Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Avg 2025, 01:15:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NLO nadlijetao zadarsko područje?  (Pročitano 929 puta)
10. Mar 2009, 04:00:36
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35385
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb


Ne znam što je, ali to na nebu dosad nismo vidjeli. Svitlilo je, bilo je brzo, dimilo je... Ovim riječima danas nam je započela opisivanje neobičnog događaja na nebu iznad Zadra Kata Colić iz Svetog Petra.

U tom je mjestu desetak kilometara od Zadra prema Biogradu, naime, navodno više ljudi danas zamijetilo NLO na nebu koje su, kako nam je rečeno, pokušali snimiti i fotoaparatom, ali je, navodno, svojom kamerom to ipak uspjela snimiti samo Kata Colić.

 Bilo je oko 20.30 i odjednom je netko od nas rekao da pogledamo nebo. Izgledalo je kao kugla i u jednom trenutku mi se činilo da je obruč, a mijenjalo je boju, pa je bilo malo crveno, a malo zeleno. Odjednom mi se učinilo i kao da dimi i nakon desetak minuta je nestalo. Čini mi se da se sve događalo prvo iznad nas kod Svetog Petra, a da je nestalo iza otoka Ugljana, možda kod Kukljice - rekla nam je Kata Colić, te dodala kako je pomislila u prvi trenutak da je riječ o avionu, ali da avion nema takvo kretanje.

- Nisam ja htjela da to završi u novinama i na televiziji. Ne znam je li to NLO, al' opet gledam danas na portalima da je neko snimija i duha, pa se mislim da je ovo i manje čudo - našalila se Kata Colić u telefonskom razgovoru. I njezin suprug Ante Colić iznenađen je viđenim, a prijatelj Vlado Nikolovski bio je glavni inicijator poziva novinarima.

- Prijatelji su to snimili i nisu nikom ni htjeli pokazivati, ali kada sam to vidio, odmah sam rekao da taj neidentificirani objekt treba pokazati javnosti. S jedne strane mjesec s druge objekt koji mijenja boju, ma stvarno čudno - rekao nam je Vlado Nikolovski.

Inače, zadarskom 112 nitko preksinoć nitko nije dojavio o NLO-u iznad zadarskog područja. Podsjetimo, prije desetak godina NLO je iznad Paga vidjelo mnoštvo ljudi.

Izvor: Vecernji list
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61492
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Uskoro će tutistička sezona. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Avg 2025, 01:15:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.