Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko su grobari a ko navijaci partizana?  (Pročitano 10256 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Jos jedna rasprava tipa 'moj tata je jaci od tvog tate'
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Ma jok brate vidis da se malo salimo.
Ja bi iskreno voleo da i Zvezda i Partizan imaju navijaca u svetu ko Juve ili Mancester .
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tema je otvorena da bi grobari dali svoje misljenje a ne de bi cigani odmah ispoljavali svoje komplexe. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Forza Viola...Collettivo1978

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 291
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k608
brate ti ne moras da bojkotujes...slobodno idi i gledaj blamaze i jadni nas tim!!!Zbog takvih kao ti ovi lopovi i opstaju...i debila koji daju po 1000,1500 din da bi gledali namestenu utakmicu sa Livornom i slicno!!!!!
IP sačuvana
social share
I kada gubis ja ti pevam jer u srcu mome jedino si ti!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
brate ti ne moras da bojkotujes...slobodno idi i gledaj blamaze i jadni nas tim!!!Zbog takvih kao ti ovi lopovi i opstaju...i debila koji daju po 1000,1500 din da bi gledali namestenu utakmicu sa Livornom i slicno!!!!!
Pa sta ti stvarno mislis stvarno da upravu boli kurac za bojkot?ja kazem da sam protiv uprave,mrzim i zecevica i ostale,ali ovaj bojkot ovakav kakav je nema smisla.I po cemu je namestena utakmica sa livornom??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Forza Viola...Collettivo1978

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 291
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k608
pa sa svim forumima kladionicarskim bilo je ztavljeno da ce biti iz x-x........Bojkot je za sada jedini nacin a,ali izgleda kako stoje stvari da cemo morat "Govnavom motikom" da ih teramo.Ako ne odu sami do kraja sezone onda bi trebalo da im upadnemo u prostorije!!!Bolje zrtvovati 2,3,4 sezone nego da nam lopovi vode klub jos narednih 20.
PS Ja sam dosada isao na skoro sve tekme na gostovanja a na JNA sam isao na sve osim Bezanije na ISTOK .Odlucio sam da ne idem vise jer i Istok i ju g i sever treba da budu prazni.vidim da je vecina ljudi koji su konstantno dolazsili njiih 10000 na utakmice ...vidim da i oni dele moje misljenje jer poseta poprilicno opada.sad protiv Vozdovca nece biti vise od 1000 mozda 2000!!!
IP sačuvana
social share
I kada gubis ja ti pevam jer u srcu mome jedino si ti!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa ja pricam da smo trebali odmah svi da se skupimo i da im upadnemo i polupamo prostorije a ne da godinu i po dana nista ne radimo i kao bojkotujemo.Poseta je opala zbog kise,a morasm da shvatis da postoje ljudi koji jednostavno ne mogu bez partizana. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Forza Viola...Collettivo1978

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 291
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k608
pa kako  ne mogu?oni dolaze samo zato sto je besplatno i ja sam jedno vreme ove sezone bio PONOSNI GROBAR jer nas je na tekmu islo po 10 12000!!!!Pogledaj kakoo je kad se placaju karte.Pa ne dodje 500ljudi!
IP sačuvana
social share
I kada gubis ja ti pevam jer u srcu mome jedino si ti!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa brate ja sam svku utakmicu partizana olatio iz svog dzepa pa cak i kad se islo na gostovanja nisam ocekivao da mi smrdljiva uprava plati nego sam sve sam placao.bBio sam i protiv livorna. . .naravno da postoje ljudi koji uvaljuju bulju na stadion samo zato sto je besplatno,ali ja nisam od tih. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Forza Viola...Collettivo1978

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 291
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k608
pa o.k. ali i cene su skupe .umesto da puste fazon za 100kinti na jUg i po 200 za istok i zapad oni za nasu ligu imaju cene tipa 500 dun???STRASNO
IP sačuvana
social share
I kada gubis ja ti pevam jer u srcu mome jedino si ti!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.