Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko ce da pobedi sad na izborima za predsednika Srbije?

Glasanje završeno: 17. Nov 2003, 21:31:11

Dragoljub Micunovic - Micun, (popojahac)
31.6%  (6)
Tomislav Nikolic - Grobar (valjda sto je bio dir. komunalnog)
47.4%  (9)
Velja Ilic - 5.Oktobar, pravi Srbin..ima recnik Smiley
15.8%  (3)
Marjan Risticevic - Traktorista.. IMT 533 deluxe
5.3%  (1)
Dragan S. Tomic - ovaj moj sugradjanin.. amnesticar..
0%  (0)
Dragoslav Avlijas - lik do jaja..  Smile
0%  (0)
Ukupno glasova: 19
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko ce da pobedi???  (Pročitano 15901 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pazi.. velja je svoje pokazao... ne moze neko ko je predsednik da jebe majku i da se ponasa onako kako se on ponasa....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Glasam za sebe i za svoju familju. Koliko god da ima prednosti Micunovic, imajuci u vidu njegovu proslost nisam siguran da je to bas najbolji izbor, iako je kudikamo bolji od drugih. O Nikolicu se ne bih izjasnjavao, mada znajuci moj narod ne bih se zapanjio da pobedi. O Velji Ilicu... strasno, imati takvog primitivnog coveka za predsednika bilo bi katastrofalno. A ironija je sto nudi poljoprivrednu saradnju sa Izraelom bas on u cijem gradu je doslo do antisemitistickog ispada... Marijan - gotovim ga sto je seljak Smiley, posto je ovo seljacka zemlja i treba da se bazira na agrikulturi (Zivela nasa Vojvodina), ali opet nisam siguran ni da je on najbolji izbor. Obrni, okreni, ja glasam za sebe i svoju familiju.  Smile
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 787
Radikali dobijaju 100%, osim ako ih dos ne pokrade
IP sačuvana
social share
we love and die because we must
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Prijatelju, divno je videti tvoje postove opet na bureku. Raduje se tome dusa moja.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Moj favortit Je Avlijas...Sigurno dobija....Sala...Pa neznam ,svi su nekako smesnu,jednino Micun izgeda kao da moze da pobedi..>ne mogu ni jednog drugog da zamislim kao predsednika...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Citat: cbbj
O Velji Ilicu... strasno, imati takvog primitivnog coveka za predsednika bilo bi katastrofalno. A ironija je sto nudi poljoprivrednu saradnju sa Izraelom bas on u cijem gradu je doslo do antisemitistickog ispada... posto je ovo seljacka zemlja i treba da se bazira na agrikulturi (Zivela nasa Vojvodina)


primitivan.. neka je.. pola nas je ovde primitivno, kakvi pola 90%.. pa sta? !?
covek ima plan, bio je najbolji menadzer istocne evrope, dobijao je priznanja od najpoznatijih svetskih ekonomskih institucija.. on jedini radi za dobro ove zemlje..pa pogledajte sta uradi sa Cackom, ja sam skoro bio i zaprepastio se..
takodje on zeli da VOJVODINA DOBIJA ONO STO ZASLUZUJE, premijer ce biti, ako on pobedi covek iz Vojvodine, on kaze da sada Vojvodinu treba dosta razvijati jer ona daje 60% nacionalnog dohodka Srbije!
covek misli o svemu, a najvaznije je sto on jedini od ovih ima planove, i to odlicne planove, priznate planove...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Citat: SerbianFighter
Pazi.. velja je svoje pokazao... ne moze neko ko je predsednik da jebe majku i da se ponasa onako kako se on ponasa....


ko ti kaze da ce se on ponasati tako kad dobije na izborima? pa da nam nije njega ko zna koliko bi mi jos camili pod Slobom-zlobom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da nije njega? Mislis li da se on kandidovao da bi iko glasao za njega? Bilo ko od njih sem koste da se kandidovao... on je jedini bio neokaljan. bio....
Ne moze covek da se promeni preko noci... a velja posebno. Sa takvim ponasanjem se NE POSTAJE predsednik, nema tu ako postane.
Inace... nisam voleo slobu... ali jel ti ista bolje pod ovima neko pod njim sto je bilo?
Ovi su jos veci idioti. Prvo se ljube pa se krve.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
hmm.. da mnogo ali mnogo je bolji zivot sada.. samo to je idalje veoma nisko..a oni, oni sada jesu idioti..a zna se ko je dosao sa najvise ljudi 5.10...ko je vozio bager... Smile i dobro, ne kazem ja, otiso bi sloba..ali kasnije.. da njega nije bilo..a to sto ima malo jaci temperment.. pa dobro bolje to neko da je mutav.. ali vecina nas se ponasa tako.. pogotovo kad nas neko isprovocira..
po meni mnogo je vaznije sta on moze da uradi za ovaj narod..to je ono sto nam treba, a ne rasprava da li je on primitivan ili ne? pa sta marijan nije na neki nacin primitivan? Ne zna sta svira Najdzel Kenedi? ne shvata slozenice nego sve mora da mu se polako objasni?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa velja je mutav, velja prvi ne ume da sastavi 2 recenice da zvuce smisleno bez je*anja majke ili neceg slicnog.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.