Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kineske igračke zabranjene za Deda Mraza  (Pročitano 4746 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.2
mob
Nokia Neka stara nokia
Имена земље и народа пишу се великим почетним словом ма шта о њима мислили. Smile
Ал' није тема о правопису,пардон
ColdOne ,кад се сетиш шта си то купио напиши,баш ме интересује. Smile
А о квалитету...Стварно су им неки производи слабијег квалитета,али су толико јефтини да се исплате док се потроше,па има она "кол'ко пара,тол'ко музике"...Имаш и западну робу слабијег квалитета (ово што нам запад уваљује је нека 655 - та класа) рецимо италијанска јефтина одећа која се распара чим је обучеш,,а имаш и квалитетну кинеску робу,али заиста квалитетну,бар из мог искуства.Рецимо мој мобилни је сони ериксон ,купљен као оригинал са свим папирима(а ради ко змај,да гас не урекнем) а оно мејд ин ...наравно,Кина,земља мандарина  Smile Посебно у вези с играчкама,нисам досад купила ниједну играчку код Кинеза а да је неко дете од ње добило алергију или каквугод "кугу и колеру".
Не  браним ја Кинезе,нису они тако слаби да их моја маленкост брани  Smile
Само причамо о својим искуствима.Моја су ето веома добра  Smile

da,ali ja radije kazem "nisam bogat da kupujem jeftine stvari" i vise se isplati kupiti nesto skupo ali dobro,nego kupovati kod kineza...
jeste skuplje,ali na kraju ispadne jeftinije...
nisam ja kupio,nego je EU zabranila uvoz kineskog mleka,ili igracaka,nesecam se sad,davno je bilo...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Имена земље и народа пишу се великим почетним словом ма шта о њима мислили. Smile


Da sam hteo da napisem velikim slovima, napisao bih, al me nesto bas i briga,kad je tu pticazu da nas ispravlja [ju koja rima  Smile ]   Smile Smile

A imam i ja SE W810i koji ne znam sta je sve preziveo, padanje niz stepenice, padanje u bare, padanje u bljuzgavicu, u sneg, pa onda u dzep pun baruta od petardi  Smile DA ne pominjem da sam poklopac baterije odavno izgubio pa sad iam izolir traku preko xD  Ali on jos uvek radi  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.2
mob
Nokia Neka stara nokia
Имена земље и народа пишу се великим почетним словом ма шта о њима мислили. Smile


Da sam hteo da napisem velikim slovima, napisao bih, al me nesto bas i briga,kad je tu pticazu da nas ispravlja [ju koja rima  Smile ]   Smile Smile

A imam i ja SE W810i koji ne znam sta je sve preziveo, padanje niz stepenice, padanje u bare, padanje u bljuzgavicu, u sneg, pa onda u dzep pun baruta od petardi  Smile DA ne pominjem da sam poklopac baterije odavno izgubio pa sad iam izolir traku preko xD  Ali on jos uvek radi  Smile
gde je rima,ja neprimecujem?  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bolje imati tri čiste nego četiri svoje biste

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 717
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson k310i
Још ћемо и да отворимо граматичко-литерарну тему  Smile
Успут(да не кажем бај д веј) ни ја не видим риму ал' нема везе... Smile

ColdOne,ја се апсолутно слажем с енглеском пословицом коју си навео,само има људи који нису довољно богати(благо речено) да купе скупе ствари,без увреде.Ал' опет ти кажем,бофла има свугде,рецимо одећа из Трста или где год.А имаш ти кинеских ствари које су фееееноменалне,наравно да су скупље,ал' пошто много раје овде нема довољно лове,они доносе јефтинију робу...Само у вези с насловом теме,ја овде не знам ниједно дете које се разболело од кинеских играчака.Ако ти знаш,напиши,баш би ме занимало.

Опет ја кажем да неко мора да нас вакцинише од вируса који производи фикс идеју да је све с Истока лоше и обратно,да је све са Запада добро,а истина је на средини,и тамо и овамо има и добрих и лоших појава   итд...
Можда бисмо могли да отворимо тему Исток vs Запад

wolfnstain, желим да ти још дуго траје тај супертелефон!И овај мој је свашта претурио,али петарде и...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
ne možeš reći ništa toliko besmisleno a da to već nije rekao neki filozof.(lat.izr.)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
ja sam umislio kad sam pisao da jeste rima, al mi nije jasno odakle mi to  Smile 
Citat
kad je tu pticazu
to bi trebalo da bude rima  Smile

da se vrnem na temu, ja takodje nisam cuo da se ijedno dete razbolelo od nbekog kineskog proizvoda  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
JA ne zelim da mi deca sijaju u mraku, tako da potpuno podrzavam akciju...
Takodje... u nasoj zemlji se proizvodi gotovo sve sto je potrebno za normalan zivot... od hrane, preko odece, do namestaja za kucu ili igracaka za decu...
Ako Hrvati mogu da budu "kroativni" i kupuju ono sto je proizvedeno u Hrvatskoj, vala... mozemo i mi da podrzimo nasu privredu...
Napred Arilje, Stop Peking! Smile

Citat
ja takodje nisam cuo da se ijedno dete razbolelo od nbekog kineskog proizvoda

Zev:
http://forum.burek.com/index.php/topic,382026.10

http://forum.burek.com/index.php/topic,253452.0.html

E, sad... ako se uzme da su neki nasi standardi rigorozniji nego standardi EU...  Smile


« Poslednja izmena: 22. Nov 2008, 11:00:59 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
Ako Hrvati mogu da budu "kroativni" i kupuju ono sto je proizvedeno u Hrvatskoj, vala... mozemo i mi da podrzimo nasu privredu...
Napred Arilje, Stop Peking!
Potpuno podrzavam.  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.2
mob
Nokia Neka stara nokia
JA ne zelim da mi deca sijaju u mraku, tako da potpuno podrzavam akciju...
Takodje... u nasoj zemlji se proizvodi gotovo sve sto je potrebno za normalan zivot... od hrane, preko odece, do namestaja za kucu ili igracaka za decu...
Ako Hrvati mogu da budu "kroativni" i kupuju ono sto je proizvedeno u Hrvatskoj, vala... mozemo i mi da podrzimo nasu privredu...
Napred Arilje, Stop Peking! Smile

Citat
ja takodje nisam cuo da se ijedno dete razbolelo od nbekog kineskog proizvoda

Zev:
http://forum.burek.com/index.php/topic,382026.10

http://forum.burek.com/index.php/topic,253452.0.html

E, sad... ako se uzme da su neki nasi standardi rigorozniji nego standardi EU...  Smile




e,to je to,otrovno mleko....
rekoh ja...
alo dobro tamo je 1ipo milijarda ljudi,jbg,podkrade se greska....neko je malo zzobzo,i eto...

IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
HTC 
I to bas greska   Smile
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bolje imati tri čiste nego četiri svoje biste

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 717
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson k310i
Сећате ли се отровног млека из једне земље ЕУ које су послали гладнима у Африци?(пре неколико година)
Страшно је све то....

Али све то с играчкама је политика,као и продаја застареле западне технологије неразвијеним земљама...  Smile

О нашој привреди не бих овде,има политички форум...
Ал' онда будимо доследни па купујмо и наше шампоне за косу,наше супе,наш прашак за пециво,наш воћни јогурт,итд...

Smile Smile Smile
П.С. Мој претходни  пост канда нико није прочитао,дође ми да саму себе цитирам  Smile
« Poslednja izmena: 23. Nov 2008, 16:36:12 od PticaZu »
IP sačuvana
social share
ne možeš reći ništa toliko besmisleno a da to već nije rekao neki filozof.(lat.izr.)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.