Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:43:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je na čelu DSS-a u Paraćinu  (Pročitano 3929 puta)
04. Sep 2007, 16:30:27
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Motorola V3i
Ko je na čelu DSS-a u Paraćinu

Paraćin -- Bratislav Milojević, označen u Beloj knjizi kao vođa organizovane kriminalne grupe, nalazi se na čelu DSS-a u Paraćinu.

Na čelo Opštinskog odbora DSS-a u Paraćinu postavljen je Bratislav Milojević, označen u Beloj knjizi MUP-a se Srbije kao vođa organizovane kriminalne grupe. Dok Milojević tvrdi da u Beloj knjizi našao greškom, lokalna vlast u Paraćinu strahuje da će ljudi iz kriminogene sredine uticati na izbor načelnika policije i tužilaca u tom gradu.

U Beloj knjizi MUP-a Srbije, u kojoj su objavljena imena ljudi koji su povezani sa kriminalom, nalazi se i Bratislav Milojević iz Paraćina. Tada, 2002. godine kada je Bela knjiga objavljena, Milojević je označen kao vođa organizovane kriminalne grupe koja se bavi ucenama, zelenaštvom, oduzimanjem vozila, teškim krađama, iznudama i drugim krivičnim delima.

Policija je tada navela da je Milojević čak i ranjen prilikom pokušaja ubistva.

Nekoliko godina kasnije Milojević gradi uspešnu karijeru političara u Demokarskoj stranci Srbije. Nedavno je postao odbornik DSS-a, a takođe i vršilac dužnosti predsednika Opštinskog odbora DSS-a u Paraćinu.

Milojević nije želeo da govori pred kamerom, ali je rekao da je pominjanje njegovog imena u Beloj knjizi "sigurno neka greška" jer protiv njega, kako je rekao, nikada nije pokrenuta nijedna krivična prijava, a da je jednom osuđen zbog neplaćanja poreza.

Milojević je na jednoj sednici SO Paraćin izjavio da sve što mu se stavlja na teret potiče od lažnih prijava.

Milojević ima brojne nekretnine. On kaže da je sve zaradio poštenim radom jer se dugo bavi privatnim biznisom.

Međutim, još nije objavio svoju imovinsku kartu na opštinskom sajtu:

"Ne znam šta se vodi na mene, a šta ne, treba mi pomoć oko toga", kaže Bratislav Milojević, v. d. predsednika OO DSS-a u Paraćinu.

Izbor Milojevića izazvao je turbulencije i u lokalnom DSS-u. Da nije sporan, Milojević je pokazivao stojeći rame uz rame uz premijera Vojislava Koštunicu i ministra Velimira Ilića kad god su dolazili u Paraćin.

Oni koji ga ipak dobro poznaju, pojedini stari članovi DSS-a iz ovog grada odlučili su da napuste stranku.

Milojević je kao član Grupe građana Pokret za selo i grad ušao u lokalni parlament, a potom se ceo Pokret učlanio u DSS.

"Vođena je neka akcija, mi smo to kasnije saznali, da se ceo Pokret za selo i grad kolektivno učlani u DSS, Opštinski odbor o tome niko nije pitao. Mi smo shvatili da je to naređenje vrha stranke i da smo mi dužni da prihvatimo", kaže Milija Jevtić, član DSS-a.

Po čijoj preporuci i zbog čega je za čelnika DSS-a u Paraćinu imenovan čovek koga je policija označila kao vođu kriminalne grupe, B92 je pokušao da sazna od predsednika Okružnog odbora DSS-a Dragoslava Stevanovića, koji je ujedno i načelnik Pomoravskog okruga, ali on nije želeo da razgovara o tome.

Predsednik opštine Saša Paunović podseća da je u Srbiji praksa da ministri prilikom izbora, na primer, direktora škole ili načelnika policije u nekom gradu, za mišljenje pitaju čelnike lokalnih odbora svoje stranke:

"To otvara mogućnost da lice koje se pojavljuje u Beloj knjizi kao šef organizovane kriminalne grupe postavlja šefa policije u jednom gradu. To je za nas moralno i principijelno pitanje. Osim toga, DSS će preko poslanika u Skupštini Srbije imati značajnu ulogu prilikom izbora i reizbora javnih tužilaca kao i predsednika sudova u Srbiji", kaže Paunović.

Kao potvrdu za svoja strahovanja, Paunović navodi da je bivši ministar prosvete iz DSS-a imenovao na mesto direktora jedne srednje škole čoveka sa izborne liste Pokret za selo i grad, ali da je na intervenciju lokalne samouprave kasnije smenjen.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Povratak Vanje gatora = pocetak kampanje za predsednicke i lokalne izbore!  Smile  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
Povratak Vanje gatora = pocetak kampanje za predsednicke i lokalne izbore!  Smile  Smile Smile Smile
Добио је хонорар за семптембар!  Smile Smile Smile 

Надам се да га газда није зајебао, и платио му у драхмама!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Bela knjiga? To bese onaj dokument koji su sastavljali Beba, Ceda, Milic i Mihajlovic?
Ma daj bre smesan si...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
Povratak Vanje gatora = pocetak kampanje za predsednicke i lokalne izbore!     
ма они не могу ни Биџика да смене,али,добро ако Сорош и Тачи имају пара за бацање,нека..............
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Motorola V3i
Bela knjiga? To bese onaj dokument koji su sastavljali Beba, Ceda, Milic i Mihajlovic?
Ma daj bre smesan si...

smesan ja ili ne... ovde si pogresio

Biće smenjen

Portparol Demokratske stranke Srbije Branislav Ristivojević potvrdio je da su saznanja B92 o tome da se Bratislav Milojević nalazi u policijskoj Beloj knjizi tačna i da će ta partija hitno smeniti Milojevića.

Ristvojević tvrdi da DSS nije znao za Milojevićevu reputaciju jer takozvana Bela knjiga nije zvanično objavljena:

"Morao sam da proverim da li se zaista nalazi u Beloj knjizi. Pozvao sam ministra unutrašnjih poslova, on je proverio i zaista je tačno. Čovek se nalazi tamo. DSS će preduzeti najhitnije korake, biće smenjen. To će biti urađeno u toku današnjeg dana, najkasnije sutra. Osnovni je problem što Bela knjiga nigde nije objavljena i teško je sravniti podatke. Uspeli smo da utvrdimo podatke sravnjujući s Belom knjigom i odreagovali smo smenom", kaže Ristivojević.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
Вања, мора да си начуо да ускоро расписују изборе!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
U brate pa jel to DSS priznaje belu knjigu? A, pa onda izvin'te onda sam se presao u proceni. Btw to ne znaci da doticne persone nisu kreatori te knjige.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Motorola V3i
btw to ne znaci da ta knjiga ne ukazuje na kriminalce
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
btw to ne znaci da ta knjiga ne ukazuje na kriminalce
Та књига треба да доживи допуњено издање, ред је да и твог шефа убаце у њу!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:43:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.