nakon šest sati izaziva sušenje tj. nema više nikakvu funkciju , jedva uspjeli spasiti ) , a sad se spreman i na četvrtu posjetu , bezazlenu , operacija kilice . Obožavam ga , a i on mene . Moji poljupci su njegova radost tako da se stalno mazimo i grlimo po cili dan . Kada priča naglasi ono slovo R tako lipo i slatko , ka da ga izgovara tri odjednom , RRR .... ali je tužan kad viknem na njega , u igri zna biti sebičan , plače kad nije po njegovu , doleti meni da su ga seke udarile , a nisu , izmišlja događaje , priče ...

Što bi meni vrijedila Hrvatska kada njega ne bi imala ???
Što mi znači cili svit bez njega ???
Što sam ja kad u meni ne bi bilo  te ljubavi ???

Smišni bi mi bili svi vaši postovi , da nisu tako tužni u pozadini .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
#Ласло
Чисто да мало појаснимо људима какве су те демографске методе и колико су поуздане. Те методе се заснивају на пописима становништва из 1931. и 1948. (који су већ сами по себи мањкави), даље базирајући се на хипотезама о наталитету и морталитету у периодима пре за време и после рата као и претпоставкама о миграцијама за време и после рата праве се процене борја становника, под претпоставком да није било рата, и од тога се одузима број пописан 1948. године. Све у свему ово је веома паушално и применама готово истих метода добијају се потпуно различити резултати који осцилују од 1.200.000 до 2.845.000 за демографске губитке и од 1.000.000 до 1.800.000 за непосредне ратне губитке.Када се све то сагледа не видим како је могуће то узимати како неки релевантан доказ и на основу тога оспорити резултате које је добила комисија која је непосредно после рата директно на лицу места проценила број жртава. Све и да узмемо Кочовићево истраживање као тачно, он каже да је било 1.014.000 непосредних ратинх губитака и јасно се ограђује и допушта могућност грешке од 150.000 што значи да тај број по његовом истраживању може бити и готово 1.200.000. Зашто и под таквом претпоставком не би било могуће да је у јасеновачком комплексу логора убијено нпр. 600.000 људи?

Такође ми није јасно шта хоћеш да покажеш тиме да је Немачка одбила да плати одштету. На крају никакву одштету није ни платила. Значи ли то по теби да злочина уопште није било? Такве шпекулације којима се ти бавиш стварно немају никаквог смисла. Наравно да Немачка није хтела да плати одштету за оно за шта сте радили ви Хрвати, нису ни они блесави.

Такође није ми јасно шта хоћеш да кажеш оним да треба да се утврди истина када је она већ одавно утврђена. Ако хоћеш да се бавиш `ревизионизмом` онда иди на нацистички форум http://www.stormfront.org/forum/ , са њима ћеш се лако објаснити, тамо су све твоји истомишљеници  Smile .
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: miaana
... vjerujem u Boga ...




И ови су веровали па им то није сметало да почине стравичне злочине и геноцид  Smile .
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

Ne želim se itati sa brojkama , jer nisam ni kompetentna , niti mi to dozvoljava moj osjećaj za pravdu .

Slazem se... svakim svojim postom dokazujes da nisi kompetentna...
Priznajem ti znanje iz nekih oblasti... ali nemoj da se mesas u stvari o kojima ocigledno jako malo znas.
Radikali su poznati kao demagozi, ali ti si i njih zajebala.

Citat

Ne filozofiram , moj život nije nasumice bačen na zemlju , vjerujem u Boga , jednog i jedinog , stvoritelja neba i zemlje .... svi smo mi od Boga , a to uvik ili svako malo zaboravljamo

Filozofiras.

Citat

Zar je Srbin bolji od Šiptara ??? Zar je Hrvat bolji Roma ??? Zar je bogataš bolji od siromaha , ili doktor od smetlara ...

Diskutabilno.
Globalno gledano, dok god sam srbin prosecan srbin ce mi biti bolji od prosecnog roma ili siptara ili hrvata.
Koja je razlika izmedju mene i tebe i ostalih...
Razlika je sto ja o tome slobodno pricam.

Citat

Što bi meni vrijedila Hrvatska kada njega ne bi imala ???

Isto koliko ti je vredela i pre nego sto si ga dobila

Citat

Što mi znači cili svit bez njega ???

Isto koliko ti je znacio i pre nego sto si ga dobila.

Citat

Što sam ja kad u meni ne bi bilo te ljubavi ???

Ti bi time htela reci da sem te ljubavi u coveku nema nista vredno?
Ako si ti bez te ljubavi nista... i sa njom si nista u sustini jer dete svakako jeste nesto najvaznije sto mozes imati u zivotu... ali nije jedino.

Citat

Pa o čemu ti govoriš , krajnu i dan-danas tretiraš srpskom , a i Bosnu ???

Deo nje u kome zive srbi, da?
Imas li problem sa time mozda?

Citat

a bi volila da sva trojica budu osuđena , a to da li je sud kompetentan ili ne , činjenica je da je jedini . Nitko se nije htio primiti tog posla , pa nam je tako kako je .

Ko se nije primio toga?
Sta ti pricas prazne price?
Pa jesu nasi sudovi svaki put trazili da se nasim ljudima sudi pred nasim sudovima?
Svi nasi drzavni organi su to spominjali svaki jebeni put.
Ne secam se da su vasi to spominjali. Mozda gresim.
Sloba ce ako se postuje pravo izaci iz haga jer ni jedan jedini dokaz nisu uspeli protiv njega naci... da mu je sudjeno ovde za sta se mi zalazemo... em sto bi ga do sada verovatno 100 puta ubio neko, em sto bi bio osudjen bar na dozivotnu robiju ili elektricnu stolicu.

Sta bi tebe radovalo, tvoja je stvar
Mene bi radovalo da se taj rat zavrsi, a na ovaj nacin kako se sada vodi, nece se zavrsiti sigurno.
Jer nije normalno da 95% zatvorenika u Hagu budu srbi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Citat
Све и да узмемо Кочовићево истраживање као тачно, он каже да је било 1.014.000 непосредних ратинх губитака и јасно се ограђује и допушта могућност грешке од 150.000 што значи да тај број по његовом истраживању може бити и готово 1.200.000. Зашто и под таквом претпоставком не би било могуће да је у јасеновачком комплексу логора убијено нпр. 600.000 људи?




Vrlo jednostavno....jer tih 1 milijun ili 1,2 milijuna treba rasporediti na cijelu Jugoslaviju. Ili u Srbiji, Makedoniji, Crnoj Gori ili Sloveniji nije nitko ubijen?

Ne treba smetnuti s uma ni poubijane pripadnike ustaških, četničkih, partizanskih, ljotićevskih, nedićevskih, belogardejskih, domobranskih, ss-ovskih (mislim na "ojgenovce"), balističkih i ostalih jedinica.

Isto tako treba uračunati i brojke ljudi koji su umrli od tifusa koji je harao u nekim predjelima Jugoslavije i nosio sobom mnoge žrtve.

Isto tako Srbi u NDH nisu bili ubijani samo u Jasenovcu, bilo je (to oblje znaš od mene) i drugih logora, a isto tako brojni ljudi su ubijeni na samom terenu.


Što se izračunavanja demografskih i stvarnih gubitaka tiče, u pravu si korištene su različite metode, ali treba znati da je Kočović svoje istraživanje provodio bez premise od 1,7 milijuna ubijenih, dok je Vogelnik (koji je upotrijebio veće promile priraštaja) svoje izračunavanje vodio s ciljem da opravda navedenu brojku.

Isto tako iz tvog posta nije jasno kako i kad je to brojka 1,7 nepobitno dokazana, jer je osoba koja ju je izračunala, Vladeta vučković, sam više puta potvrdio da je i on izračunao demografske gubitke, a ne stvarne, nego da su Kardelj i ostali na Mirovnoj konferenciji svjesno te podatke prezentirali kao stvarne gubitke.

Nedoumice koje se javljaju oko brojke stvarnih gubitaka, nisu plod nemogućnosti izračunavanja ili nepostojanja pravilne i koliko je to moguće precizne metode, nego očite manipulacije brojkama.

Ponavljam, možda su te brojke i veće. Ali neka se to jednom definitivno utvrdi, a ne da se skrivaju podaci, kao što se to dogodilo s onima koji su preznetirani Nijemcima, koji su potom platili odštetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: Laslo
Vrlo jednostavno....jer tih 1 milijun ili 1,2 milijuna treba rasporediti na cijelu Jugoslaviju. Ili u Srbiji, Makedoniji, Crnoj Gori ili Sloveniji nije nitko ubijen?

Ти значи тврдиш да када се од 1.200.000 одузме 600.000 остане `нитко`? На ово стварно немам коментара.

Сасвим је нормално да на Хрватску отпадне нејвећи део јер је управо у Хрватској вршен геноцид. Што се тиче војних губитака они нису ни приближно велики као цивилни губици, од којих опет највећи део отпада на геноцид. Губици у војсци су нпр. за Француску 220.000, Велику Британију 290.000 итд. Све војне јединице заједно код нас су биле малобројније од армија горе наведених држава и чињеница је да је на нашем простору било далеко мање неких значајнијих војних операција, вођен је претежно герилски рат без неких сукоба масовних војних јединица тако да се може претпоставити да су војни губицу код нас сигурно мањи.

Citat: Laslo
Isto tako iz tvog posta nije jasno kako i kad je to brojka 1,7 nepobitno dokazana, jer je osoba koja ju je izračunala, ...

Небитно, уопште нећу ни да се бавим тиме јер је потпуно јасно да се тим методом не може добити ни приближно прецизан резултат. Подаци којим се располаже су недовољни а и сама суштина те метотологије се заснива на претпоставкама о морталитету и наталитету које је немогуће ни приближно тачно утврдити, поготово онај део где се оцењује колики је пад наталитета због ратних дејстава. Потпуно је илузорно и покушати тврдити да таква једна рачуница може нешто са сигурношћу да докаже.

Citat: Laslo
Nedoumice koje se javljaju oko brojke stvarnih gubitaka, nisu plod nemogućnosti izračunavanja ili nepostojanja pravilne i koliko je to moguće precizne metode, nego očite manipulacije brojkama.

Да је пописом 1948. обухваћен и попис жртава једино би то било довољно прецизно. Овако се морамо руководити оним сазнањима која имамо, што се тиче број жртава у Јасеновцу једноставно не постоји никаква основа да се било која будућарачуница и истраживање сматра прецизнијим од онога што је закључила `Земаљска комисија Хрватске за ратне злочине` која је прва изашла на лице места, мада се и њима могу упутити критике да су минимализирали неке аспекте као што је број жртава које су отпловиле Савом.


Citat: Laslo
Ponavljam, možda su te brojke i veće. Ali neka se to jednom definitivno utvrdi, a ne da se skrivaju podaci, kao što se to dogodilo s onima koji su preznetirani Nijemcima, koji su potom platili odštetu.

Како је могуће да се данас то утврди прецизније него што је већ утврђено? Којом методом? Који су то подаци који нису доступни јавности? Када су то немци платили одштету када добро знамо да их је Тито поштедео тога?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
SF , vidim seciraš mi post , onako , temeljito ... ajde , neka .
Da li sam kompetentna ili nisam , znam samo jednu stvar ; NIKADA SE NEĆU ZAKLETI NI U JEDNU STVAR , JER ZNAM DA NIŠTA NE ZNAM . Moj mozak služi samo meni , ponosna sam jer ne pripada ni jednoj stranci i ako sam zbog toga manje vrijedna ili manji domoljub od drugih , neka . Moje bubice u glavi su moje , i samo moje , a meni drage , da samo znaš kako . Mislim da vrlo dobro znaš o čemu cilo vrime pričam , ali moraš kontrirat , kako bi to bilo da JA imam pravo ??? Još ni jedna strana nije došla do točne brojke žrtava u drugom svjetskom ratu , a ti bi htio da ja vjerujem u SRPSKU ISTORIJU , ha ???
O filozofiji sam napisala samo rečenicu-dvi , čisto da bi objasnila svoj stav kako NE VIRUJEN U RATOVE I NASILJE i što je tu napisano nije ružno , zar ne ???
Tebi je diskutabilno kada pitam jedno jednostavno pitanje , a kako bi odgovorio da te pitam nešto komplicirano , ma na koncu nisam te ni pitala , to je jedno retoričko pitanje . Bolji su ljudi automatizmom Srbi samo zato što su Srbi , a generaliziranje nas vodi u one sisteme iz kojih smo , bar ja virujen , odavno izašli . I ovde si napisa nešto samo da bi napisano bilo , ali nije istinito . Priznaj sam sebi , ne moraš meni .
O svom sinu sam napisala ono što sam napisala , iza svake riči stojim . Ja nisam Majka Marija koja je imala snage gledati razapinjanje svog Sina na križ , ona je jedna i jedina , ja sam samo čovjek čiji je život nevjerojatno bogatiji i ljepši od kada je moj sin uz mene . Ljubav nas obogaćuje , usrećuje , mjenja nas na bolje , ljubav je nešto čudesno i bez toga ja ne želim ostati . Sve bih učinila da mi sin živi u boljem i sretnijem svijetu ! Zar je to nakaradno razmišljanje ??? Zar je Hrvatska zemlja u kojoj majke tribaju gubit sinove za nju , a to je samo komad zemlje !!??!!?? Da bi je sačuvali moraju ti sinovi ubijat nečije druge sinove ... i sve u krug . ODVRATNO
Svi Srbi u jednoj državi . I nije važno što ima Srba u Ekvadoru , i tamo je Srbija , samo , eto , neće gamad da prizna ....    
Zbog toga i sude Miloševiću , ako nisi znao . A to dal će se nać ili neće dokazi , vrime će pokazati . Ti možeš priznavati ili ne sud u Hagu , ali činjenica jest da se sudi svima , i Srbima i Hrvatima , samo sa tom razlikom da se gen. Norcu sudi u Rijeci . Kako se to dogodilo ??? Zamisli , ustaška vlast pa sude svom generalu , zar je to moguće ???
Sad te moram upitat nešto osobno , mada si slobodan ne odgovoriti ; ZAR MISLIŠ DA SMO TOLIKI NEPRIJATELJI , I DA JE MRŽNJA TAKO NEPREMOSTIVA DA NAŠA DVA NARODA NE MOGU ŽIVIT U DOBRIM ODNOSIMA ? ILI JE NAŠE NAPUŠTANJE JUGOSLAVIJE NAJVEĆI GRIJEH SPRAM VAS ?
Samo nemoj o Jasenovcu , jer je toliko isforsiran i ispolitiziran za ne virovat . I nemoj , molim te da iman neke komplekse i krivu projekciju ili ne znam više što ... ja tebe ne doživljavam takvim , a ti mene stalno prozivaš ka da sam imbecil kojeg triba naučit držat kašiku .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: miaana
ZAR MISLIŠ DA SMO TOLIKI NEPRIJATELJI , I DA JE MRŽNJA TAKO NEPREMOSTIVA DA NAŠA DVA NARODA NE MOGU ŽIVIT U DOBRIM ODNOSIMA ? ILI JE NAŠE NAPUŠTANJE JUGOSLAVIJE NAJVEĆI GRIJEH SPRAM VAS ?

Веома је мало вероватно да ћемо икада живети у добрим односима, и потпуно је лицемерно и безобразно са твоје стране да се правиш блесава да ти није јасно у чему је проблем. Ваше напуштање Југославије је најмањи проблем, да вас никада више не видим не би ми сигурно било жао, проблем је у томе што је стварање етнички чисте хрватске државе Србе коштало милион невиних живота жена, деце, стараца, о протеранима, о попаљеним и уништеним селима и црквама, о покатоличеним Србима не треба ни причати. И опет у свему томе ми Срби и не очекујемо од вас ништа, нити имамо жељу да се покајете, нити неке користи од тога да вас подесћамо на кривицу, него је суштина у томе да то мора управо наш Српски народ добро да запамти, да коначно схвати ко му је пријатељ а ко није и да од Хрвата једино може да очекује најгоре. Сами смо кројачи своје судбине и сами ћемо своје проблеме и решити. Занимљиво је да после сваког злочина Хрвати одједном постану мирољубиви и толерантни, побију и протерају Србе па одједном постану пацифисти и саосећајни. Није ми јасно како се не гадите сами себе, ја бих под земљу пропао да смо ми Срби тако љигави.

Citat: miaana
Samo nemoj o Jasenovcu , jer je toliko isforsiran i ispolitiziran za ne virovat . I nemoj , molim te da iman neke komplekse i krivu projekciju ili ne znam više što...

У ком лицу ти је глагол `иман`? Чудан тај ваш далматински језик али вама је и имаш и имам увек `иман` Smiley.
Значи ако је у другом лицу онда ми стварно није јасно шта си хтела да кажеш тиме. Због чега би то СФ имао комплексе због геноцида који сте починили ви Хрвати?
Што се исфорсираности и изполитизираности Јасеновца тиче то је нека ваша хрватска фикција, немате петље да сами себи признате истину или сте толико без образа и морала да иако сте те истине свесни намерно покушавате да је потиснете и сакријете.
Нема ту никакве исфорсираности, наука је рекла своје а то што ви желите да по други пут убијате исте жртве, што им не признајете ни право да буду запамћене, то говори о вама самима. Ево неких неутралних процена и опште прихваћених чињеница:

- Рудолф Ј. Румел, вероватно најбољи историчар који се активно бави геноцидима и погромима становништва (он их назива `демоцидима`) је проценио број жртава усташа од 655.000.

- Центар Симона Визентала даје цифру од 500.000 жртава у Јасеновцу

- Ларус енциклопедија из 1979. године даје цифру од 700.000 жртава у Јасеновцу

- У `Yad Vashem` енциклопедији Холокауста се наводи 600.000 жртава Јасеновца

- У извештају владе САД о нацистичком злату из 1998. године се наводи цифра од 700.000 убијених у Јасеновцу

- Енциклопедија Југославије чији је главни уредник Мирослав Крлежа (Хрват) даје податак од 700.000

- Земаљска комисија Хрватске за утврђивање геноцида која је прва изашла на терен и имала директан увид у све доказе је дала процену 500.000 до 600.000.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dok god ti rezonujes tako o jasenovcu mi nikad necemo biti prijatelji, jer je u tom jasenovcu stradalo vise ljudi nego sto je hrvata u istoriji u svim ratovima zajedno poginulo... znam ja da je za tebe svaki zlocin jednako bitan... al ne bi trebao biti...
Ako nisi znala za to ne sude milosevicu, a ja cu upotrebiti jedan srpski zargonski izraz... nemoj srati... ako o necemu pojma nemas, bolje o tome nemoj ni pricati. Jer kao sto i sama kazes... definitivno sad znam da nista ne znas Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Moja baba Nada Trklja, rodom iz Banja Luke, u vreme kada je dostigla studentske dane i studirala u Zagrebu, bila je osudjena na Jasenovac. Tako da kada god se umanjuju te tragicne zrtve Jasenovca, u meni uzavri krv odmah. Istina je ovo sto je rekao SF, da je u tom Jasenovcu stradalo vise ljudi nego sto je Hrvata u celoj njihovoj istoriji. Umesto da su u Srbima nasli bracu i podrsku... ma bolje da ne pricam dalje, samo se potresem i podizem sebi pritisak.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.