Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko su ljudi iz senke koji odlucuju u Srbij????  (Pročitano 7351 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
Pecinaaaaaaaaaaaaa nasa majkaaaaaaaaa. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ccccc

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1034
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6234
Resenje-doneti zakon o monopolu!Pa nece moci cetiri coveka da poseduju vecinu od bogatstva u jednoj zemlji-Srbiji.Jeste gledali insajder?
« Poslednja izmena: 15. Apr 2009, 23:01:07 od djordjenbgd »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Potreba da oni koji su zaista moćni u Srbiji budu u senci je sve manja. Skoro je na Kopaoniku bio skup najvažnijih ljudi u Srbiji, biznis i politika,to su nazvali "Srpski molitveni doručak" Obezbedjenje je zaista bilo pojačano ali se ti ljudi nisu preterano krili. Srednje mala zemlja kao što je Srbija sa jednim dominantnim milionskim gradom, može li tu išta dugo biti tajna? Pogotovu kod ljudi koji se bave istim ili sličnim poslom. Postoje stvari koje se ne rade "na sred ulice" ali je i to poznato onom ko treba da zna.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6230
Jel ste culi sta je rekla Dragutinovicka? Vreme dinozaurusa je proslo. Kataklizma.
Drug Misko nije imao potrebne pare da ulozi u dezelu.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia E
Resenje-doneti zakon o monopolu!Pa nece moci cetiri coveka da poseduju vecinu od bogatstva u jednoj zemlji-Srbiji.Jeste gledali insajder?
Ko da donese zakon? vlast? koja vlast? mozda tadic dinkic djelic jelasic cvetkovic??? ti decko moj nemas drzavu a kamo li vlast koja treba da donosi anti monopolske zakone protiv onih koji ih finansiraju Smile
« Poslednja izmena: 16. Apr 2009, 23:24:19 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 6230
Resenje-doneti zakon o monopolu!Pa nece moci cetiri coveka da poseduju vecinu od bogatstva u jednoj zemlji-Srbiji.Jeste gledali insajder?
Ko da donese zakon? vlast? koja vlast? mozda tadic dinkic djelic jelasic cvetkovic??? ti decko moj nemas drzavu a kamo li vlast koja treba da donosi anti monopolske zakone protiv onih koji ih finansiraju Smile
Pa tu je cela ujdurma. Skines im monopol, povuku pare i nemas leba narodu da das.
Vlast pada za pola dana.Onda nastupa opozicija: Rusi cekaju na granici sa desetinama milijardi al ne da Tadic, zuti itd.
Dodju na vlast, pa udri po izbornoj volji gradjana. Pa nismo mislili tako?
Rezultat? Covek poceo da si jede prste koje je dizao za takve. Kasno bato.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Samsung Galaxy IIs
Resenje-doneti zakon o monopolu!Pa nece moci cetiri coveka da poseduju vecinu od bogatstva u jednoj zemlji-Srbiji.Jeste gledali insajder?
Ko da donese zakon? vlast? koja vlast? mozda tadic dinkic djelic jelasic cvetkovic??? ti decko moj nemas drzavu a kamo li vlast koja treba da donosi anti monopolske zakone protiv onih koji ih finansiraju Smile

A da ne misliš da radikali i neki njihov najnoviji derivat hoće ?

Resenje-doneti zakon o monopolu!Pa nece moci cetiri coveka da poseduju vecinu od bogatstva u jednoj zemlji-Srbiji.Jeste gledali insajder?
Ko da donese zakon? vlast? koja vlast? mozda tadic dinkic djelic jelasic cvetkovic??? ti decko moj nemas drzavu a kamo li vlast koja treba da donosi anti monopolske zakone protiv onih koji ih finansiraju Smile
Pa tu je cela ujdurma. Skines im monopol, povuku pare i nemas leba narodu da das.
Vlast pada za pola dana.Onda nastupa opozicija: Rusi cekaju na granici sa desetinama milijardi al ne da Tadic, zuti itd.
Dodju na vlast, pa udri po izbornoj volji gradjana. Pa nismo mislili tako?
Rezultat? Covek poceo da si jede prste koje je dizao za takve. Kasno bato.

Problem je što nema nikoga ko bi sada to rešio.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 6230

Problem je što nema nikoga ko bi sada to rešio.
Hitler je to lepo resio. Kada se prvi rat zavrsio, ratni profiteri vec kupili 80% Nemacke. Nesreca je bila da su to bili Zhidovi. Zamisli kako su se osecali, porazeni, izubijani, osakaceni, gladni a dodju sa fronta a nove gazde voze kola, jedu u skupim restoranima, glamurozne cajanke itd.
Dosao na vlast, pa ozdak bato. Niko nije verovao da ce to uraditi, ali ono Arbeit macht grei je bio bas to sto je mislio: daj malo da vidite kako je to kad radis? Pa na 40 kila odzak bato.
Nema Srbin muda za to. Dosta mu je zrtvovanja. Jedni idu, drugi musave i tako se nacija razara.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.