Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Sebi ludovanja praštam-a tebi ne mogu..."  (Pročitano 847 puta)
28. Avg 2006, 10:20:11
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma koliko čovek da ima iskustva, opet upada u iste zamke.
Imam 28 godina. On ima 23. Dugo nisam htela ni da čujem za njega, jer je mladji 5 godina, ali na kraju nisam odolela njegovoj posvećenosti, nežnosti, dobroti. Ponašao se prema meni i idalje se ponaša kao da sam kraljica.
Zabavljamo se godinu i po, veza nam je...mogu slobodno reći-iznadprosečno lepa. Slažemo se,potpuno smo otvoreni,volimo se. Ja sam po prirodi ljubomorna do besvesti. Ne gnjavim ga preterano, ali cim se desi neka situacija(npr. vidim ga sa ženskim osobama za koje ZNAM da se lože na njega, ode kući kod matoraca pa izlazi 4 dana zaredom-a ja ne znam ni gde, ni s kim...)ja poludim. U stanju sam da raskinem i da napravim žešću scenu.
Što je najgore, ne dozvoljavam da on meni bilo šta ograničava.Izlazim gde hoću i kad hoću,od njega ne očekujem odobrenje. Naravno, nikada ne bih učinila nešto što znam da bi ga povredilo, ali sam prilično slobodnog ponašanja i volim da se zabavljam. Kada je on u pitanju, ja nemam tolerancije prema takvom načinu života i ne mogu da se pomirim sa tim da ode negde na nekoliko dana, da ne znam šta radi i s kim je.
Imam dovoljno godina i iskustva (4 duge veze) da znam da ovo ne vodi ničemu i da ću nam upropastiti vezu. Ali ne mogu da stanem. Ne mogu ni da procenim-koliko ja njega stvarno volim  kad koristim različite aršine za nas dvoje, i kad ga na neki način-uslovljavam, ucenjujem i ljutim se svaki put kad nije po mom? Da li je to ljubav?
Volela sam više puta i samo je jednom bilo potpuno, bezuslovno, doživotno predavanje. Završilo se potpunim krahom. Tri godine  od raskida  ja ga još uvek, na neki bizaran način, volim. Ta veza  je ostavila duboke rane, nezaceljive, i od tada sam postala prilično hladna, proračunata i bezkompromisna.
Moja sadašnja veza se, čini mi se, održala samo zbog toga što se on meni prilagođava u svemu. Ako ovo i jeste ljubav, možda je samo racionalnija, zrelija od one ranije, pa mi se zato čini da je manjeg intenziteta...
Vredi li ostati u ovoj vezi? Je li to prava ljubav? Šta će biti sa nama?
Ne mogu više ovako...grizem samu sebe iznutra...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Mislim da skoro svi imaju razlicite arsine, samo ih neki potiskuju.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Млад је, ваљда ће здумати да га зајебаваш (не могу другачије да назовем твоје понашање). Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 361
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
"Vredi li ostati u ovoj vezi?" to on sebe treba da pita, kad skonta da ga gusis po svim zakonima trebalo bi da dobijes nogu.. ali garant ima dobar sex pa mu se neda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
ako ti je stalo do njega, mozda je vreme da prestanes da se sazaljevas i odrastes...nije tesko.. a, bice lepse i tebi i njemu... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
@Malimalisa

Prva stvar, taj decko je veoma mlad i za njega si ti ispunjenje snova...,ali samo u delu veze koji je usko vezan za sex i opsesiju.
Hladjenje mora doci, i u tom slucaju neces ti razmisljati o raskidu vec on.
To sto trenutno radis nije nista neobicno, vec iskljucivo posledica tvoje proslosti i njegovih godina. Nesto je trulo u drzavi Danskoj, zar ne?
 Neces nista postici manipulisanjem muskarcima radi izlecenja kompleksa nastalih kao posledica prethodnih iskustava.Moras pronaci sebe i svoj izgubljeni dusevni mir.
Kada to budes uspela, sto nije ni malo lako, zapitaj se sta zaista zelis od te veze...i od decka koji je tek izasao iz puberteta?
Meni je iskreno zao zbog svega kroz sta si prosla. Bice tesko vratiti se iz Nedodjije u kojoj si trenutno, ali nije nemoguce.
Zelim ti, pre svega, da povratis veru u muskarce i pronadjes onog ko ce te voleti iskreno, bez predrasuda i takvu kakva jesi....zeljna ljubavi i normalnog zivota.
Pametna si, upotrebi to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Vrcom uvek ima strasno pametne komentare pa se pitam treba li ista reci nako njega.U svakom slucaju dovoljno je za pocetak sto si i sama svesna toga da je to sto radis zaista neposteno. Stavi se u njegov polozaj i bice ti jasno.  Mladic ce trpeti neka bude i godinu, dve...sta kad njemu jednostavno pukne film? Sta onda? A to je neminovno pre ili kasnije.Jednostavno moras da se spustis na zemlju i da prestanes da na njemu "lecis komplekse" iz prethodnih veza.Svi smo mi manje ili vise prolazili kroz uspone ili padove, ali ne smes dozvoliti sebi da se svetis njemu ili bilo kome drugom zbog bola koji ti je neko drugi naneo.Nije posteno, narocito ako je taj momak zaista tako fin kakvim si ga predstavila.Ne pametujem, ne popujem, ali mislim da bi zaista trebala da pokusas da se stavis u njegovu situaciju.Sta god mi ti rekli nece pomoci sve dok sama ne budes odlucila da prestanes sa tim i da se promenis.Srdacan pozdrav i puno srece ti zelim Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.