Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je kriv za prazne odnose Hrvatske i Srbije  (Pročitano 2555 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Sve i da hocemo - ne možemo!
Ma promenila bih ustav u to ime. Mesketa za cara Hrvata.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95
Citat
Bugarima - tu smo, komsije smo, ako hocemo da se pomazemo - ok, ali nikad vise zajedno, probali smo vise puta i nikad nismo uspeli u tome, opet, samo zbog politicara.

Ovo mi je novo, kad smo pokusali da budemo zajedno sa Bugarima  Smile?

Jeste da je tu bilo planova ali samo jedan put valjda  Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Touch
Citat
Bugarima - tu smo, komsije smo, ako hocemo da se pomazemo - ok, ali nikad vise zajedno, probali smo vise puta i nikad nismo uspeli u tome, opet, samo zbog politicara.

Ovo mi je novo, kad smo pokusali da budemo zajedno sa Bugarima  Smile?

Jeste da je tu bilo planova ali samo jedan put valjda  Smile
da, bio je jedan pokusaj - propao je ubrzo. Onda, ne zaboravi da su Bugari nekoliko puta okupirali Srbiju (ali se i brzo povukli).
Btw, mislio sam samo na odnose sa Bugarima. Znaci, komsijske, hteli mi to ili ne - susedi smo. Bugari su ovde samo kao primer suseda, a ne kao primer brace (nikad nam oni nisu bili braca...)
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
SonyEricsson G 502
Citat
Tada, početkom 20. veka, napredni Hrvati su želeli zajedničku državu sa Srbima. Tada su zajednički vodili borbu za odvajanje iz carsko-kraljevske vlasti i kao idiote i ekstremiste su posmatrali Starčevića i slične.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Srbija se još nije suočila s prošlošću



Hrvatsko ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija u najoštrije je odbacilo izjavu srbijanskog ministra vanjskih poslova Vuka Jeremića o etničkom čišćenju srpskog stanovništva u Hrvatskoj.

U priopćenju MVPEI-a istaknuto je kako negiranje odgovornosti Srbije za zbivanja u nedavnoj prošlosti, uključujući i tezu da 'Srbija nije ugrozila ničiji suverenitet i teritorijalni integritet', potvrđuju da se ta zemlja još nije suočila sa svojom nedavnom prošlošću i ulogom koju je imala u raspadu bivše države.

'Republika Hrvatska neće dopustiti ovakvo manipuliranje činjenicama i krivotvorenje novije hrvatske povijesti, tim više što je dobro poznato tko je odgovoran za rat na području zemalja bivše Jugoslavije, pa tako i za agresiju na Republiku Hrvatsku', ističe se u priopćenju kojim je MVPEI reagirao na Jeremićevu izjavu koju je objavila srbijanska novinska agencija Tanjug.

'Negiranje odgovornosti Srbije za zbivanja u nedavnoj prošlosti, uključujući i neobičnu tezu da 'Srbija nije ugrozila ničiji suverenitet i teritorijalni integritet', upravo potvrđuju da se Republika Srbija još nije suočila sa svojom nedavnom prošlošću i ulogom koju je imala u raspadu bivše države. Ovime se ujedno potvrđuje opravdanost postupka koji sada protiv Republike Srbije vodi Republika Hrvatska pred Međunarodnim sudom pravde u Hagu radi povrede odredaba Konvencije o sprječavanju i kažnjavanju zločina genocida', navodi se u priopćenju.

U slučaju da Sud potvrdi postojanje svoje nadležnosti Hrvatska je, nastavlja se u priopćenju, odlučna nastaviti postupak, koji vidi kao sredstvo utvrđivanja istine i odgovornosti za protekle događaje, a što je ujedno i bitna sastavnica svake pomirbe i zdravog temelja za razvijanje dobrosusjedskih odnosa.

'Odlučno odbacujemo i neargumentirane optužbe na diskriminirajući tretman srbijanskog kapitala u Hrvatskoj i još jednom ističemo kako je Republika Hrvatska otvorena za sve vidove ulaganja kapitala, bez obzira na to iz koje zemlje dolazi', ističe MVPEI.

Na kraju priopćenja stoji kako će Hrvatska, kao zemlja koja je pred ulaskom u Europsku uniju i koja je u završnoj fazi ratifikacije Protokola o proširenju Sjevernoatlantskog saveza u parlamentima zemalja članica, podržavati Republiku Srbiju na njezinom europskom putu.

http://dnevnik.hr/
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Gospodarski odnosi se popravljaju a politički nisu ni važni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia n80
Sve jedno ko im je predsednik, sami su krivi za ovakve odnose kad:

-Priznali su okupaciju Kosova
-Ne daju nam da investiramo kod njih
-Jos uvek muche one Srbe tamo
-Smrdi im iz usta

Kad sve to rese biche bolje

Fujjj....ljubio si se s Hrvatom
Da ti ćaća zna orjentaciju.......pa još Hrvat............ Smile Smile Smile Smile


Naši odnosi će se zagrijati čim si nađemo nekog koga zajednički ne volimo....kad se fokusiramo na to...ljubav cjeta
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
BlackBerry Torch
Heh... to ko nedavno u Bosni, heh  Smile
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Bugarima - tu smo, komsije smo, ako hocemo da se pomazemo - ok, ali nikad vise zajedno, probali smo vise puta i nikad nismo uspeli u tome, opet, samo zbog politicara.

Ovo mi je novo, kad smo pokusali da budemo zajedno sa Bugarima Smile?

Jeste da je tu bilo planova ali samo jedan put valjda Smile

Негде 50-тих 60-тих 19. века.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Ja predlazem da mi njih savatamo i da zauzmemo busije u Kahlobagu i Vihovitici  Smile

Ne vredi vise ovako ... moramo da napadnemo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.