Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko će igrati u „Poslednjem krugu u Monci 2“  (Pročitano 10572 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ministarstvo pomaže „Poslednji krug u Monci 2“
Pare kad počne snimanje

Još snimanje nije ni počelo a već se digla prašina u javnosti. Prva nedoumica je, međutim, razrešena: Ministarstvo kulture i medija će zaista sufinansirati drugi deo kultnog domaćeg filma „Poslednji krug u Monci“. Ovo je za „Blic“ juče izjavio Dejan Masniković, PR Ministarstva kulture.

- Na osnovu svojih ingerencija i saveta kompetentnih u oblasti kinematografije, ministar je zaista odlučio da pomogne snimanje nastavka filma „Poslednji krug u Monci“. Ministarstvo može da podnese da sufinansira deset do petnaest filmova godišnje, uz naravno određene uslove. Prvi je da počne snimanje a drugi da film bude završen do kraja godine.

Ministarstvo, međutim, ne zalazi u „apetite“ producenta, a oni su, bar u ovom trenutku, prilično veliki. Naime, „Komora sistem“, iako tek nedavno registrovani producent, dakle bez iskustva, odmah je lansirala vest da je u filmu biti angažovana Andželina Žoli od koje se definitivan odgovor očekuje do kraja ove sedmice. Prilično čudno, kad je najavljeno da snimanje treba da počne 1. septembra, ali - nikad se ne zna. Spominje i alternativu, ako kojim slučajem (!?) Andželina odbije, a ona je niko drugi do Monika Beluči.

Inače, Ministarstvo nikom ne daje novac na blanko, te da može biti uplaćen tek kad se dobro prione na posao, a na naše pitanje da li je izvodljivo da Evropski fond za film „Euroimaž“ pomogne ovo još nerođeno čedo srpske kinematografije, dobili smo kratak odgovor: „To ne zavisi od Ministarstva. ‘Euroimaž’ raspisuje konkurs četiri do pet puta godišnje, a Srbija i Crna Gora kao zemlje koje su potpisale sporazum sa Evropskim fondom za film imaju pravo da traže sredstva. Producent? Komora sistem? može to pravo da iskoristi.“
M. M
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
U kuriru pise da je prihvatila i da snimanje pocinje u septembru.Koliko je sve to istina ne znam
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Mozda ce ovo zvucati namcorasto i kenjkavo, ali ne kapiram samo kako nije sramota vladu Srbije i njeno ministarstvo kulture da (eventualno) plate Endzi giganstki honorar, a u medjuvremenu ljudi u Jasi Tomicu spavaju po stalama i svinjcima... Uz svo postovanje prema znacaju kulture i promocije Srbije u inostranstvu, valjda znamo sta su nam prioriteti...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Mozda ce ovo zvucati namcorasto i kenjkavo, ali ne kapiram samo kako nije sramota vladu Srbije i njeno ministarstvo kulture da (eventualno) plate Endzi giganstki honorar, a u medjuvremenu ljudi u Jasi Tomicu spavaju po stalama i svinjcima... Uz svo postovanje prema znacaju kulture i promocije Srbije u inostranstvu, valjda znamo sta su nam prioriteti...   
 
 


Pa da ali to im nece doneti ni popularnost,niti gledanost,kao ovo...A ipak Angie je Angie Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 484
mob
Nokia N70,N95 8gN97,n8
Mozda ce ovo zvucati namcorasto i kenjkavo, ali ne kapiram samo kako nije sramota vladu Srbije i njeno ministarstvo kulture da (eventualno) plate Endzi giganstki honorar, a u medjuvremenu ljudi u Jasi Tomicu spavaju po stalama i svinjcima... Uz svo postovanje prema znacaju kulture i promocije Srbije u inostranstvu, valjda znamo sta su nam prioriteti... Smile



ma  ne brini , ministarstvo ide na foru
".... sestro ,bog ce ti  platiti..."
mada ako treba evo ja cu se zrtvujem , samo jos da skupim koji dinar ...  Smile Smile
Al nekoko ja bi ipak Moniku ... ili pak Andjeliju !? .... Smile Smile usssss sto je teskooooo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 10
Monika ili Angelina...bice nijedna...pa one imaju honorare kao citavi nasi budzeti za kuluru, sport, prosvetu i sve ostalo...zajedno sa putevima...

Drugo, cini mi se da nam je trziste zanimljivo malo i to da se racuna sve Hrvatska, Slovenija i ostale SFR zemlje...malo mi je nelogicno da su takvi optimisti, ali ako se ima para...onda bolje Monika....
IP sačuvana
social share
---/// JoHNY Be GooD ///---
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Pokusavaju da naprave neku kopiju americke produkcije poput Andjela 2...sad se jedino nadam ako su toliko glupi da placaju za glumicu tolke pare,da ce im nesto ostati i za film.
Po meni bi najbolje bilo da otpuste tog Italijana i da batale Angelinu i Moniku....domaci film - domaci glimci.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Dragan Nikolić

Ne znam ništa o „Monci 2“

Kada se razgovara o filmu i pomene ime Dragan Nikolić, sve je jasno. I svaki uvod je izlišan. Ovih avgustovskih dana poznati star srpskocrnogorskog filma nalazi se na primorju sa suprugom Milenom Dravić. Iako nerado daje intervjue, pristao je da u razgovoru za „Blic“ komentariše vest koju je ovih dana plasirala novoosnovana producentska kuća „Komora sistem“, a koja je u mnogim medijima bila udarna; reč je o vrlo ambicioznom projektu - nastavku filma „Poslednji krug u Monci“, čije bi snimanje, po scenariju Dušana Prelevića, trebalo da počne već 1. septembra. I u nastavku filma ulogu Urketa trebalo bi da igra Dragan Nikolić, a kao njegova partnerka najavljena je Andželina Žoli s kojom su, kako je rečeno u „Komora sistemu“, pregovori u toku (jedan tabloid je čak objavio da je ona prihvatila ulogu, te da je još ostalo da se utvrdi honorar). Darko Minić, direktor „Komora sistema“, dopustio je mogućnost da, ukoliko pregovori sa Žolijevom propadnu, u filmu zaigra Monika Beluči.
Dakle, pitali smo Dragana Nikolića da li je neko sa njim kontaktirao u vezi sa projektom „Poslednji krug u Monci 2“.

„Ja o tom projektu znam onoliko koliko je pisalo u novinama. Niko mi se do sada nije javio od tih ljudi, a prvi put od vas čujem za tu producentsku kuću, kao što prvi put čujem i ime direktora te kuće“, kaže za „Blic“ poznati glumac.
Snimanje je najavljeno za 1. septembar...

- Pa očekujem da će mi se neko javiti. Danas ću nazvati Preleta da od njega saznam neke stvari. Inače, lično mislim, iako do toga dođe, da je nemoguće da snimanje krene u septembru mesecu. Scenario, inače, postoji već nekoliko godina i to nije nikakva novost. Što se tiče lika Urketa, meni ne bi bio problem da se spremim, ali što se tiče ostalih stvari, skoro je nemoguće, ponavljam, da snimanje krene u septembru.
Kako stvari stoje, barem po najavama, partnerka bi vam bila Andželina Žoli...

- O tom potom. Zaista niti volim niti želim da pričam o nekim hipotezama. Jednostavno, ne bi mi bio prvi put da igram sa kolegama iz inostranstva, međutim, na to pitanje ću odgovoriti ako se to zaista desi.
Kakva je vaša uloga i kakvi su vaši utisci posle tek završenog snimanja filma „Ivkova slava“ u režiji Zdravka Šotre?

- Igrao sam ulogu predsednika opštine Niš toga vremena. Jedna vrlo interesantna, meni se čini značajna epizoda, da tako kažem. Čini mi se da je kasting odličan i čini mi se, premda je to nezahvalno reći, da je „Ivkova slava“ bolji film od „Zone Zamfirove“. Uostalom, premijera je, koliko znam, u oktobru, pa ćemo videti.
Na filmskoj smotri u Herceg Novom prikazana su dva vaša filma. Nagrada je izostala...

- Da, u Herceg Novom su prikazana dva filma u kojima sam igrao: „Zvezde ljubavi“ i veoma interesantan i dobar film Željka Sošića „Imam nešto važno da vam kažem“. Nijedan nije dobio bilo kakvu nagradu. Međutim, čini mi se da je film Željka Sošića oštećen, jer je trebalo da dobije nagradu za režiju ili nagradu za debi, ako ona postoji, jer je taj mladi čovek to zaslužio.
Koji je vaš sledeći projekat?

- Moj sledeći projekat? (smeh). Ne znam, zaista ne znam. Očekuje me nova pozorišna sezona i nastaviću da igram one predstave koje su na repertoaru. Nema novih premijera.
U Boki ste starosedelac, ali ste se odselili sa Rosa. Nije valjda da ste digli sidro iz Boke?

- Ma ne, ni u kom slučaju. Rose smo, nažalost, napustili, ali to je jedna delikatna priča, ali u Boki ostajemo i Milena i ja. Imamo ovde mnogo prijatelja i sa Bokom smo se srodili.

Blic \ Baćo Ćetković
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Za druge se navija PARTIZAN se voli!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1147
cuo sam - ustvari procitao da je A.Dzoli trazila 2 000 000 evra(prikupljen je ulog za taj film oko 2.5 miliona evra)na sta su nasi pristali.............
dakle smatra se da ce glumiti u tom filmu.......................................
barem je njen agent tako reko!
Sada nisam siguran kako se odvija situacija,tao da i dalje nisam siguran 100% dal ce glumiti ili ne.................
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava Belgrade
mob
Apple iPhone 3GS
Cela ta prica zvuci suvise neozbiljno,navodno Dragan Nikolic nije obavesten da ce glumiti i navodno ga niko nije zvao.I sad od jednom snimanje ne pocinje u septembru nego na prolece,sve mi tu nesto smrdi,mada iskreno bih voleo da Andjelinu vidim u tom filmu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.