Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:07:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko ce zabavljati fudbalere u Nemackoj?  (Pročitano 934 puta)
08. Jun 2006, 11:38:08
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
BRUKA
Srpske fudbalere u Nemačkoj zabavljaće Luis, trubači Gvozdena Rosića, di-džejevi Lemon i Dabl i niko od poznatih estradnih zvezda!!!

Za razliku od naših, Hrvate će pesmom uživo bodriti prvoligaši - Severina, Džiboni, Oliver Dragojević i "Dip parpl"

Fudbalsku reprezentaciju Srbije i Crne Gore u Nemačkoj će, osim navijača na tribinama, bodriti estradna ekipa koja bi teško mogla da se plasira i u drugu srpsku ligu zapad, a ne na Svetsko prvenstvo. Dok će naše komšije Hrvate i njihove "kockaste" u Nemačkoj na koncertima uživo bodriti najveće zvezde Oliver Dragojević, Severina, Džiboni i Ivana Banfić (najavljeno je da će koncert u njihovu čast održati i "Dip parpl"), nacionalnim "plavima" i našim navijačima sviraće trubački orkestar Gvozdena Rosića, di-džejevi Lemon i Dabl i Ljubiša Stojanović Luis sa svojim devetočlanim bendom.

"Srbija navija"

Projekat "Srbija navija", koji je predstavio ministar trgovine, turizma i usluga Srbije Bojan Dimitrijević, zamišljen je kao promocija kulturnih, turističkih i zabavnih potencijala Srbije u četiri nemačka grada - Lajpcigu, Gelzenkirhenu, Minhenu i Berlinu, od 9. do 21. juna. Iako glavna fešta, po njegovim rečima, treba da bude na ulicama ovih gradova, uz prepoznatljivu muziku s naših prostora, teško je i zamisliti da će Luis i ekipa, ma koliko kvalitetno bilo njihovo muziciranje, uspeti da izazovu makar približnu pažnju kao, recimo, hrvatska muzička elita koja se već kočoperi Nemačkom.
Direktor Beogradskog sajma i jedan od organizatora ove akcije Anđelko Trpković veruje da projekat "Srbija navija" može da bude početak ozbiljnog rada na promociji države i naglašava da je iznajmljena aktraktivna bina na kojoj će nastupati svi izvođači Srbije. Činjenicu da se na spisku putnika za Nemačku ne nalazi nijedno ime iz prve srpske estradne lige Trpković tumači uslovima koje su postavili nemački organizatori.

Guča i Egzit su Srbija?!

- U ugovoru sa Nemcima piše da Srbiju treba da predstave dva najuglednija lokalna festivala, a to su Guča i Egzit. Svim zainteresovanim estradnim umetnicima upućen je javni poziv da i oni, ukoliko žele, mogu da nastupe u Nemačkoj i tako daju svoj doprinos zajedničkom cilju, predstavljanju Srbije i podrške reprezentaciji - kaže Trpković.
Zato, ako je neko i pomislio da je ono čuveno Olimpijsko "3K radovanje", skup polupoznatih persona koje su sa zvaničnim potpisom i pečatom navijali za SCG u Atini 2004, nešto što će se teško ponoviti, sva je prilika da će "Srbija navija" tek biti blamaža za medalju. I to, priznaćete, nema nikakve veze sa priznanjem ministra Dimitrijevića da su sredstva za promociju Srbije ograničena na 25 miliona dinara, dok je najveći broj zemalja uložio nekoliko miliona evra. Nema sumnje da bi naša estradna reprezentacija bila daleko jača da je neko o tome brinuo na vreme.
(R. J.)

Estradnjaci neobavešteniji od Koštunice!

Među našim pevačima, mišljenja o ovakvom "javnom konkursu" za podršku "plavima" uglavnom su podeljena, iako svi odreda dele istu navijačku strast.

Bajaga: Niko me nije zvao!
- Niko me nije kontaktirao, a i da jeste ne bi bilo šanse da odem u Nemačku, jer za ceo jun imam zakazane koncerte, a jul sam isplanirao da iskoristim za odmor. Što se tiče Mundijala, utakmice ću pratiti putem TV ekrana i svesrdno navijati za naše.

Bora Čorba: Možda im se javi i Šakira!
- Video sam u novinama neki mejl na koji bi navodno izvođači trebalo da se jave. Ne znam kakva je to fora da za takvu stvar organizuju javni konkurs tim putem, ali, ko zna, možda im se i Šakira javi. Uprkos tome što imam puno posla i iz tog razloga ne mogu da odem u Nemačku da pogledam neku utakmicu, ukoliko se Čorbi neko bude javio, organizovaćemo se i otići da podržimo tu kulturnu manifestaciju.

Inspektor Blaža: Ići ću umesto Petkovog sina!
- Znam da postoji ta ideja promovisanja Srbije na taj način, ali mene još niko nije zvao. Kad saznam kome i kako da se javim i prijavim učešće, i sam ću se prijaviti. Možda me dotle i selektor Petković pozove da zauzmem upražnjeno mesto u timu, sa kog je vraćen njegov sin. Moje kopačke i dres čekaju spremni.

Slavica Ćukteraš: Prvi put čujem!
- Prvi put sada čujem za to. Pitajte Sašu Popovića, jer ja ništa ne odlučujem bez njega.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Zar oni nisu tamo otišli da igraju fudbal? Samo da ne prođu kao naši na olimpijadi onomad... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson k750i
cuj poznati pa da im posaljemo ove iz granda lol  Smile Smile Smile Smile

a sto se tice  hravata neznam dal ce severina stici sve da ih "zabavi" Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
....pa naravno 'obojeni' , nexe sigutno Ritam Nereda
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Harmonikas i klavijaturista

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia svi
JA

©Cpoyright by Racun
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:07:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.