Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:36:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: KGB metodi G17 u zdravstvu  (Pročitano 11628 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
G17 i KGB ne ide, jer Dinkić se ježi na pomeu Rusije. Za njega su Rusi nemoguća misija. Dinkić je izrazito orijentisan prema Zapadu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k530i
Сад су га стварно претерали.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 973
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
G17 i KGB ne ide, jer Dinkić se ježi na pomeu Rusije. Za njega su Rusi nemoguća misija. Dinkić je izrazito orijentisan prema Zapadu.

Ako je orijentiran prema Zapadu znači da je ustaša isti kao i Tadić. Žalosno, imate petokolonaše u svojim redovima.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 446
Zastava you are here
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Gde nađe KGB shkorpi ?

Od osnivanja G-17 njihov glavni finansijer je američka "zadužbina za demokratiju" (NED) u čijem bordu direktora sede ričard holbruk i vesli klark.

With NED funding, CIPE has enabled the European Movement of Serbia (EMS) and the G-17 group of independent economists

http://www.ned.org/about/carl/carl3499.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
G17 i KGB ne ide, jer Dinkić se ježi na pomeu Rusije. Za njega su Rusi nemoguća misija. Dinkić je izrazito orijentisan prema Zapadu.

Ako je orijentiran prema Zapadu znači da je ustaša isti kao i Tadić. Žalosno, imate petokolonaše u svojim redovima.  Smile

Pre svega lupetaš, jer tvrdnja da je neko orijentisan prema zapadu , nije bila, apriori negativna. To je samo konstatacija, jer tada je nesuvislo porediti Dinkića sa komesarom KGB-a. Ti se mešaš potpuno besmisleno, jer želiš neku svađu. Tadić nije ustaša, a nije ni u redu da vređaš predsednika jedne susedne države. Ti si se ortak namerio na pogrešnog čoveka. Nisam ja dete , pa da palim na gluposti. Iš.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 10:48:26 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Ja sam napisao da su metodi kgb - ovski. Laganje i lazno predstavljanje stvari sa likvidacijom protivnika koji ukazuje na dvolicnost iz koristoljublja.

Ko je radio u samoupravljanju, ko danas radi isto ti se hvata zna dobro sta znaci da probas na poslu da razotkrijes mesetarenja. Ovaj primer je ocit: odmah su izvukli iz naftalina jednu prijavu, koju je zena imala dok je bila direktor bolnice. I to veoma dirljivu: zali se otac za cije dete nije bilo mesta u bolnici i odmah se sastaju komisije u komori da se zena izvede pred sud casti.
To je sigurno naredio pomocnik komesara Tomica, koji ce reci: nisam odavle. Organi rade svoj posao, nemojte ih ometati.
Onda ce sigurno uslediti neki intevju roditelja, gde ce naaaaaarod da se rasplace pa da se Jovanovicka skroz dezavuise.
Cak ce se naci neki kolega koji da kaze; bilo mesta, samo se ona nameracila na dete pa nece da ga lecimo.
Naravno kolege prvo zovu i pitaju: jao pa mi gledamo vasu biografiju, vi niste bili na specijalizaciji.
Hajde da mi to sredimo, nepravedno je to. Onda se sugerise kolegi da je njegova bivsa sefica sigurno jedna zla zena, jer on nije dobio specijalizaciju, ali tu smo mi da ispravimo.

Ako niste radili nikada nemojte da komentarisete. To je struktura podvaljivanja i iskrivljavanja stvari a za rad ostajanja na vlasti.

Drugo: koliko je agencija osnovao G17? Ja ih zovem komesarijati. Da bi smestio nekog svog, izmislice agenciju za stitu buba svaba od pesticida i uposliti dvadesetak svojih ljudi.

To se na zapadu, za koga kazete da je Dinkic orijentisan ne radi, jer nema mehanizama za tako nesto.

U svakom preduzecu je bila struktura fukara koje su imale svoj udeo. Ostali su morali da cute, jer kada te fukare uzmu u masinu samelju te za cas.

Dakle metodi koje stranka koristi nisu posteni. Samo vidite kako su odreagovali: sud casti bato.
Necemo mi necasne.

More, progledavali smo mu kroz prste ali sada ga pretera.
Neka funjara komunjasrska lepo da ostavku. Ne brini ima i kod Tome takvih na kile.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 11:05:07 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ма бре ... ти из Г17 плус ће да се преселе у опозицију после следећих избора ... мене брине што ни остали нису ништа бољи. Јес да нису експерти али би епилог био исти да није у питању Томица него рецимо Шутановац или Вучић ... Те КГБ методе што каже Шкорпи су стандард овде, невезано само за политику.

И јбте шта треба да се деси са здравством у Србији, кога све да похапсе па да преподобни Томица осети да је време да поднесе оставку?

Експерти ... сви су убеђени да су Богом дати ...   Smile
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 11:51:29 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
eh, sad, kbg-ovski  metodi bi bili cepin u oko, "bugarski kisobran"... ovo mi je vise udbaski...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
eh, sad, kbg-ovski  metodi bi bili cepin u oko, "bugarski kisobran"... ovo mi je vise udbaski...

Nisu nama Srbima poterbni tuđi metodi za vladanje. Ima ih na pretek za uzor u našoj istoriji, sve od Miloša, preko Milana, Aleksandra i jednog i drugog , pa do Slobodana. Neiscrpna galerija , likova i inspiracija za nove vladare.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 446
Zastava you are here
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Bugarski kišobran, radioaktivni čaj, to su metodi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:36:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.