Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кићење јелке, Деда Мраз и остали католички обичаји  (Pročitano 19488 puta)
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung neki
Evo, ja sam recimo, mogao da postanem narkoman zbog kicenja jelke.
Posto su moji roditelji, dok sam bio mali, obavezno upraznjavali ovaj ogavni kapitalisticko-izdajnicko-nehriscanski obicaj (sta bi drugo i ocekivao od policajca i ekonomiste), meni je u glavu usadjen taj ogavni miris borovih iglica kao lepo secanje (posle su mi tek neke cike preko interneta objasnile da je to no-no, tada sam mislio da je lepo). Kada sam prvi put u zivotu oserio miris marihuane strasno me potsetio na taj miris koji sam u detinjstvu mnogo voleo i tako je postah narkoman.
Jedno tri do cetiri puta.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5

Помешах се са стоком неразумном
и изједначих се с њом,


Ako ne mos protiv njih ti im se pridruzi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Ma kako je vi nazivali,tuzni ste i cemerni svi vi koji kao deca niste videli okicenu jelku,i poklone ispod nje..Jadno je i tuzno to vase nesretno detinjstvo Smile,ako se to uopste moze tako nazvati....saosecam sa vama i uopste ne delim vasu bol(jer je niste ni svesni.)Srecna Nova! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Qtek 小米
Ma kako je vi nazivali,tuzni ste i cemerni svi vi koji kao deca niste videli okicenu jelku,i poklone ispod nje..Jadno je i tuzno to vase nesretno detinjstvo Smile,ako se to uopste moze tako nazvati....saosecam sa vama i uopste ne delim vasu bol(jer je niste ni svesni.)Srecna Nova! Smile
Грешиш, drogance , управо они који нису имали окићене јелке и никада нису имали пакетиће за НГ, су међу првима који својој деци желе да приуште те католичке благдан обичаје, то је и генерација наших родитеља, као и данас ви европејци и натовци.
Знаш оно српско, ''ако сам се ја мучио нећу да се муче и моја деца''.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Jesi se ti doselio iz Etiopije? Ja ne znam za generaciju koja je zivela u tolikoj nemastini da nije mogla da priusti sebi jelku i neki bar simbolican poklon detetu, cak ni u vreme najgorih sankcija.

Nastavljas sa gomilom praznih "argumenata". Ti bas ne volis NG.  Smile

Rekoh ja lepo, od sada Gambija da prekrstimo u Grinc.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Гамбино, обичаји се и стичу и губе. Не видим ништа лоше у, иако релативно новом, кићењу јелке. Такође, не заборави да тај божић што бата није одувек био Исус (и то је стечен обичај), већ Сварожић, син Сварогов.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Qtek 小米

Nastavljas sa gomilom praznih "argumenata". Ti bas ne volis NG.  Smile

Rekoh ja lepo, od sada Gambija da prekrstimo u Grinc.  Smile
Само се ти за*ебавај, па кад ти дође Амфилохије, видећеш свог Бога.
 Smile

Citat
Jesi se ti doselio iz Etiopije? Ja ne znam za generaciju koja je zivela u tolikoj nemastini da nije mogla da priusti sebi jelku i neki bar simbolican poklon detetu, cak ni u vreme najgorih sankcija.
Генерација која је одрастала после др.св.рата је живела у немаштини  ... мање више.
Ни ја лично не знам.

Citat
Такође, не заборави да тај божић што бата није одувек био Исус (и то је стечен обичај), већ Сварожић, син Сварогов.
Ја нигде нисам споменуо Божић Бату, ни Божић који корача ... ништа слично.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
...
Сама реч " Божић" је деминутив од " Бог", то јест "Богић".
...
... песма: "Божић, Божић бата,/ носи киту злата,/ ...Овде "бата" није именица, него презент глагола "батати", што значи "ступати, корачати".

Из твоје поруке наведено.
« Poslednja izmena: 05. Jan 2010, 18:07:10 od panini »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.