Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:12:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: KGB metodi G17 u zdravstvu  (Pročitano 11626 puta)
31. Okt 2009, 00:50:19
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
U emisiji "Mozda Da, Mozda Ne' koju vodi Olja Kovacevic bila je prisutna i bivsa sekretarica za zdravstvo, Dragana Jovanovic, koja je podnela ostavku zbog blokade njenog rada i korupcije u zdravstvu.

E sada nastupa na scenu drug Tomica, pomocnik komesara Dinkica i veciti ministar zdarvstva.
Elem nadje jednu prijavu profesorici dok je bila direktor bolnice, da nije mogla jednom pacijentu da smesti dete, jer nije bilo mesta i preda je lekarskoj komori na sud casti.

Ako se drznula da ukaze na lopine, neka se ne bavi vise medicinom.
Odlucivace svakako neka komisija, koja zna se kako se ucenjuje, podmicuje i utice na njju.
Komisije su uvek bezobzirne.Jedna ucena, jedno obecanje, jedna dugovana usluga a svi pokorni tata komesaru.

Ovo je otvoren atak eksperata na naciju; ako si posten, je*cemo ti majku i neces se nikada baviti poslom za koji si diplomirao.
Pa ti vidi.
Naravno da drug pomocnik komesara,Tomica, nema pojma da se to dogadja, to je normalan tok da ako ima jedna prijava protiv doktora, da se odmah oduzme pravo na praktikovanje medicine.
Nije se saliti sa zakonom a drug komesar, svakako da nema pojma, ali ce dokazati da je doticna profesorica, jedna fufa koja nema pojma. Eksperstki komesar se vec ostri da daje impresivnu izjavu i da se time ogradi od svakoga ko proba da bude posten, a da mu on to nije dozvolio.

Sada bi trebalo da se transparentno vidi, koja je prijava, ko je prijavio, ko o tome odlucuje i sve po redu.
Posto ce ici ucene po partijskoj liniji, kako je to vec znano u 'samoupravnom sitemu', da li ce posteni ljudi u Srbiji dici glas, protiv takve nemani koja izjeda nase drutvo do smrada?
Da li ce mediji cutati, da dobiju naredjenje da ne trtljaju o tome.

Jedno je jasno: U Srbiji je opasno biti posten. Jos opasnije ako hoces posteno da obavis svoj posao.
I to zahvaljujuci ekspertima, kojima je svaka treca rec, motor razvoja, koji su videli sansu Srbije u svetskoj krizi, koji dele sakom i kapom obveznice.

Drug Tomica treba da objasni zasto nismo 'sila na Balkanu ili Jugoistocnij Evropi'. pa eto zato sto je tamo neka Dragana Jovanovic to ometala.
Aferim. Red je gospodo iz G 17 da polozite racune.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 01:00:17 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
dobro, Skorpi, sve, sve, ali sto opet KGB ?! Sto ne npr. Stazi ? Ili CIA ? Ili mosad ?
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung Galaxy IIs
dobro, Skorpi, sve, sve, ali sto opet KGB ?! Sto ne npr. Stazi ? Ili CIA ? Ili mosad ?

KGB je ubedljivo najpokvareniji i najkorumpiraniji.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
dobro, Skorpi, sve, sve, ali sto opet KGB ?! Sto ne npr. Stazi ? Ili CIA ? Ili mosad ?
Bukvalno zbog primitivizma i siledzijstva.
Poznajem tu anatomiju i znam kako su decenijama posteni bili na marginama drutvenih zbivanja. Oni su cudaci.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
ma... 'de bas nadje Ruse... Mada, svidja mi se kako su izmislili originalan nacin upotrebe cepina za vadjenje krmelja iz ociju...  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
ma... 'de bas nadje Ruse... Mada, svidja mi se kako su izmislili originalan nacin upotrebe cepina za vadjenje krmelja iz ociju...  Smile
Pa dobro, udba je otrcana, jer je i udba te metode uzela od kgb-a.
Ali pazi fore, koja ako se cuti moze da upali: ako bi svim doktorima uzeo pravo praktikovanja zbog jedne prijave, koja ni nema sudski epilog, onda bi trebalo svim doktorima, a kladim se da i ekspert Tomica ima neku, oduzeti pravo prakse medicine.

Meni je interesantno kako se mediji kojeima komanduje Dinkic ponasaju. na pola usta, po malo nesto kazu.
To je to kgb-ovsko zastrasivanje. Ako im uspe, nece niko vise na kraj pameti da mu padne da bude posten.
ima da bude posten kad ekspert kaze. Smile Smile Smile
Fukare su ga ovoga puta preterale i trebalo bi svi posteni ljudi da ustanu u odbranu te zene.
inace dolazi red na sve postene. E nece da moze da rade sta hoce.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia E71
Citat
Red je gospodo iz G 17 da polozite racune
Mislim da bi ova "gospoda" mogla automatski u zatvor bez ikakvog polaganja racuna Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Mogao bi komesar, da zove druga Tomicu, i da naredi sekretarici da skuva sikter kafu.
Na stolu da stoji napisana ostavka, Tomica samo da je potpise.Kad zavrse, onda da mu kaze: e sada ili ides da progutas zabu, sto bi Djiki rekao ili po srpski da pojedes g*no.
Ako kaze da on nema pojma, onda jos gore. Nek ide na skijanje ali bez skija, kad nema pojma.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 01:43:30 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ajde da se mi nesto dogovorimo,usaglasimo,slozimo se,uspostavimo medjusobni kompromis:

-gej 17 na Vesala,Giljotinu,najtezi vid Inkvizicije,izbrisati ih sa polit.mape  Srbije!

Da li je moguce to draga Braco da se izvede?
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Ajde da se mi nesto dogovorimo,usaglasimo,slozimo se,uspostavimo medjusobni kompromis:

-gej 17 na Vesala,Giljotinu,najtezi vid Inkvizicije,izbrisati ih sa polit.mape  Srbije!

Da li je moguce to draga Braco da se izvede?
ne mora, ako priznaju da su najobicniji komunjarski komesarijat, koji koristi polozaj i silu za iskrivljeno prikazivanje stvari, a sve u licnu korist.
ne mora ako prizna da su im eksperti polupismenjaci, koji trabunjaju populizam a ni to ne znaju da rade kako valja.
ne mora ako kazu otvoreno: mi smo lazovi i izvinjavamo se svim srbima za nanetu politicku stetu.
ne mora konacno ako kazu: nama u politici nije mesti idemo da ekspertujemo u neki svinjac, da sadimo luk, kopamo vonograde i posteno zivimo od svog rada.
eto

I naravno da se izvine onoj zeni, sto se drznula da bude postena i jos da obelodani mesetarenja.
Ja tvrdim da ni oni uhapseni doktori nisu krivi, da su dobili nalog da tako rade, ali da nisu imali muda da kao ova zena to obelodane.

Ajkule se uvek dave u plitkoj vodi. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:12:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.