Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 815 816 818 819 ... 826
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je izvodjac ove pesme i kako se pesma zove - pomozimo jedni drugima  (Pročitano 1257219 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
stvarno ne znam gde bih postavio ovo pitanje, u pitanju je jedan klip, domaci klip, gde lik beat boxuje na kaucu uz komentar e sad ces da vidis sta je snimak  Smile  , potreban mi je link , urnebesno, hvala
« Poslednja izmena: 08. Jun 2016, 10:17:27 od medonja_ns_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 69
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Zna neko naziv ove muzike http://bit.ly/29Xy89f ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.82
mob
Nokia 
Da li mozda nekao zna , cuo sam na radiju Play , neka francuska Rep pesma je u pitanju i koliko sam uspeo da cujem u jednom delu pesme spominje se nesto kao "Mendoza...."   Smile   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 98
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.116
mob
Samsung GT-7500
Je l zna neko pesmu sa pocetka klipa?
Samo za odrasle 18+
http://www.xnxx.com/video-7ek8z6c/rip_her_up_kiimberly_nutter#_tabComments
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Доживотни оптимиста :))P

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1605
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 53.0.2785.124
mob
Samsung 
Zna li neko ko peva ovu pesmu cuo sam je danas pustili su je na radio Indjija , nasao sam reci na netu ali ne i ko peva

Uvek kad ostanem sam, setim se vremena davnog kad sam te nazvao dragom, kad si me poljubila.
Setim se osmeha dragog, kako si volela kiše, ma duge i crne kose i vetra što breze njiše.
Ref: Da li se ne sećaš više kad padale hladne su kiše, kada si tiho u travi rekla da ne voliš me više.
Bili smo mladi i ludi, hteli da to traje dugo, a onda si jednoga dana otišla nekom drugom
sad kaže nešto al ne znam šta, pa ide: htela si da mi se vratiš al nisi znala da mogu, da mogu bez tebe da živim.
Ref: Da li se ne sećaš više kad padale hladne su kiše, kada si tiho u travi rekla da ne voliš me
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3019
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Tražim jednu pesmu koju sam čuo pre par godina, nemam pojma ko je izvođač, sećam se samo par crnaca iz spota, i refren u fazonu "Away from the sun". Pesma je stara 10 god max.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
VIP VIBE C
Sad sam slušao koncert Terezije Kesovije u Beogradu 2011. godine. Na kraju je izvela pesmu - ja mislim da je to stara narodna pesma - "srce je moje vije, želja bi želju". Pokušao na youtubu i google ne nađoh je. Pomoć?
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
VIP VIBE C
Sad sam slušao koncert Terezije Kesovije u Beogradu 2011. godine. Na kraju je izvela pesmu - ja mislim da je to stara narodna pesma - "srce je moje vije, želja bi želju". Pokušao na youtubu i google ne nađoh je. Pomoć?


Evo ga link - baš kraj koncerta  https://www.youtube.com/watch?v=vBlP3tvvNCo

Našao. Pogrešne reči sam uzeo za potragu. Ima mnogo izvođača, baš zato što mislim da je izvorna narodna - "Ponoć je tako tiha"

Još jedno pitanjce. Treba mi La Bionda Black and white na youtube sam našao samo snimak koji je skinut zbog autorskih prava. Preko goggla sam našao link na slici, pa me interesuje da li je neko probao ovaj sajt, da li je siguran ili je rasadnik virusa.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

siguran sajt.jpg
(128.59 KB, 1280x768)
« Poslednja izmena: 29. Okt 2016, 13:29:53 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.71
mob
HTC 
Skoro, u jednom megamarketu, nalecem na kraj pesme sa razglasa i jedino sto sam razumeo je "bejbe".  Sa engleskim jezikom stojim, blago receno, "katastrofa" i sad, da ne bih zaboravio melodiju pesme izmumlam je i snimim na fon.  Dolazim kuci pustam snimak u nadi da cu naci pesmu i u onom mumlanju prepoznajem refren Kiss - I was made for loving you.  Problem je sto to nije bio Kiss jer bih tu pesmu prepoznao odmah vec refren neke veoma slicne pesme.  Ako neko ima neku ideju nek pomogne sto pre. . . Inace ova je cak za nijansu brza od Kiss-a i muski vokal je u pitanju.
Preturio sam Youtube, ali dzabe care. . . . Heeeelpenzi. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.87
mob
Motorola 
Skoro, u jednom megamarketu, nalecem na kraj pesme sa razglasa i jedino sto sam razumeo je "bejbe".  Sa engleskim jezikom stojim, blago receno, "katastrofa" i sad, da ne bih zaboravio melodiju pesme izmumlam je i snimim na fon.  Dolazim kuci pustam snimak u nadi da cu naci pesmu i u onom mumlanju prepoznajem refren Kiss - I was made for loving you.  Problem je sto to nije bio Kiss jer bih tu pesmu prepoznao odmah vec refren neke veoma slicne pesme.  Ako neko ima neku ideju nek pomogne sto pre. . . Inace ova je cak za nijansu brza od Kiss-a i muski vokal je u pitanju.
Preturio sam Youtube, ali dzabe care. . . . Heeeelpenzi. . .



   Bruce Springsteen - Outlaw Pete  ?


     

     ( https://youtu.be/MDqrniE3Uy8?t=204 )


   Jack Black - I Was Made For Sliming You (sa "Kids' Choice Awards 2008") ?

     

     ( https://youtu.be/4EigdxsBsA8?t=113 )
« Poslednja izmena: 06. Nov 2016, 18:32:47 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 815 816 818 819 ... 826
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.