Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Keto / LCHF žele zeke i mede  (Pročitano 25823 puta)
12. Feb 2020, 22:50:12
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Pošto se već godinu i nešto zezam sa ovom ishranom, odlučila sam da ipak negde zapišem sve što skupljam po raznim sveskama... A pošto sam trenutno u hip, hip, huraj modu zbog ketoze... odlučila sam da se posle fizičke aktivnosti počastim žele zekama. Recepata ima i ima po netu, ali su mere ili u soljama ili u kasikama, a ja to ne volem... tako da je potrebno sledeće na osnovu sopstvenog eksperimenta:

Žele zeke (obican žele)

10 gr želatina iz kesice
2 dl soka od 1/2 limuna (to je oko 50ml) + vode do tražene količine
Zaslađivač po ukusu (eritrol, stevia, monk fruit, whatever)
Vitamin C u prahu ili limuntus ako želite kiselije
Aroma maline, narandže, banane, vanile, ...

Žele mede

20 gr želatina iz kesice
200 ml soka od 1/2 limuna (to je oko 50ml) + vode do tražene količine
Zaslađivač po ukusu (eritrol, stevia, monk fruit, ksilitol, whatever)
Vitamin C u prahu ili limuntus ako želite kiselije
Aroma maline, narandže, banane, vanile, ...

Postupak je u oba slučaja isti. Vodu sa limunovim sokom zagrevajte do ključanja, sklonite sa vatre, dodajte želatin i mešajte na tihoj vatri par minuta da se skroz rastopi. Neka mera da je gotovo je kada krene da peni... Sklonite sa šporeta, dodajte zaslađivač (ide na kraju jer su posebno šećerni alkoholi osetljivi na visoke temperature, gube slatkoću) i dodajte limuntus ili vitamin c, kao i arome (one u malim bočicama na alkoholnoj bazi).
Ako se gadite veštačkih boja i aroma, možete isti postupak napraviti i sa razblaženim nezaslađenim sokom od dozvoljenog bobičastog voća u istom odnosu 10 ili 5gr želatina na 100 ml vode.
Kada se prohladi, prespite u silikonske kalupe za led ili cokoladice, koje ste prethodno premazali sa krpicom natopljenom uljem. Ovo služi da, ako kalup ima izbočine, lakše ispadne bez gubljenja reljefa.. jel te...
Ako nemate kalupe, sipajte u plastične posudice.
Kada se masa ohladi i krene da se steže, prebacite u frižider na par sati ili preko noći.

Slika nema, mrzi me da slikam. Smile Možda sledeći put kada iskorisitm kalupe.

Tip: Za ukus čoko bananica koristite kombinaciju arome banane i malo vanile.

Makrosi... levo zeke, desno mede


« Poslednja izmena: 12. Feb 2020, 22:58:09 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Ti furas Keto? Samo kao dijetu, ili vezbas nesto uz to?

Keto je ok u kracim relacijama, ali na duze staze nije niti zdravo a niti odrzivo. 

Mada dobijas plus sa recept.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Na izbacivanje zitarica, i generalno namirnica koje sadrze skrob, sam morala da predjem kada se ispostavilo da gro mojih problema polazi od toga... Nemam celijakliju, ni Kronovu bolest, samo prosto... preosetljivost. Nesto sto sam citavog zivota trubila svim lekarima i nutricionistima, pa dok sama nisam sela i krenula da izbacujem namirnicu po namirnicu. Na kraju je bilo, a, pa da.... mozda ste osetljivi na skrob... sto niste rekli Smile
Pored gubitka tezine, koji je neminovan, procistila mi se koza, nije vise ni suva jer ove vrste ishrane prosto zahtevaju unosenje dosta tecnosti, nemam problema sa probavom, bolje spavam, nacin podnosenja stresa je bolji, nema mood swing-a, imam daleko vise energije. Krvna slika je OK, nema povecanja holesterola, secer je pod kontrolom, gvozdje se popravilo (imam urodjeno nisko)
Kombinujem keto sa lchf i povremenim izletima u klasicnu ishranu, koji me podsete na to zasto ne treba da jedem kfilice Smile
Mislim, kod mene je keto/lchf dosta povrca sa kvalitetnim mesom i svim vrstama sireva, svaki dan ili kostunjavo voce ili bobicasto, ne bezim od mleka, ni od grckog jogurta, jaja max 2 puta nedeljno. Povremeno cuvena slanina i cvarci, ali to je sve toliko zasitno da ja ne znam kako ljudi uspeju da jedu ogromne kolicine i udebljaju se, pojebu krvnu sliku i sve to... Kada sam na keto, to je oko 20gr UH, kada je LCHF ... ne znam da li prelazim 50gr UH...
Radim klasicne kruzne treninge, malo HIIT i kada upadnem u ketozu, toliko imam energije da svaki dan predjem 10-15km. Receno mi je da se treninzi za nabacivanje misicne mase bas i ne preporucuju.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Citat
Receno mi je da se treninzi za nabacivanje misicne mase bas i ne preporucuju.

Ko god da ti je rekao ovu glupost..izlagao te i previse Smiley
Prvo, niti je stetno i drugo svakako sve i da hoces neces moci da je nabacis mnogo.
Elem, keto koji ti furas..ne moze da ti bude nacin ishrane. Moze jedan kraci period ali svakako da neces moci da se hranis tako.

Radi rotaciju Smiley Rotacija je odrzivo resenje.

Rotacija + Hiit + povremeni low cardio. Uz suplementaciju sa glutaminom.
Kad smrsas..isto rotacija samo podignes UH s vremena na vreme pomalo i naravno redovno vezbas.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Prvo, niti je stetno i drugo svakako sve i da hoces neces moci da je nabacis mnogo.

Pa zbog ovoga... nema svrhe...

Mrsavljenje nije cilj... tj. to nije problem, problem je sve ostalo... samo moram da se pomirim sa cinjenicom da bar godinu, godinu i po dana moram da preguram bez zitarica... Smile pa cu onda pokusati da nesto vracam, ali posto je to dugogodisnji problem... mislim da nema povratka na tradicionalnu ishranu... eventualno neki lchf ili slicno...

Vezbe, opet... cilj nije neka snaga, forma, vec antistres i oslobadjanje od viska energije... Za to su mi sluzile i pre par godina kada sam redovno trenirala 4xnedeljno... jbg.. stari se... ne mogu da budem dopustim sebi da me vec strefi lumbago, isijas i sav taj dzez koji ide uz kancelarijski posao...

Hvala na savetu Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Pa upravo ti pricam o tome...Znas ja bih morao da ti pricam pricu od kulina bana i nazad da bi razumela celu sustinu stvari. Ali moracu da prekocim i da mi jednostavno verujes Smiley

Vezbaj redovno i rotiraj hidrate.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Naravno... ne kontriram... shvatam da je keto neodrziv... i hvala na predlogu...

Tako da se slazem sa tobom i zahvaljujem na savetu bez lose namere  Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Na izbacivanje zitarica, i generalno namirnica koje sadrze skrob, sam morala da predjem kada se ispostavilo da gro mojih problema polazi od toga... Nemam celijakliju, ni Kronovu bolest, samo prosto... preosetljivost. Nesto sto sam citavog zivota trubila svim lekarima i nutricionistima, pa dok sama nisam sela i krenula da izbacujem namirnicu po namirnicu. Na kraju je bilo, a, pa da.... mozda ste osetljivi na skrob... sto niste rekli Smile
Pored gubitka tezine, koji je neminovan, procistila mi se koza, nije vise ni suva jer ove vrste ishrane prosto zahtevaju unosenje dosta tecnosti, nemam problema sa probavom, bolje spavam, nacin podnosenja stresa je bolji, nema mood swing-a, imam daleko vise energije. Krvna slika je OK, nema povecanja holesterola, secer je pod kontrolom, gvozdje se popravilo (imam urodjeno nisko)
Kombinujem keto sa lchf i povremenim izletima u klasicnu ishranu, koji me podsete na to zasto ne treba da jedem kfilice Smile
Mislim, kod mene je keto/lchf dosta povrca sa kvalitetnim mesom i svim vrstama sireva, svaki dan ili kostunjavo voce ili bobicasto, ne bezim od mleka, ni od grckog jogurta, jaja max 2 puta nedeljno. Povremeno cuvena slanina i cvarci, ali to je sve toliko zasitno da ja ne znam kako ljudi uspeju da jedu ogromne kolicine i udebljaju se, pojebu krvnu sliku i sve to... Kada sam na keto, to je oko 20gr UH, kada je LCHF ... ne znam da li prelazim 50gr UH...
Radim klasicne kruzne treninge, malo HIIT i kada upadnem u ketozu, toliko imam energije da svaki dan predjem 10-15km. Receno mi je da se treninzi za nabacivanje misicne mase bas i ne preporucuju.
Kontam.
Mogu ti reci da dosta ljudi od toga boluje, a pogotovo u Srbiji. Sad da li je to genetski, ili je zbog onoga sto je u hrani i vodi, to stvarno ne znam, ali slicno sam radio kao i ti. Doduse, kod mene mogu da se kupe enzimi za lakse varenje te hrane koja smeta i pravi problem, i verovatno postoji nesto slicno u Srbiji sto bi mogla da probas.

Odlicna ti je ishrana po onome sto pricas. Sta jedes tacno od voca? 

Kod mene badem, lesnik, suncokret, orah itd.

Sto se tice zitarica i tih chuda, oat meal je nesto sasvim najbolje, ali ako te toliko muci onda ne znam. Jel te muchi kachamak? Ja obicno kupujem stvari bez dodatnog glutena i mesam i rotiram sve i svasta.

Jaja ne bi trebala da budu problem cele nedelje. Grcki jogurt sa ili bez masti?  Sir je dobar. Moj jedini savet je balansiranje mlecnih proteina, i ostalih proteina. Jel si radila proracun koliko ti treba kalorija na dan? Ako imas brojku u proseku 1700-2000= kalorija, gledaj da uvek imas deficit kalorija po danu. Isto, preporucujem veoma rano vezbanje uz samo vodu, i kraci postovi nekih mozda 2-3 nedeljno, to dosta pomaze i za metabolizam masti i za tezinu i za sve ostalo.


HIIT- koje vezbe ubacujes, trcanje ili nesto drugo?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Problem je sto je od detinjstva uslovljeno da jedes zitarice. Jedna od prvih stvari koja se uvodi bebi su zitarice, ono... preporuka je da se sa godinu dana da jogurt i kifla bebi za dorucak  Smile

Jedem lesnik, orah, badem, malo kikirikija... izbegavam indijski orah.. od bobicastog maline, kupine, borovnice, mozda malo jagode...

Kacamak odavno nisam jela, pahuljice su ok... Jaja ne podnosim od detinjstva, a i zgade mi se ako ih jedem puno... Grcki jogurt je ovde uglavnom punomasni... Obicno se drzim izmedju 1200-1350kalorija, jer ispod toga mi je posle par dana postane bas lose..

Za HIIT sam uzela program Seven (7), uglavnom su neke kardio vezbe i za razne grupe misica, klasican kruzni trening... ne trcim, nemam vremena... ali uglavnom dnevno opicim 10-15km setnje... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Probacu u kratkim crtama.

Problem je sto je tvoje telo puno pamtnije od tebe..Kad izbacis UH skroz tvoje telo ce prvo da se dohvati tvojih misica i sagorece ti svu misicnu masu pre nego sto krene na salo.
I ti ces prividno da smrsas jer UH zadrzavaju mnogo vode a i deficitom kalorija ces sagoreti misicnu masu..Ali ti ces izgledati mlitavo Smiley  odnosno bices/imaces skini fet.

Dakle neces smrsati samo ces izgubiti kilograme Smiley

Sta se radi onda ?

Pa rotiraju se hidrati Smiley samom rotacijom bunis telo i ono ne zna koliko ce UH da dobije dnevno a vezbanjem (koje je obavezno  Smile ) dajes signal telu da je misicna masa jako potrebna i da je ne dira.
Da ne bih gubio mnogo vremena kako izgleda ta dijeta proguglaj.
Ljudi koji aktivo vezbaju svoju misicnu masu stite sportskom suplementacijom..Glutamin i BCCA se koriste pre i posle treninga i obavezno pre kardia Smiley

Jedan savet...Nemoj da radis sve od jednom Smiley Jer ce tvoje telo da prepozna kriznu situaciju, smanjice potrosnju a ti ces svo oruzije da ispucas odma i neces dobiti rezultate. Smiley
Dakle..prvo uvedes dijetu.
Pa kad vidis da se stalo sa skidanjem..Ubacis jedan kardio nedeljno..kad vidis da je opet stalo skidanje, smanjis jos malo UH...Pa posle nekog vremena jos jedan dan HIIt treninga i tako dalje.

Sa kardiom jako oprezno Smiley ali bas oprezno. Kardio je neprijatelj mrsavljenju zapamti dobro to Smiley
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Hrana

UH - pirinac (na 100g 70UH ima)
Protein - piletina i riba
Masti - kikiriki izbaci. Ubaci maaalo badema ..suncokret
Voce - NE !
Mleko i mlecni proizvodi - NE !
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Blagodarim... smanjujem polako mlecno...

Samo, pirinac... neka alternativa.. ove ovsene pahuljice koje je spomenuo Dark?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Mozes.. i ovsene, mozes i krompir
Ali iskreno, kad budes usla u ovu pricu malo ozbiljnije shvatices da je pirinac najbolja opcija.

Dakle ovo su ti osnovne stvari koje sam ti rekao znas Smiley

Ima tu jos brdo caka...od toga da nzm da obroke ne gledas kao dorucak/rucak/vecera...vec da ih imas izmedju 4 i 6 a da UH izbegavs kada je moguce u vecernjim satima..
Da kupis protein koji bi ti kad kad sluzio kao zamena za obrok.
Da nikad ne  gladujes..znas, kad si gladna pojedes neko belance ili neku sardinu i sl.
Da se oslanjas iskljucivo na vise zglobne vezbe.

i td i td

Prvo kreni sa najosnovnijim
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Inace, racunam odrasla si zena pa ne moram da ti skrecem paznju da sve ovo uzmes u informativne svrhe Smiley
Ja nisam medicinar, ishrana i vezbe se prilagodjuju zdravstvenom stanju, formi..godinama i sl.
Ako nisi sigurna da radis kako treba..potrazi strucnu pomoc.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Da, da.. naravno... Smiley

Ali iskreno da ti kazem, kada je u pitanju strucna pomoc... bar sto se tice nutricionizma... (privatni, drzavni, izvikani, anonimni) tu su zaista 20 godina unazad. Drze se jedne spike i to u krug... jedino na sta se obraca paznja je kalorijski deficit (koji radi stvar), ali tih magicnih 1200 kalorija koje prepisuju cesto se pretvore u ... ja ne znam sta... mucenje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Keto LCHF ele zeke mede

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.