Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kina ne oprašta bombardovanje svoje ambasade u Beogradu  (Pročitano 3774 puta)
29. Maj 2007, 13:02:35
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Kina ne oprašta bombardovanje svoje ambasade u Beogradu
Autor: Beta | 29.05.2007 - 11:04

Kina je danas, nekoliko dana pošto ju je NATO pozvao na uspostavljanje bilateralnih veza, istakla da i dalje ne prihvata objašnjenje da je kineska ambasada u Beogradu slučajno uništena u bombardovanju Beograda 1999. godine.
"Naš stav o tom pitanju je vrlo jasan i nepromenjen. Navodno slučajno bombardovanje nije uverljivo. To ne možemo da prihvatimo", rekla je portparolka ministarstva spoljnih poslova Kine Đijang Ju.
Pre pet dana je general Rej Henolt, čelnik Vojnog komiteta NATO-a, rekao da je "NATO spreman da razvije odnose sa Kinom kada se za to ukaže prilika". Ta izjava je imala za cilj da ublaži napetosti u odnosima NATO - Kina.
Vašington koji je 1999. predvodio vazduhoplovne napade NATO na SR Jugoslaviju, objasnio je da je "greška" načinjena zbog upotrebe "zastarele" karte Beograda u koju nije bila ucrtana Ambasada Kine nego druga zgrada.
NATO je tada tvrdio da je želeo da uništi zdanje za koje je mislio da je sedište jugoslovenske administracije.
Peking nikada nije prihvatio objašnjenje o slučajnom bombardovanju, u kojem je poginulo troje, a 20 ranjeno.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Alcatel dobar neki ;)
a kineski izvori,sta kazu za to ?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nemoguce je otkriti sta je nemoguce

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
   Ameri seru po običaju kad god treba makar mrvicu da opravdaju svoje zločine. Iza ovoga stoji priča toliko neverovatna da se bojim da bi me 99% članova bureka smatralo ludakom kad bih je ispričao. Priča je takođe 99% proverena. Uglavnom, posle obaranja nevidljivog, bilo je samo pitanje dana i njihovih muda kad će da zveknu po ambasadi.
   Ni mi im ne opraštamo, ali ne smemo ni da zaboravimo da im ne opraštamo. Ona primitivna objašnjenja da je Milošević za sve kriv i ona cinična objašnjenja o kolateralnoj šteti onih kretena Jami Šeja i Klarka kod Kineza ne prolaze. Svaka ambasada je teritorija one države čija je ambasada. To znači da su se Ameri drznuli da napadnu Kinu, a ovi to neće ni zaboraviti ni oprostiti. Čekaće priliku, makar 1000 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 
a za to vreme ce uciti da stoje u redu.
vec sam napisao na drugoj temi:
u kini postaju sve popularniji kursevi za stojanje u reu.
dakle, dodjes, das pare i ljudi te nauce da stojis u redu.
 Smile Smile Smile
pa to je neverovatno!
to je dokaz da msam bio u krivu svo ovo vreme kada sam tvrdio da su srbi ubedljivo najveca stoka na svetu!
ispada da smo na mestu br 2...odma iza kineza : Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ти буди стока ако хоћеш (ако си Србин). А ако ниси, не вређај на националној основи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Čekaj, možda je perverzan... voli da trpi uvrede (tako je uvredio samog sebe).. ma sve ti je to bolest, taj zapad je sve to doneo  Smile i uvalio jadnoj, lakoumnoj deci  Smile ...a da su deca jela više kajmaka i gledala više partizanskih filmova, eeeee.... gde bi bio kraj  Smile
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 
ja sam manjina ovde-nisam stoka... Smile
a btw. sam srbin

panini, ako si zainteresova, sad vidim da bi bila doba ideja da se slicni kursevi i ovde organizuju...
ako si zainteresovan, javi se na pp.
bice jeftino.
ja cu ti biti instruktor Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Иди стој негде, увежбај градиво, па се видимо најесен.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
    Ljudi, jel se plaćaju te "poučne lekcije"? Ja sam staaaari izdajnik, pa ako Soroš plaća trening stajanja u redu, javite mi... Mislim, ja sam i onako staaaaaari strani plaćenik. Još od kad sam lupao u lonce i šerpe... Ološi i ostali Soroši me pozvali i rekli: "Ne brinite, zamenićemo vam šerpe i lonce novim. Od 24-karatnog zlata". Zajebali me, ološi. A voleo sam Milošiveća kao ćaću svoga. Nego, pristao sam. Gramziv sam, grešan, OOooo, kazni me , Bože, ti preblagi, što me tada ostavi u životu. Što me ostavi kad izdadoh jedinog srpskooog siiiina zbog zlata. Koje mi nisu dali, prokletnici! Buuuhhuuu!!!  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy S9+
a za to vreme ce uciti da stoje u redu.
vec sam napisao na drugoj temi:
u kini postaju sve popularniji kursevi za stojanje u reu.
dakle, dodjes, das pare i ljudi te nauce da stojis u redu.
 Smile Smile Smile
pa to je neverovatno!
to je dokaz da msam bio u krivu svo ovo vreme kada sam tvrdio da su srbi ubedljivo najveca stoka na svetu!
ispada da smo na mestu br 2...odma iza kineza : Smile
Sprdaj se ti samo sa Kinom koliko hoces a onda procitaj koliki je njihov spoljno trgovinski suficit za  proslu godinu,kakva su vojna,ekonomska sila i  ....Malo se momce edukuj pre nego sto se sprdas sa Kinom.Ja sam mislio da nema vise ljudi koji tripuju da su Kinezi debili koji prodaju krs robu.Samo da mi ostvarimo 1% od njihovog izvoza i ili proizvodnje pa bi nam procvetala zemlja za godinu dana... Smile

PS:Evo da se ne mucis nasao sam ti da vidis "jadnike" koji su stoka

Kina je postigla drugi po veličini mesečni spoljnotrgovinski suficit u svojoj istoriji, uprkos zahtevanju nekih političara i biznismena iz Sjedinjenih Država (SAD) da postigne ravnotežu u svojoj robnoj razmeni.

Kineski juan je tokom proteklih dvadeset meseci ojačao oko osam odsto, što je daleko od nivoa za koji se zalažu SAD.

Prema podacima carinske uprave, vrednost viška izvoza nad uvozom u februaru je dostigla 23,8 milijardi dolara, čime je došla nadomak rekordnog nivoa zabeleženog u oktobru prošle godine.

Kineski izvoz je prošlog meseca porastao za 51,7 odsto na godišnjem nivou, dok je uvoz iznosio 58,3 milijarde dolara, što je 13,1 odsto više u odnosu na isti mesec prošle godine.

Kineski spoljnotrgovinski suficit prošle godine je porastao 74 odsto, a njegov iznos je dostigao rekordnih 177,5 milijardi dolara.

Kineski ministar trgovine Bo Silaj (Xilai) izjavio je da je uspostavljenje trgovinske ravnoteže jedan od prioriteta kineske privredne politike.

Ministar Bo je ukazao da korist od visokog kineskog spoljnotrgovinskog suficita imaju i SAD, jer je Kina veliki deo svojih deviznih rezervi, vrednih više od milijardu dolara, uložila u kupovinu američkih vladinih obveznica. Devizne rezerve izazivaju priličan interes u Kini pa je sve više ekonomista koji zahtevaju da se deo tog bogatstva iskoristi za finansiranje socijalnih programa.

 Izvor: Poslovni.hr
« Poslednja izmena: 29. Maj 2007, 17:58:14 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.