Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je od večitih rivala bliži tituli?  (Pročitano 4803 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Mirkovic igracina?  Smile Smile Smile Daj bre covece sta ti pricas.Moze on biti spreman koliko hoce kada je matora konjina.Mislio sam da realnije gledas na stvari,a ne da te ponesu emocije.Kada ste isi u L.S. tada ste imali bolji tim od nas,ali sada ste stvarno losiji.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
EJ mislim da treba da obecamo jedni drugima da te gluposti o koje za koga navijao kad je bio mali ostavimo po strani,
nesso grobarcino(samo da pitam pa meni je i grobar uvreda jel bi imo problema kad bi napsao glodaru, mishu i sl,)
elem posto si stari covek jel slucajno znas ko je brat od bate mirkovica....

Bliza je zvezda, partizan objektivno ima sanse a niko drugi nema sanse...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Ovo nessino za Zigica ne bih ni da komentarisem, ako jedan Radomir Antic, Partizanovac, kaze da se igra reprezentacije treba da zasniva na Zigicu i da je uvodjenje tog covjeka doprinijelo da se plasiramo na SP u cugu, onda ja nemam sta dadodam. 15 od 16 kapitena ekipa iz Prve Lige su Zigica proglasili najboljim igracem Prve Lige.
A to sto Arsenal nudi neki kes, i nije neka stvar, sta zna Venger ko je igrac, sta uopste on zna o fudbalu, ko je taj francuz, bitni su nasi forum strucnjaci.
Evo ovako, da se vratim na temu:
Zvezda ima boljeg golmana (jer se u Partizanu ni ne zna ko ce da brani na proljece, Kralj ozbiljno sjeban, Asprogenis nesiguran, Patic smker i Jovsic, vidjecemo kako ce se adaptirati, ali koja to normalna ekipa ima u konkurenciji za prvog golmana cetiri lika?), ima mladju odbranu sa boljim spoljnim igracima, dok Partizan ima iskustvo u sredini, mada Saveljic i nije neko pojacanje, s tim da je par igraca iz Partizanove zadnje linije potpuno palo .Bajic, koji nikad i nije bio neki igrac, Emeghara, Milivoje nikako da se oporavi, na Petrovica i Jeremica se ni ne moze racunati, Rnic povrijedjen, elem sem Lomica kome svaka cast, ostalo i nije nesto, puno je Partizan primio golova ove godine, dok Zvezda ima 4-5, ali se makar zna koji su to i dobro sljakaju zajedno. Ne nesto super, ali bolje od Partizana. Vidjecemo ko ce koga da dovede, ali partizan rasprodaje odbranu, a Zvezda makar dovodi dva tri odbrambena igraca, Lakica, i ovog malog iz Borce.
Sredina. Zvezda ima problema, slazem se, Mladenovic i Kovacevic su se pogubili pred kraj polusezone, Bosko bljesne pa ga nema, ali raduju dvije tri dobre partiej Djokaja i standardni Basta na desnoj strani, kao krilo. Uz Milijasa koji zna nesto s loptom mozda i bude stogod, dok u Partizanu poslije odlaska Simona nema nikog ko zna nesto vise s loptom. Nadj nije taj profil igraca (inace, svaka mu cast), ovo sa Vukicem je izgleda mazanje ociju, Tomic takodje vise nije onaj stari, a Brnovica da i ne pominjem, covjek koji se pitao kako to da ne igra za reprezentacju, covjek je vezara. Bice nesto od onih klinja Babovica, Marinkovica i sl. ali ne bas ove polusezone.
Napad. Dok Partizan ni ne zna ko ce da igra sledecu utakmicu u napadu (dobro, malo se istakao Radonjic, svaka cast, ali nedovoljno pored Boje, Grubjesica, i covjeka koji je sam obezbjedio priliku za one bruke sa Artmedijom i Makabijem, Oditom, koji ide - ako dodje Lazovic, bice nesto, ali u Fejenordu vele da nisu nista napismeno dobili za njega, vec samo od Den Haga) zato vrijeme u Zvezdi se zna ko pocinje, a to je Zigic, jedini covjek u nasoj ligi koji sam moze da pobijedi protivnicku ekipu, najdominantniji igrac. To sto ne zna da hoda, bas bi volio da vidim nekog od 202 da ima onakvu koordinaciju, valja spartat po 80 metara tamo vamo na desetine puta u toku utakmicu. Uz njega ide i Purovic, nije moj favorit, ali je dao dosta bitnih golova a ima 20 godina, i uz Djokica sasvim solidan izbor.

Partizan jeste u prednosti sto se trenera tice, ali ima sva felera, jer kad dodje taj derbi, imace protiv sebe cinjenicu da em sto nije pobijedio Zvezdu vec pet godina, em sto nece imati podrsku s juga. Sem ako Zeka&Bjeka ne kupe jeftino neke grupe navijaca.
Plus sto Partizan mora da ide u goste dvjema ekipama od kojih je po usima dobio na JNA, OFKi i Vozdovcu, a i mora u  Kulu. Zvezda ce tesko da prodje u Golubovcima, jer mislim da ce ovi iz Zete da dobiju nalog na Zigicu nogu slome ili tako nesto (ne misleci na reprezentaciju i dobrobit svih).
Elem, sanse su bar 70:30, jer ja mislim da su Z&B vec otpisali titulu, sudeci po ovim prodavanjima igraca.
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Samo nek Partizan vrati Lazovica i eto sigurne titule...Za Zvezdu...Ako neko ne zna da hoda,onda je to on,a sto je jos gore,decko je nevidjeno kurcevit,a jedan je od fizicki najslabijih napadaca u istoriji fudbala  Smile

Ako bi se Vukic vratio,to bi vec bila sasvim druga prica,verovatno bi se zakuvalo,jer je momak stvarno igracina.Ali,posto od toga nema nista,i uz sigurne bod(ove) iz derbija,zna se ko je "novi-stari" sampion
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zigic nigde ne ide do juna tako da zvezda nije bliza tituli ona je vec ima
IP sačuvana
social share
Novac je kao seks, čini se mnogo važniji kad ga nemaš... - Čarls Bukovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
@mrly


Neznam gde je uvreda ako sam rekao "cigani"...zar to nije vase ime (mislim na navijace) ?

@IKOss

Ako se uzdate u Zigica...daleko ce te dogurati,kao i ove sezone  Smile
Samo neka Zigic ostane,eto nama titule.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Ako se uzdate u Zigica...daleko ce-te dogurati,kao i ove sezone  Smile
Samo neka Zigic ostane,eto nama titule.

Prva reakcija mi je bila Smile Smile ,ali dobro,svako ima pravo na misljenje. Uostalom,videcemo na kraju sezone..
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Ma gotovi si grobari...Derbi ce im ugasiti i ovu malu nadu koju gaje...
IP sačuvana
social share
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson p900
@radowan


Samo da te se docepam na erotici...hehehehehehehehee
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@mrly


Neznam gde je uvreda ako sam rekao "cigani"...zar to nije vase ime (mislim na navijace) ?

@IKOss

Ako se uzdate u Zigica...daleko ce te dogurati,kao i ove sezone Smile
Samo neka Zigic ostane,eto nama titule.

Gde god pise naziv navijaca Zvezde pise [glow=red,2,300]Delije[/glow]

To sa ciganima samo grobari spominju kad gube

Grobari imaju pet razloga da cute i da se poklope usima:
1-Artmedija (Petrazalka)
2-Makabi
3-Timok
4-[glow=red,2,300]Crvena Zvezda[/glow]
5-Kad su zadnji put pobedili u derbiju
IP sačuvana
social share
Novac je kao seks, čini se mnogo važniji kad ga nemaš... - Čarls Bukovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.