Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je unistio Vojsku Srbije,ona sama ili politicari!!!  (Pročitano 9538 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6110
Ko da razoruza Arkana i Seselja kad ih je Sloba poslao da uniste i opljackaju ono sto vojska osvoji Smile

Уау ти знаш нешто што ми не знамо. Био би користан сведок трибуналу. Као и онај Гушалић што је тврдио да су Шешељеви обучавали припаднике бијељинске ТО  Smile
Trebao si biti po Bosni i videti sta Arkan i Seseljevi dobrovoljci(doduse bili su vrlo kratko)rade,molim te ako nemas sta reci,nemoj da provociras Smile Smile
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
Мислиш да ћеш тиме што нисам тада био у Босни мене дискредитовати за ову расправу и зачепити ми уста?? Грдно се вараш, то није никакав аргумент. И Буба, не провоцирам! Лепо те питам, појасни ону реченицу што сам цитирао. Пази Хаг покушава да нађе минимум учешћа Шешеља у свему томе и не могу ево већ колико година. И онда ти кажеш како су Шешељеви добровољци пљачкали оно што војска освоји. Молим те појасни.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6110
Da bih ti objasnio kako paraformacije kradu,Seseljevi,Draskovicevi,Arkanovi,Cetnicki dobrovoljacki odredi itd.itd.
moras da odgledas "Lepa sela,lepa gora" posto ti vec sigurno jesi,secas se scene kad rezervisti idu kamionom i tovare iz muslimanskih i srbskin kuca tepihe,lustere,televizore i sl, kako su paraformacije krale ta scena iz filma je kao crtac u odnosu na ove njihove lopovske avanture-------sticajem okolnosti upoznat sam sa tim!!!!
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
Добро то ми је јасно, причао ми је ћале како су Арканови то радили по Вуковарским селима. Ал за Шешељеве баш нисам сигуран. Ево и у Хагу се брукају са том тврдњом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy II
.....
« Poslednja izmena: 31. Mar 2009, 01:21:37 od wayman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6110
Zar mislis da oni nisu,zasto bi se Seseljevi dobrovoljci razlikovali od drugih ali znam da su oni bili vrlo malo po ratistima a Arkan se nametnuo jer je odrzavao veze sa drzavnim vrhom!
Zar ne mislis da je Arkana trebalo procesuirati zbog tih otimacina a pazi on i samara oficire,to je dokaz koliko je Slobu boleo kurac za Srbe i izbeglice!
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy II
Zar mislis da oni nisu,zasto bi se Seseljevi dobrovoljci razlikovali od drugih ali znam da su oni bili vrlo malo po ratistima a Arkan se nametnuo jer je odrzavao veze sa drzavnim vrhom!
Zar ne mislis da je Arkana trebalo procesuirati zbog tih otimacina a pazi on i samara oficire,to je dokaz koliko je Slobu boleo kurac za Srbe i izbeglice!
e pa ovako,ja sam kao klinac zapalio iz kuce i otisao na to jebeno ratiste. zavrsio sam u kamovima u beogradu i na borskom jezeru pa onda sam otisao u giskine jedinice. tog gisku ste vi izdali,oficiri i podoficiri jna! vi ste se povukli nebrojeno puta! pa vi ste se od 1990-1991 ponasali kao ``tampon zona``- zvanican naziv!
koliko puta ste nas vratili sa ciscenja? nista gore nije bilo od ``jugosa`` tako smo vas zvali.kleli ste se u tita i psovali nam cetnicku majku,a da nas nije bilo sve enklve bi bile pregazene jos na pocetku,kao na plitvicama.
giska je poginuo u septembru 1991 i to je kraj te jedinice. ona je bila vecim delom u kninskoj i gospickoj regiji, a arkanovci i seseljevi u vukovarskom delu. samo deo jedinice je bio pre svega u borovu, sto znaci da i nismo bas ucestvovali u pljackama zar ne/ psle toga,jedinice koje su se nazivale gardom,belim vukovima itd. nisu imale veze sa tom jedinicom spo-a koja nije imala ni jednog clana sps-a ili srs-a i koja nije bila na racunu DB-a  Smile
zato ne pricaj nesto sto neznas
posle raspada jedinice 1991 ja sam zavrsio u ``garavom sokaku`` a ti ako si bio u bosni i hratskoj znas koja je to bila jedinica! ako hoces rado cu ti jos ispricati o ``uspesima` vas oficira i podoficira jna,ja ili vj
« Poslednja izmena: 31. Mar 2009, 00:36:35 od wayman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
Zar mislis da oni nisu,zasto bi se Seseljevi dobrovoljci razlikovali od drugih ali znam da su oni bili vrlo malo po ratistima a Arkan se nametnuo jer je odrzavao veze sa drzavnim vrhom!
Zar ne mislis da je Arkana trebalo procesuirati zbog tih otimacina a pazi on i samara oficire,to je dokaz koliko je Slobu boleo kurac za Srbe i izbeglice!

Јебе се мени за Аркана. Криминалац ко и Легија и остали Земунци. Ничим нас није задужио. Тој његовој јединици могу да се дивим пре свега због организације и још пар ствараи, ал не можеш ти мени да изиграваш патриоту ако си лопужа и криминалац. Тако да ме заболе за њега. Чистили су села само тако, и од становништва и од намештаја и беле технике.
Шешељевци су колико сам ја обавештен били интегрисани у ЈНА, тако да је смешно рећи да су шешељевци нешто покрали. То је врло сугестивно.


e pa ovako,ja sam kao klinac zapalio iz kuce i otisao na to jebeno ratiste. zavrsio sam u kamovima u beogradu i na borskom jezeru pa onda sam otisao u giskine jedinice. tog gisku ste vi izdali,oficiri i podoficiri jna! vi ste se povukli nebrojeno puta! pa vi ste se od 1990-1991 ponasali kao ``tampon zona``- zvanican naziv!
koliko puta ste nas vratili sa ciscenja? nista gore nije bilo od ``jugosa`` tako smo vas zvali.kleli ste se u tita i psovali nam cetnicku majku,a da nas nije bilo sve enklve bi bile pregazene jos na pocetku,kao na plitvicama.
giska je poginuo u septembru 1991 i to je kraj te jedinice. ona je bila vecim delom u kninskoj i gospickoj regiji, a arkanovci i seseljevi u vukovarskom delu. samo deo jedinice je bio pre svega u borovu, sto znaci da i nismo bas ucestvovali u pljackama zar ne/ psle toga,jedinice koje su se nazivale gardom,belim vukovima itd. nisu imale veze sa tom jedinicom spo-a koja nije imala ni jednog clana sps-a ili srs-a i koja nije bila na racunu DB-a  Smile
zato ne pricaj nesto sto neznas
posle raspada jedinice 1991 ja sam zavrsio u ``garavom sokaku`` a ti ako si bio u bosni i hratskoj znas koja je to bila jedinica! ako hoces rado cu ti jos ispricati o ``uspesima` vas oficira i podoficira jna,ja ili vj
У прилог причи како је Слоба очајно водио рат!
« Poslednja izmena: 31. Mar 2009, 00:38:35 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


zivot je kreator bludnih desavanja!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5064
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6110
Ja dosta stvari znam,video sam i ucestvovao ali vrlo dobro znam da je Giska kriminalac kao i Arkan ne poznajes me i nemoj suditi o meni kao komunjari i Titovom vojniku
 Smile
IP sačuvana
social share
ivanbuba
kreator bludnih desavanja!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy II
kriminalac je jer ti je rekao nadredjeni? pa jel ste kenjali tada svi o tome kad je draskovic podneo resenje o podeli zemlje mesicu da je to izdaja i sta jos ne? pa kad cela divizija nije dosla iz centralne srbije,vi rekoste kriv giska ,beli i ostali. a meni covek pricaokako kapetan jna okupi vojnike i kazeim "momci vi odlucite da li cete da idete na ratiste ili necete,ja vam preporucujem nemojte,jer ja necu``!!!
pa koliko puta smo usli u predgradje osijeka a vi nas vratili? koliko puta ste pobegli? sad ces da kazes nisam ja, ne nisi,ali tvoja jna u kojoj si sluzio i kojoj si se zakleo jeste. seti se kad smo ceklai pojacanje u tenji,a vi sami bombardovali kolonu.posle kao tus to uradio,jel te. pa jel se vratise jedinice iz zadra i karlovca,jer mama mira nije dala da se hrvatima uzmu njihovi gradovi.alo,ona se mesala jos 1991 u ratovanje!
ko najvise izginuo:pijani rezervisti i dobrovoljci jna. ko ih vodio :oficiri i podoficiri jna

« Poslednja izmena: 31. Mar 2009, 00:48:58 od wayman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.