Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:31:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Клуб Атриум, Нови Сад  (Pročitano 1745 puta)
29. Dec 2007, 01:45:09
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 404
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Новоотворено место у Лазе Телечког, које је обећавало својим ентеријером, и када је вечерас група од 5 момака и 2 девеојке хтела да "овери" место, двопрсташ на вратима каже да је дозвољен улаз за онолико мушкараца колико има и жена!!!! Еееееееј, долазиш да му оставиш новце и он те условљава са односм мужијака и женки, па јбт јел то свингер клуб или шта!!!

Притом су врата клуиба закључана, отвара их радник обезбеђења, човек од искуства, код којег се нажалост види иронично виђење политке куће - колко жена толико мушких! Зјеееее...

Молим да модератори не схвате  ово ни као рекламу ни као антирекламу, већ као обавештење о условима потенцијалног провода у новоотвореном месту. Наравно, сви имате грам мозга да схватите када се треба позвати на своје достојанство и одшетати у домаћинску кафану 20 метара ниже где ћете попити жељено пиће уз потпуни ужитак и без проналажења компромиса!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
U laze teleckog sam cesto. a taj klub nisam ni primetila  Smile mora da je mnogo dobar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ma mesto je baš fino sredjeno!nema greške-najbolje mesto u Laze Telečkog!
Samo mu fali malo duše! Smile
Postaće stecište fancera i fancerky u jako kratkom roku!
Varijanta je da se rezerviše!Ili da dođeš na kampovanje da bi mogao da računaš na mesto za sedenje!Došao sam u 21 i popušio za mesto!
A onda sam se lepo spustio do Kućerka i do LT i proveo se ko bog bez i jednog pedera,licimura,demona,i fancy lika u svojoj blizini!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Libra
Pol
Poruke 6398
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nekada je bio klub sa istim nazivom u Pasicevoj ilici.Preko puta Saborne...mada po opisu ovog novonastalog Atrijuma vidim da nemaju nista zajednicko!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 404
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Остао сам доследан и нисам крочио у Атриум.

Али по сведочењима других, превасходно девојака, место је јако стерилно, унутра пуштају искључиво рибе, оне неатрактивне одјебу  врло често, а кад буде акваријум, онда пусте мало  мужијака, међутим никада да буде нека природна равнотежа као у Марти или Лазином телету.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
SonyEricsson W610
Hm, za vikend sam bio u Novom Sadu, po drugi put u zivotu i u subotu uvece otisao u Vinski Podrum. Omasio za malo Coyote's a Atrium zapazio kao mesto koje spolja vrlo lepo izgleda. Nisam pokusavao da udjem. Danas sam, medjutim, otisao tamo prepodne na kafu i dok je svirala violina uzivao u prijatnom ambijentu. Jako mi je zao sto mesto ima takva pravila, kao sto je 50-50, jer nijedan kafic u koji sam do sad isao nije imao probleme da dovede osobe oba pola u priblizno istom broju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6120c
ja bio u subotu, prvo me izgazili u lazinom teletu pa sam bio u atriumu malo... nije lose mesto al se brzo smorismo.. posle smo se uroljali u londonu...  Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
e bila sam vec nekoliko puta tamo  Smile i svidja mi se, atmsfera je moderna, muzika raznolika, ljudi... (u blizini mene bila je N. Bekvalac) pa pretpostavite ko ide tamo,  sve u svemu lepo je, i podseca na jedan klub na krovu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:31:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.