Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:24:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko nam cuva decu!!!!  (Pročitano 12036 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Dvoriste - zajednicko, namjenjeno ljudima, a ne njihovim mezimcima

Da je doticni ker bio na povocu s korpom ili vezan, ovo se ne bi moglo dogoditi

Da li je gospodja pretjerala naravno, ali bojim se da ce ovo samo dati krila svim onim bahatim vlasnicima pasa koji misle da su parkovi, zajednicka dvorista i djecija igralista pravljeni zato da oni imaju gdje da puste svoje zivotinje.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Jesi li ti video sliku psa?
Pa taj pas je bezopsniji i umiljatiji do većine današnje obesne dece.

Inače, moja komšinica je isto tako udarila metlom mog mačora i slomila mu obe zadnje noge jer je spavao u njenom cvetnjaku.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.10
mob
HTC CHA CHA
Jesi li ti video sliku psa?
Pa taj pas je bezopsniji i umiljatiji do većine današnje obesne dece.

Inače, moja komšinica je isto tako udarila metlom mog mačora i slomila mu obe zadnje noge jer je spavao u njenom cvetnjaku.

Ja bih je golim rukama zadavila!!! Nakaza jedna!
Nesme niko ali NIKO da povisi glas na mog ljubimca a kamoli da mu na bilo kakav način naudi!
Ako ima neki problem neka se obarati meni ali njega neka ostave na miru.

I ne zaboravite, judi se brane rečima a psi zubima.
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Razumem ja da se neko uspaniči kad vidi velikog psa koji deluje opasno ili instiktivno reaguje iz straha.

Moja druga komšinica ima veliku dogu, koja je prilično nepredvidljiva, a i ne poznaje me...da mi uđe u dvorište i da krene prema meni, verovatno bih i ja uzela neku motku, za svaki slučaj...ali ga sigurno ne bih uradila ako me ne napadne.
Ali, majku mu...ovo je Švrća....pa moj mačor je garant krupniji od njega.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.10
mob
HTC CHA CHA
Samo pas na kojeg kreneš rukom, nogom ili nekom motkom se brani, znači ne napada nego se brani.
Ukoliko pas oseti da se bez ikakvog razloga čovek plaši on će da mu priđe, skoči ali ne da bi ga napao
već da bi ga oslobodio. I sami znate da psi uvek prilaze ljudima koji ih se plaše iz nekog razloga. Priđu
im i bukvalno flertuju sa njima kako bi ih opustili  i stavili im do znanja da nemaju razloga za bilo
kakav strah.
« Poslednja izmena: 08. Avg 2010, 11:08:58 od natasajc »
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Hehehe, ova doga uopšte ne deluje kao da bi flertovala, pre da bi mi iščupala grkljan... no svejedno je ne bih sigurno udarila bez razloga..
Ne bojim se pasa, ali recimo ova mi uliva nepoverenje prema kerećoj sorti.

Priznaćeš da ipak ima agresivnih pasa koji napadaju bez povoda, čak i decu.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ja ih obično šutnem čim zareže.

a ove iz klipa dole, njih bi pobio obadvoje na neki srednjevekovni način.

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.10
mob
HTC CHA CHA
gottago žena je držala palicu verujem da je jedan od razloga taj. Zašto nije pas krenuo na
ovog kamermana? Ja bih palicom ovu ženu čiji je pas a ne psa.
Pse kao i ljude težak život čini lošim i agresivnim živim bićima.

Mnogo zavisi ko i kako čuva i vaspitava pse, jer da se vratimo na temu ova gospođa čiji je pas posle udaranja
palicom ostao slep sumnjam da je svog psa spremala za borbe i učila ga agresivnosti.

U svakom slučaju Brana. M sigurno da postoje agresivni psi, odnosno psi čija je priroda takva.
Ne znam, ja sam u parku u kojem šetam svog westu okružena pitovima, dogama, stafordima, bulovima, dobermanima, mastifima, rotovima kao i pudlama, maltezerima, škotima, foksima, itd. da ne nabrajam više i stvarno do sada ( da kucnem u drvo) nismo imali neprijatnosti ni moj ker ni ja.

Evo skoro 30 godina kako sam sa ljudima pa je možda i sasvim normalno zašto toliko branim pse.
Ogorčena sam na ljude, na pse nikako.
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Ako neko iznese cvijece i pokusa da sredi zajednicku bastu da lici na nesto, a neko drugi pusti svog kera da to sve racupa, porusi i pokaki - to je zlostavljanje ljudi.

Ako neko iznese sto i pokusa sa drustvom da popije kafu u dvoristu, a svaki put ga onemoguce kerovi koji trce, laju, ruse i prevrcu - i to je zlostavljanje ljudi.

Ako neko izvede dijete u park, pa ga onda brze bolje vrati kuci, jer klinac ne moze s nicim da se igra, jer su kerovi i ovi domaci i oni divlji, pretvorili djecije igraliste u svoje carstvo i reze na sve sto prodje - i to je zlostavljanje ljudi.

Ja zivim u Zemuni i izmedju moje i susjedne zgrade postoji mali parkic, koga je neko nekada namjenio djeci,a koji  sada sluzi da bahati vlasnici pasa tu izvode svoje mezimce koji vrse nuzdu gdje stignu. To sto ima i djece koja se tu igraju nikog ne zanima. Odmah prekoputa nalazi se zapustena parcela, ali nikome ne pada napamet da svoje kerove odvede tamo, jer ih mrzi, a boze moj moze i krpelja da bude.

Ni jedan jedini pas u Bg. koga sam ja vidjela nije na povocu i nema korpu. Sto je osnovno. Gazde koje su dovoljno kultivisane da vode svoje mezimce da nuzdu vrse na parcelama koje su tome namjenjene ili koje su ustanju da pokupe iza svog mezimca mogu se nabrojati na prste jedne ruke.

Vlasnici pasa bi morali da nauce da su stanovi, zgrade, dvorista, parkovi, garaze i ulice namjenjeni ljudima, a da ih njihovi mezimci mogu koristiti SAMO ako ne ugrozavaju ljude, djecu i druge zivotinje.

IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
gottago žena je držala palicu verujem da je jedan od razloga taj. Zašto nije pas krenuo na
ovog kamermana?
...

pa žena šinterka je verovatno došla po prijavi komšija. vidi se da je gazdarica žešće retardirana. šta će njoj pitbul ? ja bih tog koji joj je prodao na električnu stolicu.
a kamerman je verovatno bio na sigurnom odstojanju.

gledam u poslednje vreme ljudi zaštitnici životinja postaju sve agresivniji. najluđe mi je kad na njihovoj stranici kažu: "nađeni štenci ili mali mačići... potreban neko ko će da ih usvoji..."  ej bre, gde ste ih našli bre ?!? kakvo nalaženje, oni su ih kidnapovali dok im roditelji nisu bili tu !
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:24:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.