Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:48:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko stoji iza Kurira?  (Pročitano 5433 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
ma rolaj ... posto je moderacija odavno prezalila ovaj pdf, a osecaja blama nemas ... moze ti se ...

a ni ja nisam vlasnik ban dugmeta pa se neces hladiti narednih 48 sati
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
ta šta se jedite,kolko sam ja skonto ovi hoće da kupe sve demokratske novine u srbiji ali nelezi vraže nedaju im ovi što lobiraju za neki sarajevski list,ništa narošito  Smile

likove ubacite po želji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
prijatelju zmaje
mogu ja da napisem kilometarski post o tome ko stoji iza kurira,ko narucuje tekstove i tako ali me mrzi da trosim prstice na tu bandu
a ovo sto radim ja to rade i drugi na mnogo vaznijim temama od ove
a i pricali smo o tome ranije 
« Poslednja izmena: 16. Dec 2011, 00:00:05 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ti i dalje verujes u Deda Mraza?

ti veruješ da neko plaća medije da bi zastupali neku politiku, to je neozbiljno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Motorola 
ti veruješ da neko plaća medije da bi zastupali neku politiku, to je neozbiljno

Ti veruješ da Beee92 radi to što radi zato što su tamo svi odreda čovekoljubniji od Hajdi sa zelenih alpskih obronaka i manje zlomisleni od Širli Templ dok traga za ranjenim tajom ? Ako kažeš : "Da !",trebalo bi ti oprati lažljiva usta.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
ti veruješ da neko plaća medije da bi zastupali neku politiku, to je neozbiljno

Ti veruješ da Beee92 radi to što radi zato što su tamo svi odreda čovekoljubniji od Hajdi sa zelenih alpskih obronaka i manje zlomisleni od Širli Templ dok traga za ranjenim tajom ? Ako kažeš : "Da !",trebalo bi ti oprati lažljiva usta.

Ne, to ti misliš, ti veruješ da su mediji tu da bi ljudima činili dobro, zato ne razumeš šta znači kada neki medij zastupa odredjenu politiku, a šta znači kada drugi medij neko plaća za odredjen konkretan interes.

B92 je stanica koja je tokom devedesetih odigrala ključnu ulogu u očuvanju slobodnog novinarstva i istinitog izveštavanja gradjana. Danas je sa tom stanicom problem u tome što se nije dovoljno profesionalizovala, ali i dalje ima insajder, jugoslava ćosića i neke druge stvari koje su simbol slobodnog novinarstva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Mogao bi se neko zapitati zasto domaci tajkuni uspevaju da istisnu strendzere i zasto im je to toliko bitno.

Zato je i Kurir sranje, ne pise o tome a pise o svakakvim drugim glupostima.  Smile

Tja, vidis, mali problem je sto ova vlast, kao i druge pre nje, kao i druge koje ce doci posle nje to dozvoljavaju. Ovde ti je drzava u sluzbi tajkuna, zakoni se donose ne da bi narodu bilo bolje vec da bi tajkuni izvlacili profit a te iste tajkune bas briga da obezbede makar neke uslove za taj isti narod vec ih samo briga da naberu ogromni profit. Krivo mi je sto makar nemamo neku opciju koja bi mogla da coveku koji u izvozu mleko naplacuje 65 dinara a sopstvenom narodu 80 dinara(zaboravih tacno koliko posto citah odavno ali mislim da su se pominjale te cifre) kaze da to ne moze tako i da mu udeli makar malo konkurencije kako bi morao da se zapita da li mu zaista odgovara da muze sopstveni narod ali nazalost nemamo je. Zato me i ne pogadja sto je sjahao Kurta a uzjahao Murta, jer se svodi na isto. Da bi se nesto promenilo treba ti snage i volje da nateras nekoga da mora da uradi nesto po pitanju toga i toga ali toga nemas. Pogledaj samo kako prolaze strajkovi i koliko ljudi je samo protiv tih strajkova.  Smile

Tako da, izvinices me ako me ne pogadja previse Kurirova rekla-kazala i panike u nekim drugim redovima ili pak mozda i ovo sto ti kazes jer se upravo svodi na ovo isto sto se pricalo i prica se na hiljadu tema i foruma bio to Burek ili B92 a to je da je ova Drzava u velikoj buli u kojoj je sama zapala losom i spoljnom i unutrasnjom politikom i iz te bule se nece izvuci ni narednih 20 godina. Nazalost...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
LG Nexus 5
Iza Kurira stoji onaj ko ima para...
Svi mediji u Srbiji su partijski...


Nisu mediji partijski, jer bi onda zastupali odredjene ideje partija. Ti mediji su pod uticajem novca pre svega, a ne stranaka. Ne utiče Toma Nilolić recimo na neki medij, nego neko iz SNS-a ko ima novac i svoj medij

Dobro, nisu pod uticajem partija, vec onih koji placaju partije...  Smile

Ne plaćaju oni partije zbog programa nego zbog konkretnih interesa, kao što neki časopis nije vlasnik naprednjaka recimo, tako nije ni obrnuto. Radi se o novcu

Ti i dalje verujes u Deda Mraza?

ti veruješ da neko plaća medije da bi zastupali neku politiku, to je neozbiljno




Nije ovaj pdf propao, samo je bitno smanjen kvalitet samo iz razloga sto se dosta ovakvih i slicnih anomalija poput ovog sa crvenim citatima pojavilo na ovom delu.

Maslino, sine, sreco mamina, ti zaista imas ogroman problem sa psihom. Mediji jesu partijski, ne placa ih Toma ili Tadic, nego ih placaju razni mister iksovi koji finansiraju te partijice radi licnih interesa. Onaj ko to ne moze da shvati, kao sto ti ne mozes, u najmanju ruku nije normalan. U narednom periodu cu morati da postepeno vracam "stara" pravila koja su svojevremeno vazila ovde, tekst bez izvora automatski u kantu, infantilni postovi tipa: "Da, Ne, Mozda, Ne verujem", takodje kanta, pa banana ako se ponovi, itd.

Ima za sve:





ALEKSANDAR RODIĆ, VLASNIK KURIRA, PORUČUJE

KURIR JAČI OD TAJKUNA I POLITIČARA



Na Kurir ne mogu da vrše pritisak ni tajkuni i izgleda da je u tome problem.



Ja, Aleksandar Rodić, jedini sam vlasnik dnevnog lista Kurir! Niko izvan porodice Rodić nije nikada imao bilo kakav udeo u Kuriru.
Izmišljotine i podmetanja iz LDP imaće samo jedan epilog: Čedomira Jovanovića i njegovog apartčika Zorana Ostojića tužiću sudu zbog kleveta i štete koju nanose mojoj kompaniji.

Zoran Ostojić ni na drugoj konferenciji za medije koju je sazvao zbog Kurira nije pokazao nikakav dokaz da smo dobili novac od države za pomoć medijima. Nije - jer ne postoji.

Ministarstvo kulture, informisanja i informacionog društva Republike Srbije je u svom dopisu jasno stavilo do znanja da Kurir nije dobio pomoć države ni u 2009. ni u 2010, a ni u ovoj godini. Nama je država jedino uzimala novac. To svi znaju.

Kurir, kao najtiražniji dnevni list u Srbiji, ima najmanje oglasa od svih novina. To dovoljno govori o tome ko su ljubimci vlasti i tajkuna.
Građani Srbije takođe znaju da je svaka vlast, pa i ova, pokušavala da nas ugasi, ali smo opstali zahvaljujući poverenju čitalaca. Današnji napad lažima na moje zaposlene je verovatno izazvan saznanjem da naš tiraž stalno raste.

Kurir je jedini dnevni list u Srbiji koji je isključivo u domaćem, privatnom vlasništvu. To je bio i to će ostati.
Uvek smo bili nezavisni i na nas niko ne može da vrši pritisak, ni pozicija ni opozicija. Na Kurir ne mogu da vrše pritisak ni tajkuni i izgleda da je u tome najveći problem. Plaše se da ne izgube medije koje kontrolišu.

O sramotnom pokušaju da Kurir u Skupštini Srbije kroz svoju stranku oblate i unište obavestićemo sve domaće i međunarodne novinarske institucije. Svako mora da snosi odgovornost za javnu reč.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Alcatel 
Ti i dalje verujes u Deda Mraza?

ti veruješ da neko plaća medije da bi zastupali neku politiku, to je neozbiljno
DA.
A šta ti misliš, provokatore, da novine finansira Paja patak? I Blee92 je devedesetih bio finansiran od strane zapada. Ako ćeš o novonarstvu, bilo je slobodnije za vreme Miloševića, ali uslovno, jer Milošević je finansirao svoje listove, Zapad svoje. Gde ti ti je tu sloboda? Danas jedioi nema Miloševićevih listova, ostalo je isto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Motorola 
Ne, to ti misliš, ti veruješ da su mediji tu da bi ljudima činili dobro, zato ne razumeš šta znači kada neki medij zastupa odredjenu politiku, a šta znači kada drugi medij neko plaća za odredjen konkretan interes.

B92 je stanica koja je tokom devedesetih odigrala ključnu ulogu u očuvanju slobodnog novinarstva i istinitog izveštavanja gradjana. Danas je sa tom stanicom problem u tome što se nije dovoljno profesionalizovala, ali i dalje ima insajder, jugoslava ćosića i neke druge stvari koje su simbol slobodnog novinarstva

Jesi li ti svestan šta si napisao i (još crnje od toga...) jesi li ti svestan da je isturanje Beee92 kao primera "slobodnog novinarstva i istinitog izveštavanja građana" uvreda ne samo za kolege iz struke,već (što je još bitnije) uvreda za ,barem, 70 % državljana Srbije ?
 Svako ko je devedesete proveo uz radio + bio iole opoziciono orijentisan + motao se "po terenu" (= demonstracijama) + trudio se da ga ne kupe ni ovi,ni oni... ZNA da je dotična stanica kaskala 3 svetlosne godine za npr. Indeks-radiom.Indeksovci su bili na terenu,na prvoj liniji ka muriji,a devedesetdvojkaši "uvek u masi,odakle se ne vidi najbolje,trude se da stignu do linije sukoba...".
Krcati lovom (izjava samoga Timofejeva u intervjuu novinama : bilo mu je neprijatno da kaže ljudima sa kojima stupa u kontakt koliko novca zarađuje,a to beše > 450 DM 1993.godine,jer zna u kakvoj je narod nemaštini) koju su nabacivali stranci čija su udarna pesnica bili (izjava Bojane Lekić ,intervju dat približno godinu dana nakon što ju je Matić izbacio sa posla : novinar pita jesu li "strani finansijeri" naređivali šta da se piše,a ona odgovara da oni nisu radili tako,već svake godine,pred određivanje budžeta koji će dati stanici,donesu "spisak tema" i kažu ove nas godine interesuje ovo,i ovo,i ovo...),često su se upuštali i u otvoreno laganje (znači pravu,masnu,"crnu" laž,a ne samo iskrivljeno predstavljanje suštine ,što im je manir). Primer : rođenim ušima sam slušao na toj radio-stanici kako usplahireni" kotrljan" (sam Matić,čini mi se) histeriše da su im radio-amateri iz Žepe javili o masovnoj pojavi kanibalizma među muslimanskim civilima,jer ih (zbog blokade koju je uspostavila vojska RS) mori stravična glad.Drugi primer : "urbana legenda" o silnim pendrecima koji se spustiše na leđa Vesne Pešić na Savskom mostu,a tv-snimak pokazuje nešto sasvim drugo.Treći primer : izveštavanje o kružoocima na Filozofskom tokom studentskih demonstracija devedesetih.Da nisam otišao tamo u par navrata i nagledao se drogiranih i pijanih majmuna koji se drpaju sa svojim podjednako drogiranim i pijanim ribama po ćoškovima,još bih i pomislio da je sve bilo kristalno čisto i uzvišeno (umesto toga - to je bilo najjeftinije mesto za provod u Bgd).
Imam ovoga za još čitav hangar,naročito stoga što sam preko svoga bivšeg zeta (koji je bio član "Beogradskog kruga" i potpisnik "Igmanske inicijative") i njegove kćeri (koja je piskarala za "Vreme zabave") detaljno upoznat sa načinom finansiranja "opozicionih krugova" i "svetlim idejama" koje su ih vodile (i inače ih vode) kroz život...
« Poslednja izmena: 16. Dec 2011, 16:34:53 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:48:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.