Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:12:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: klimaks moje keve i kako to iskulirati  (Pročitano 11143 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moras da istrpis Smile ne traje to vecno, mada traje dugo zavisi od slucaja do slucaja. Mozda ne bi bilo lose da ti nju pitas kako je istrpela tvoj pubertet Smile sve je to deo zivota, svi mi prolazimo kroz razlicite zivotne cikluse, mada neko ima srece da "prolazi" mirno i stalozeno, pa je okolina opustena, a neko...  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... a da vas troje prikupite neke parice od svojih plata i posaljete maman na zimovanje ili tako nesto?
da odmori zena, opusti se itd., ...moze se lako desiti da se preporodi
 
« Poslednja izmena: 06. Mar 2006, 18:56:44 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
" nezdravo je ziveti s roditeljima posle odredjenih godina, ubiju te u pojam i pocnes da postajes debil "
ovo potpisujem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cinjenica jeste prethodno, ali ukoliko nemas mogucnosti da ne budes sa roditeljima, onda moras zajednickim snagama da postavis neka pravila, dokle god se ne steknu uslovi za nesto drugo  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
" nezdravo je ziveti s roditeljima posle odredjenih godina, ubiju te u pojam i pocnes da postajes debil "
ovo potpisujem Smile


to samo ako predje 25-tu!
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne mere se tu nista uciniti,para da zivis sama nemas,stoga nemas kud.Sve sto mozes je da iskuliras koliko se moze i da ne padas na suze i dramu(i moja keva izvodi vrlo slicno),to blejanje van  kuce koliko se moze nije neko resenje,mada ga i ja praktikujem,jednostavno joj objasni da niste vise vezani pupcanom vrpacom i da ce sve biti o.k. iako ti ona ne da savet oko bas svake sitnice u zivotu.
I smanji kontakte sa njom neko vreme,neka se i naljuti,neka i prestane ona sa tobom da prica,ali ubrzo ce da se smiri i da shvati da je bolje povremeno normalno razgovarati,nego se svakodnevno svadjati.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@motorashica,
draga moja,ne ocekuj da ce se svi ti problemi sa mamom,koja ulazi ili je vec u klimaksu,resiti skoro…Na zalost,svi ti problemi koje izazivaju hormoni i njihovo divljanje,jer je pripremaju za sledeceu zivotnu fazu,nece se skoro resiti,ali se mogu ublaziti…
Kao sto omladinu drma pubertet,trudnice imaju svoju fazu promena raspolozenja na pocetku trudnoce i nekoliko nedelja po porodu,zene/devojke pms sindrom,tako i zene koje su u klimaksu kubure sa osciliranjem hormona i promenama raspolozenja,s tim sto je njihova pozicija malo teza od ostalih,jer je to i znak da se blize periodu kada nece biti u stanju da radjaju(koje se tesko psiholoski prihvata,bez obzira sto nemaju u planu da radjaju jos dece) i time,podsvesno gube funkciju zene.Mislim,tesko je to za objasniti,jer je sve to stvar podsvesnog i nema bas logike sa onim sto znamo da to nema veze i da ta ista zena ostaje zena i da moze da bude zenstvena i posle gubljenja sposobnosti radjanja.
Prvo,nemoj joj prebacivati da je u klimaksu,bla,bla,jer nije ona kriva i jako ces je uvrediti,upravo zbog gore navedenog,sto ne znaci da moras da tolerises sve njene bubice i ispade,ali sada si ti ta koja je stabilnija psihicki od nje.
Takodje,nije resenje ni da se odselis iz tog razloga,vec bi trebalo da svoju energiju usmeris da nadjes nacin da je ubedis da koristi neke preparate koji bi joj ublazili tegobe.Veruj,koliko god je vama tesko sa njom u ovom periodu,i njoj je tesko da se izbori sama sa sobom.Verovatno si primetila da se menja i da to nije ona ista zena koju pamtis kao svoju mamu(ponasanje,navike,…),ali to jeste ista ta mama,samo prolazi kroz fazu kroz koju svaka zena mora da prodje,samo je razlika kako koja zena to podnosi i kojom jacinom osciliraju hormoni.
Poenta je da je razumes i da nadjete nacin,odn. lekove koji ce ublaziti sve te simptome.Postoje biljni preparati,a moze i da ode kod ginekologa koji ce joj preporuciti odgovarajucu terapiju.Efekti ne moraju da se vide odmah,jer ne reaguju sve zene isto na isti lek,tj. ne pomaze svim zenama isti lek podjednako,pogotovo kada je biljni preparat u pitanju.
Verovatno neces uspeti iz prve(pa,ni iz druge,trece…)da je ubedis za lekove,ali veruj mi da vredi istrajati,jer ne postoji nista drugo sto ce smanjiti te simptome,sve dok klimaks ne prodje.Kada prodje klimaks-preporodicete se i vi ukucani i ona sama.
Ovo sve sto sam napisala ne znaci da trebas da preuzmes njenu ulogu u kuci,vec samo da razumes da ona u ovom periodu,jednostavno,nije u stanju da bude u punoj psiho-fizickoj snazi.
Razumem da ti tesko pada da svi imaju neku frku i da treba da ih razumes(razumi mamu-nju drma klimaks,razumi brata-posvadjao se sa devojkom 2 dana(ko tebe pita sto si zauvek izgubila momka),razumi tatu-on je musko,ne moze ni on sve sam,razumi rodbinu,budi fina,treba ovo-ono,red je ovo-ono,…a,u svemu tome-gde si ti i tvoj zivot?!),ali u ovom periodu ti treba dobar balans i u svemu tome da ne izgubis samu sebe,a za to ces se morati pobrinuti sama i iskoristiti podrsku ukucana onda kada budu u stanju da ti je daju.
Zelim ti srecu i dobre zivce da sve to uspesno izguras,udahni duboko i napred  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
... a da vas troje prikupite neke parice od svojih plata i posaljete maman na zimovanje ili tako nesto?
da odmori zena, opusti se itd., ...moze se lako desiti da se preporodi
 

ovo je dobro  Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To je potpuno prirodno stanje organizma u odredjenoj zivotnoj dobi zena, medjutim, to stanje moze da se iskomplikuje do granica koje niko  ne moze da predvidi i o kojima ne zelim da pisem....hvala Bogu te kod tvoje mame to nije slucaj. Svi ostali ukucani treba zajednicki da pomognu sa puno ljubavi i razumevanja da zena iz svega toga izadje na najbolji moguci nacin. To ne znaci da treba da prostirete crveni tepih pred njom i da se klanjate, ali ne treba ni da se svadjas sa zenom oko svake sitnice...ja volim da kazem "to su ipak samo roditelji , sta oni znaju..." drugim recima relativno si odrasla i razumna cura da bi te pogadjalo i teralo u sukob bas sve sto majka kaze....dakle.....
......da, mama....i odes svojim poslom....prosto.
Potpisujem sve sto je milosava rekla.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kupi svojoj mami malog plisanog medu, ili nesto slicno, vazno da je lepo i "beskorisno". Ovo "beskorisno" bi naglasio, da to ne bude bilo sta "prakticno"

P.S. Priznajem da je predlog cudan!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:12:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.