Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:24:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Killing Season (2013)  (Pročitano 6924 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
rekoh ja da je film sranje... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Izasao BRRip...
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 427
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
  Baš mi je trebao jedan ovakav jad i čemer, jedna ovakva glupost od filma da me oraspoloži


 
  Hvala na linku i recenziji jer gospoda sa ovog bloga i ja mislimo isto. Da nisam ovo prethodno pročitao napisao bih nešto slično i bio bih plagijator.
  Pomenuta gospoda su ipak previdela neke detalje ali to im ne zameram. Glavni propust im je (režiseronju ne računam, nije on na tom nivou) što ipak visu notirali način na koji se Srbin E.Kovač krsti. Radi to bolje od pape, celom šakom i sa svih pet prstiju.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
odgledao sam prvih pola sata i prekinuo zato sto nisam mogao vise da gledam  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
  Ja sam ga baš sa uživanjem odgledao i mislim da ga neću tako lako zaboraviti. Ne zbog kvaliteta već zbog količine gluposti koje su nezaboravne.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 427
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 10. Avg 2013, 15:33:08
  Baš mi je trebao jedan ovakav jad i čemer, jedna ovakva glupost od filma da me oraspoloži


 
  Hvala na linku i recenziji jer gospoda sa ovog bloga i ja mislimo isto. Da nisam ovo prethodno pročitao napisao bih nešto slično i bio bih plagijator.
  Pomenuta gospoda su ipak previdela neke detalje ali to im ne zameram. Glavni propust im je (režiseronju ne računam, nije on na tom nivou) što ipak visu notirali način na koji se Srbin E.Kovač krsti. Radi to bolje od pape, celom šakom i sa svih pet prstiju.  Smile Smile Smile

Nisi pažljivo čitao

Citat
Šteta samo što Džontru niko nije obavestio da Srbi poklanjaju ogromnu pažnju tome s koliko prsta se krste: TRI PRSTA DOBRA, DVA PRSTA LOŠA! Elem, g. Kovača vidimo na kraju, u ruševini jedne crkvice, koja se zgodno namestila na de Nirovom imanju, kako se krsti celom šakom! BIG NO-NO!!! Ma, kakvo srpstvo i očekivati od nekoga ko se zove Emil?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 10. Avg 2013, 15:33:08
  Baš mi je trebao jedan ovakav jad i čemer, jedna ovakva glupost od filma da me oraspoloži


 
  Hvala na linku i recenziji jer gospoda sa ovog bloga i ja mislimo isto. Da nisam ovo prethodno pročitao napisao bih nešto slično i bio bih plagijator.
  Pomenuta gospoda su ipak previdela neke detalje ali to im ne zameram. Glavni propust im je (režiseronju ne računam, nije on na tom nivou) što ipak visu notirali način na koji se Srbin E.Kovač krsti. Radi to bolje od pape, celom šakom i sa svih pet prstiju.  Smile Smile Smile

Nisi pažljivo čitao

Citat
Šteta samo što Džontru niko nije obavestio da Srbi poklanjaju ogromnu pažnju tome s koliko prsta se krste: TRI PRSTA DOBRA, DVA PRSTA LOŠA! Elem, g. Kovača vidimo na kraju, u ruševini jedne crkvice, koja se zgodno namestila na de Nirovom imanju, kako se krsti celom šakom! BIG NO-NO!!! Ma, kakvo srpstvo i očekivati od nekoga ko se zove Emil?!

 U pravu si, ovo je moj previd. Ipak nisu notirali onaj motor sa Bg registracijom u Lukomiru, srpskom fiktivnom selu u Bosni.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.59.10
mob
Apple iPhone 7
upravo sam odgledao ovaj film. slazem se sa svima od postova iznad. kolicina sranja i neistine i previda koja je uneta u ovaj film je frapantna. sto se tice glume, film nije toliko ni los. medjutim istorijske cinjenice, emil kovac (navodni srbin), prekrstavanje sa celom sakom i jos dosta propusta ne mogu se oprostiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sony xperia
Travolta istraživao: Shvatio sam zbog čega je izbio rat u bivšoj Jugoslaviji

U intervjuu za "Huffington post", popularni glumac govorio je o filmu "Killing Season", gde je tumačio lik bivšeg srpskog vojnika Emila Kovača, koji se borio u ratu u Bosni i Hercegovini


Holivudski superstar je istakao da je morao da otputuje u Bosnu i Hercegovinu, kako bi se najbolje pripremio za svoju novu ulogu.

" Morao sam da uradim istraživanje, veće nego za bilo koji drugi koji film u kome sam glumio, jer mi je bilo potrebno pojašnjenje o ratu. Odlučio sam da na svoj račun otputujem u Bosnu i Hrvatsku i da intervjuišem Srbe, Hrvate i Bosance, kako bih saznao kako je izgledao ratni sukob iz njihove perspektive. Shvatio sam da svi oni krive jedni druge za rat koji su izazvali neke druge osobe sa strane. Kada sam sve to rastičitio i kada sam se vratio iz Bosne, bio sam prosvetljen i osetio sam potrebu da ostanem objektivan i da ne stajem ni na čiju stranu. Hteo sam da budem apolitičan i rekao sam sebi: “Vidi, to su činjenice koje sam sakupio” – rekao je Travolta.

Na pitanje da li mu je put u Bosnu i Hercegovinu pomogao da “oformi” svoj lik, popularni glumac je istakao sledeće:

"Imam drage prijatelje iz Srbije i Bosne, i oni su mi mnogo pomogli u pokušaju da shvatim religiozne, političke i etničke koncepte iza tih likova. Sa njima sam imao dubokoumne diskusije i čitao sam im scenrio više puta…. Stvarno sam osetio da mogu da shvatim svoj lik. Smatram da su Robertov (Robert de Niro, prim. aut) i moj karatker žrtve određenih okolnosti koje su nas dovele do takvog ponašanja" – naveo je Travolta i dodao da de Nirov i njegov lik predstavljaju najgore iz rata.

Da podsetimo, film “Killing Season” imao je svoju premijeru maja prošle godine.

Priča se bazira na odnosu dvojice ratnih veterana, Srbina (glumi ga Džon Travolta) i Amerikanca (tumači da Robert de Niro), koji su učestvovali u ratu u Bosni i Hercegovini.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:24:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Season Killing

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.