Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:59:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kineski "Xian H-8 Stealth bomber"  (Pročitano 5105 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


nisam ljubitelj moderatora....grrrr

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 629
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson z1010
ako kinezi naprave kvalitetniji avion od rusa ili amera,ja cu da ga pojedem zajedno sa borbenim kompletom i mehanicarima... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma to niko ni ne prognozira, bar u dogledno vreme, tako da neces jesti borbeni komplet. Ali u buduce: nikad ne reci nikad!
Oni se ubrzano razvijaju. Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 10:17:45 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Dead_Eye, kupicu ti coca colu da lakse svaris, doduse bice mi potrebna pomoc oko te kupovine, trebace ti cisterna ili dve  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E90
ako kinezi naprave kvalitetniji avion od rusa ili amera,ja cu da ga pojedem zajedno sa borbenim kompletom i mehanicarima... Smile

Dead_Eye, kupicu ti coca colu da lakse svaris, doduse bice mi potrebna pomoc oko te kupovine, trebace ti cisterna ili dve  Smile

Sad ljudi, nemojmo preterivati  Smile
Malo mi je cela pricha "mutna". Mishljenja sam da kako Kina tako i Rusija imaju malo "pametnija posla" nego da se zamlacuju sa nekakvim projektom stealth bombardera  Smile. Gomila oruzanih sistema obe zemlje josh uvek nije uvedena u upotrebu, ekonomska ekspanzija i socijalni progres u obe zemlje je omogucio obichnim ljudima da malo "odahnu" i povecaju svakodnevni standard i kvalitet zivota, (a neshto ne verujem da bi to zrtvovali zarad nekakve nove trke u naoruzanju) samim time mislim da je ovde pre rech o nekakvom "nosachu-aviona-podmornici" (prichu sam vec preprichavao par puta) nego o nekakvoj letilici koja ce uskoro uci u upotrebu (ili chak biti dovedena do tehnoloshkog demonstratora).

Kako vec rekoh sve je u medjunarodnoj saradnji. Kina, Rusija i Indija veoma uspeshno saraduju na zajednichkim projektima iz oblasti vojne industrije. Samim time dele troshkove i logistichko-istrazivachke napore tako da ni jedna od strana svoj budzet ne opterecuje previshe, a beneficije su zajednichke. Sad, neko (npr. Kinezi) od toga naprave stealth bombarder, Rusi stealth lovac, a Indici stealth razarach (improvizujem ali na to se svodi). Zatim jedni drugima to medjusobno "isprodaju"  Smile i svi su srecni !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
...
Kina, Rusija i Indija veoma uspeshno saraduju na zajednichkim projektima iz oblasti vojne industrije.
...

Veoma mi se svidja kako ovo zvuci. Multipolarni svet, mnogo vise sansi za nas male.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma, jasno, tako ce i da bude. I moguce da upravo mali naprave super a relativno jeftine stavrcice kako bi i oni sa manjim djepom nabavili stosta. Treba se samo drmnuti iz ove letargije, koju veliki koriste da nametnu svoje, i raditi ili se udruzivati sa ostalima.
Jebes globalni sivi svet (cak im je i siva -silver boja bila in, sve kao, futura, metal, hladno, "quallity") bez imalo sarenila.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:59:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.