Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:55:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Knjige o seksu - neophodne?  (Pročitano 1139 puta)
23. Feb 2006, 06:04:42
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Prilično često možete naići na savet da treba da obogatite svoj seksualni život, da nipošto ne dopustite rutinu u njemu. Između ostalog, savetuje vam se proučavanje knjiga o seksu. Probajte s ovom knjigom, probajte s onom... Nekada ti saveti umeju da budu prilično agresivni - prosto da poverujete da vam je za dobar seksualni život neophodno da pročitate bar nekoliko knjiga o seksu. Da li je baš tako? Priča o tome da smo se udaljili od sopstvenih nagona i da nismo svesni onoga što je našem telu potrebno je česta - da li zaista, bez pomoći bar nekoliko knjiga, ne možemo otkriti kako da zaista uživamo u seksu?

Naravno da ne. Tačno je da nije loše obogatiti svoj seksualni život nečim ako je počeo da zapada u rutinu, a vama ta rutina ne prija (ako uživate u rutini, samo napred!), ali da vam je neophodna knjiga da biste otkrili šta vam prija? Hm, da li stvarno verujete u to?

Da ne bude zabune, knjige mogu da pomognu. Mogu da vam otkriju neke stvari o vašem telu ili telu partnera ili partnerke kojih niste bili svesni. Seks je i dalje, u suštini, tabu tema, a mnogi se i stide da istražuju potrebe svog tela, tako da vam dobra knjiga o tome može dati veoma korisne ideje šta bi bilo dobro da istražite.

Isto tako, u nekim knjigama možete naći različite predloge o različitim tehnikama. Ne morate ih usvojiti, niti vam bilo koja od tih tehnika garantuje zadovoljstvo - ali, opet, možete tako dobiti ideju šta biste mogli da isprobate.

Ukoliko ste iole voljni da istražujete i da upotrebite sopstvenu maštu (i maštu svog partnera ili partnerke), sasvim lepo možete i bez ikakvih knjiga otkriti šta je ono u čemu uživate i sami otkriti različite poze i tehnike. Ako ste previše stidljivi da sami smišljate takve stvari, mogu i knjige da posluže - za početak, da vam daju ideju.

Dalje ćete, ipak, morati da istražujete i otkrivate sami, jer teško da ćete u ma kojoj knjizi naći nešto što će u potpunosti zadovoljiti potrebe baš vas i vašeg partnera ili partnerke.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
neophodne?
nepotrebne...ljubav,sex i sve sto spada pod intimnim stvarima izmedju dvoje ljudi je nesto sto nije stvar ni knjiga,ni formule,ni recepta.to je logika srca.a koliko znam,o tome nije napisana ni jedna istina koja moze biti univerzalna i biti ista za sve.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
apsolutno se ne slazem... jeste da je u seksu 90% eksperiment, ali trebalo bi onih 10% da bude edukacija...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nagon za seksom je urodjen.
i prije neko sto su ljudi izmislili pisanu rijec vodila se ljubav.
slazem se vezano za edukaciju o polnim bolestima i eventualnoj zastiti...ali o pozama i tehnikama,ja to vise dozivljavam kao zabavu dok citam,ako i citam,recimo clanak o tome.mogu da dozivljam na mnoge nacine,ali ne i kao edukaciju.ne naravno iz razloga sto ja sve znam,ili sto sam ja sve probala....prosto iz razloga sto je to duboka intimna stvar koja ne moze biti ista za sve.i koju bih ja,ako moram da biram,radje otkrivala sa nekim,neko iz knjiga i clanaka o tome.eto,malo vise insistiram na spontanosti.ali naravno,nemam nista protiv knjiga o tehnikama i onima kojima takav nacin otkrivanja seksa i intimnosti prija.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
ok.. to je tvoj izbor...

ali tako mogu da se otkriju mnogo korisne stvari koje urodjeni instinkt nikad ne moze da potakne.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:55:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.