Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 823 824 826
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je izvodjac ove pesme i kako se pesma zove - pomozimo jedni drugima  (Pročitano 1249111 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Pozdrav svima.
Da li neko moze da mi pomogne? U pitanju je domaca rok pesma, u njoj se u jednom delu spominje casa vode, nesto ako me secanje dobro sluzi casa vode ujutro. Spot je jednim delom na bini. To je sve cega se secam. Mislim da je pesma iz 90tih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 783
Da li neko zna naziv instrumentala koji prethodi emisiji "Novosti dana" na Radio Beogradu 1 od 15:00 časova? Isti instrumental se emituje na pomenutoj radio stanici i u 18:00 časova. Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86542
Pozdrav, pocetak ove pisme mi je poznat nekako, ovaj dio sa klavirom... Zna li mozda itko odakle bi moglo to biti ili sam samo umislio?  Smile

IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 50
Ubismo se drug i ja, stvar je isla na televiziji, kraj 90ih mozda pocetak 2000ih , kad je bilo aktuelno  "Right here, right now" , pa "around the world" , pa "mr Oyzo" znaci iz tog perioda (cini mi se)
Spot je da se riba kupa ili mozda sjedi na wc solji i BRIJE NOGE a bube ili vaskice neke su muskarci preruseni u neke smijesne kostime i oni bjeze od brijaca. Mene zvuk i glas (a mozda i lik iz grupe koji pjeva) podsjeca na Depeche Mode a daleko od toga da su oni...
razbismo glave, sve varijante guglanja nisu pomogle

hvala unaprijed
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
Dali postoji verzija pesme  Mali Covek - Dordje Marjanovic i ako postoji kako da je nadjem nema je na YT Smile Hvala Vam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
mob
Samsung 
Tražim pesmu Jasmine Numić Pere "C'mon", reč je o duetu sa pokojnom Ksenijom (snimile su zajedno i duet "Sestro"). Da li neko možda ima Jasminin album ili link ka pesmi, pošto sam tražila na internetu i nema je nigde? Album se zove "Prvi put" i objavljen je 2002. ITMM.
« Poslednja izmena: 09. Apr 2021, 18:15:36 od JellenaH »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 29
Pozdrav! Da li kojim slucajem neko zna da li negde postoji pesma "Pogled" by Milo Bice. mp3 verzija ili bilo sta. Na YT nema.

Negde je pod imenom "I ja tebe" pa nisam 100% siguran kako se zove. Zato ovde pisem. Hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Доживотни оптимиста :))P

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1605
Zastava
mob
Samsung 
zna li ko mozda koja je ovo pesma od Djordja Marjanovica reci su

volim pesmu neznu tihu
volim drustvo i gitaru
osecam u telu snagu
kad zapevam pesmu staru

uspeo sam da snimim deo pesme ali ne mogu nigde da je nadjem

https://streamable.com/sh0gur
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 61
Da li neko zna ko peva pesmu Avantura? Pesma je recimo s kraja 70-ih, zvuči otprilike kao da je izvode Novi Fosili. Godinama je tražim bezuspešno. Tekst ide ovako:

Avantura uvijek čeka
Kraj tebe je tu u sjeni
Srcu šapće izdaleka
Hajde kreni, kreni kreni

Avantura, avantura
To je ono što nas mami
U tišini kad smo sami
Što nas zove kad smo skupa
Što nas tjera, sto nas gura,
Tako da nam srce lupa
Za njom za njom avantura
Avantura, avantura
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
Zenski izvodjac. Ne starija od 2019. godine. Cesto je isla na Radio S i S3 pre nekih 6, 7 meseci. U slicnom ritmu je kao vecina danasnjih zenskih izvodjaca (Edita, Andjelina, Zoi, i sl). U spotu je ta devojka sama, postoje 2, 3 scene. U jednoj plese, obucena u neke gacice i top, a u drugoj je na nekim stepenicama u velikoj kuci. Devojka je zgodna, lepa. Secam se da sam procitao u komentarima da je pre imala kvalitetnu muziku, ali je niko nije fermao, pa su je kritikovali sto se skinula i usla u ono sto svi vrte.
Mislim da je u pitanju pevacica koja je poznata imenom i prezimenom, ne nekim nadimkom i licno nisam cuo ni jedni drugu pesmu od nje.
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 823 824 826
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.