Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:04:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kasiopejci.  (Pročitano 58462 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Ovde se pokazuje da se ne moze neko iz nizeg hraniti nekime iz viseg denziteta.

Молим!?
Мене у африци може појести горепоменути лав.
« Poslednja izmena: 26. Avg 2007, 11:46:18 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Sony xperia
Moze. Po lancu ishrane, jesi mu ti hrana?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
(malo sale)
ma,dajte braco,opustite se!...  Smile  Smile

siguran sam da Kasiopejci cak i da dodju,sigurno ne mogu da odole jednom lepo-ispecenom bureku i jednom lepom Jointu...
reeeeellaaaaaxxxxx,myy brrrrrotheersss.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Sony xperia
Ma niko ne misli da se svadja. Covek ima pravo da pita. Nije to moja prica ili ne znam sta. I mene interesuju mnoge stvari. Toliko je toga sto bih voleo da znam. I mene interesuje prava istina svega. Problem je dok se pocnu shvatati neke svari. U ona dva teksta nisu mogli biti strpani svi odgovori. Zato i dolazii i dolazice do nedoumica. I ja ne znam odgovore na sve. Ono za sta mislim da znam, pokusacu da podelim s drugima. Nekada to mozda deluje naprasito, puno ljunje, ali verujte nije.
Eto i ovaj primer. Postoji u jednom delu teksta objasnjenje, samo ga treba povezati sa ovim. Ovde se govori o prirodnom lancu ishrane. O tome da su samo tri prva denziteta cvrsto fizicka i izmesana. Da je moguc uticaj jednog na drugi. To vec nije moguce na dalje. Treci ne moze uticati na cetvrti, ali cetvrti na treci moze. Kao sto zemlja moze u toku zemljotresa progutati pripadnike drugog i treceg denziteta, to ne znaci dao na iz njih crpe hranili energiju. To mogu ka prvom raditi pripadnici drugog i treceg. Da li me razumete ? Prvi moze bez ostalih opstati, drugi moze bez treceg, ali ne i bez prvog. treci moze bez cetvrtog, ali ne i bez prvog i drugog. Oni su u medjusobnoj vezi. Cetvrti je promenljiva fizikalnost. To je realnost u kojoj jos postoji veza sa materijalnim, ali ne u tolikoj meri kao predhodna tri.

Samo mi nesto nije jasno. Mi dakle prelazimo u 4 denzitet, ili po neko od nas, valjda pod uslovom da duhovno sazri, ispravi me, jer ne razumem ovo bas najbolje. Jel to znaci da ce mo preci i u 5 i 6 sve do 7 denziteta. Sta posle? Nije valjda ponovo sve ispocetka. Ako moj duh t.j. ja postanem toliko savrsen kao Bozji, t.j. udje u 7 denzitet, to bi trebalo da bude smisao postojanja i da na tome ostane. Ako ponovo pocinjem da postojim od pocetka od 1. cemu onda sve ovo. Mora imati nekog smisla.

Lepo si reko. Nema posle 7-og. To je onaj cilj, jedinstvo s kreatorom.


Citat
Човече које су ово глупости!

Gluposti su bile i da ce covek leteti, da ce ici brze od zvuka, pa i najveci naucnici govorise za teoriju relativiteta, daje glupost.
« Poslednja izmena: 26. Avg 2007, 04:23:08 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
i jednom lepom Jointu...

Take me to your dealer Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

......

Zodijak
Pol
Poruke 775
Zastava ispred zadruge
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
i jednom lepom Jointu...

Take me to your dealer Smile
oplakah  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Chuck Norris military unit was not used in the game Civilization 4, because a single Chuck Norris could defeat the entire combined nations of the world in one turn
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Sony xperia
Citat
Take me to your dealer

When You want.  Smile Smile Smile  Samo ne vucite duboko   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sve mi se cini da na ovu temu nece imati ozbiljnih komentara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Sony xperia
Sta oni kazu o 2012-oj godini

1. Čovječanstvo i planeta Zemlja trenutno prolaze kroz velike promjene i pomak u svijesti i percepciji realnosti.

2. Civilizacija Maya u Centralnoj Americi bila je najnaprednija civilizacija u usporedbi s vremensko/tehnološkim znanjem. Njihov glavni kalendar je najtočniji na planeti. Nikad nije pogriješio. U stvari, imali su 22 kalendara ukupno, pokrivajući mnoge cikluse vremena u univerzumu i našem solarnom sistemu. Neki od tih kalendara će tek biti objavljeni.

3. Majanski peti svijet je završio 1987.g. Šesti svijet počinje 2012.g. Dakle, mi smo trenutno "između svjetova". To vrijeme oni zovu "Apokalipsa" ili otkriće. To znači da će realna istina biti objelodanjena, odnosno otkrivena. To je također vrijeme za nas da poradimo na "našim stvarima" individualno i kolektivno.

4. Majanski 6. svijet je zapravo prazan. To znači da je na nama, kao kreatorima ( ne jedinim ), da počnemo kreirati novi svijet i civilizaciju koju sada želimo.

5. Maje su također rekli da ćemo do 2012.g.-
- odbaciti tehnologije koje sad poznajemo.
- odbaciti vrijeme i novac.
- ući u 5. dimenziju poslije prolaza kroz 4. dimenziju. ( 5. dimenzija je u stvari 4. denzitet )
- planeta Zemlja i solarni sistem će ući u galaksijsku sinhronizaciju sa ostatkom Univerzuma.
- naša DNA će biti "unaprijeđena" ( ili reprogramirana ) iz centra naše galaksije. ( Hunab Ku )
"Svatko na ovoj planeti mutira. Neki su svjesniji od drugih. Ali svakome se to dešava." - Vanzemaljska Misija Zemlje.

6. 2012.g. ravnina našeg solarnog sistema će se izjednačiti sa ravninom naše galaksije, Mlječnog Puta. Taj ciklus traje 26000 godina od početka do završetka. Virgil Armstrong također govori da će se druge dvije galaksije izravnati sa našom u isto vrijeme. Svemirsko događanje!

7. Vrijeme se u stvari ubrzava ( ili raspada ). Tisućama godina Schumann-ova rezonancija ili puls ( kucanje srca ) planete Zemlje je bila 7,83 ciklusa po sekundi, vojska je to uzimala kao vrlo pouzdanu referencu. Međutim, od 1980.g. ta rezonancija polako raste. Sada je preko 12 ciklusa po sekundi ! To znači da je to ekvivalentno s vremenom od manje od 16 sati po danu umjesto "starih" 24 sata.

8. Za vrijeme Apokalipse ili vremena "između svjetova" mnogi ljudi će iskusiti mnoge osobne promjene. Te promjene će biti mnogobrojne i varijabilne. To je sve dio onoga radi čega smo ovdje da bi to doživjeli i iskusili. Primjeri mogu biti razni, od prekida nekih veza, seljenja na druge lokacije, promjena posla, pa sve do promjena u načinima razmišljanja, promjena DNA ( vraćanje neaktivnih dijelova natrag u funkciju ),...itd.

9. Zapamtite, u svakom danom momentu mi radimo male ili velike odluke. Svaka odluka je bazirana na ljubavi ( ljubav ne kao kemijska reakcija našeg tijela, već pravo značenje ljubavi = svjetlo = znanje ) ili strahu ( mrak = suzbijanje znanja = manipulacija ). Odaberite ono što vam dolazi iz vaše intuicije, ne intelekta, slijedite vaše unutrašnje želje. Prilagodite se.

10. Misaone forme su vrlo važne i utječu na naš svakodnevni život. Mi stvaramo našu realnost sa našim mislima. Ako mislimo negativno o drugima, to ćemo i privući. Ako pak razmišljamo pozitivno, privući ćemo pozitivne ljude i događaje. Dakle, budite svjesni svojih misli i eliminirajte nepotrebne negativne ill osuđujuće misli.

11. Budite svjesni da je većina medija kontrolirana od strane manjine. Koristite moć rasuđivanja! Potražite sakrivene motive i planove. Zašto je baš ta informacija dana vama? Što je "njihov" stvarni plan? Da li je to slučaj problem-reakcija-solucija? Da li "oni" kreiraju problem da bi vi reagirali i zahtjevali rješenje tog problema, pa će vam "oni" ponuditi njihovo rješenje? Rješenje je ono što su "oni" na početku i željeli!

12. Zapamtite da se gotovo ništa ne dešava slučajno. Svi događaji su isplanirani od nekih agencija ili bilo čega drugog. Ali, unatoč tome, baš je predivno vrijeme za biti "živ" ovdje u ovo vrijeme!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Sony xperia
O nasim iluzijama.

VRIJEME

Vjerojatno mnoge od vas muči jedna stvar koja vas kopka u vašim mislima. Što je bilo sekundu prije od "Big Bang-a"? Kako to da je sve nastalo iz ničega i kako to da se od onda pojavilo "vrijeme"?

Dakle, istina je sljedeća: vrijeme NE POSTOJI !!! Barem ne kao takvo kavkog ga mi shvaćamo. To je jedna od većih iluzija koja nam je nametnuta genetskim injžinjeringom naše DNA prije nekoliko tisuća godina. Skraćivanjem lanaca na samo 2, izgubili smo pravo shvaćanje vremena. To je bio "pad" kojeg opisuju mnogi drevni spisi.

Naime, vrijeme nije linearno, već selektivno. Odvija se u ciklusima. Veliki ciklus traje oko 309000 godina po našim mjerilima, a manji oko 26000 godina. Ima još i ciklus od 3600 godina ( asteroidi i komete koji mnogi tumače kao planet Nibiru koji uljeće svakih 3600 godina u naš sunčev sistem i čini velike katastrofe ). Dakle, početak = kraj jednog ciklusa. Sve je u univerzumu regulirano kao ciklusi. Zamislite si jednu gramofonsku ploču. Na toj ploči ima nekoliko usnimljenih pjesama. Početak ploče označava i početak jednog vremena, a kraj završetak, tako da između njih prolazi neko "vrijeme". Mi smo recimo jedna pjesma. Imamo svoj početak i kraj. I to vidimo kao linearni pomak u vremenu. Ne možemo ići prije ili poslije, već samo sljedimo nadolazeće note koje moramo odsvirati u pjesmi. To je vrijeme u 3. denzitetu. Dok, za razliku od nas, stanovnici 4. denziteta ( npr. Reptili ) mogu birati koju će pjesmu slušati. Mogu preskakati sa jedne pjesme na drugu, vraćati se, ići naprijed. Dakle, sa našeg pogleda - natrag i naprijed kroz "vrijeme". Mogu selektirati na koji će dio ploče doći. Oni su kao gramofonska igla koju možemo podići i pomaknuti gdje nam odgovara. I oni se tako mogu igrati na toj cijeloj ploči koja čini jednu skupinu realiteta i dimenzija koji čine tu ploču. Ali za razliku od njih, stanovnici 6. denziteta imaju na raspolaganju čitav Jukebox !!! Mogu ne samo preskakati pjesme kao ovi, već i mijenjati ploče!

Ali, pogledajmo nešto zanimljivo: SVE pjesme na ploči postoje CIJELO VRIJEME. Sve je na ploči SADA. Zar ne?

Naši životi čine određenu projekciju nekih realiteta ( svatko ima svoj inače... ). Sad zamislite projektor. Mi smo kao slika na nekom zidu od velikog kotača sa puno sličica ( slide-ova ) sa svim našim životnim lekcijama. Mi se manifestiramo na zidu. A sve u našim životima postoji na tom kotaču sa slide-ovima koji se vrti u krug. I mi imamo utisak da se po nekom vremenu projekcija dešava na zidu, a u stvari, sve je već prisutno na tom kotaču i dešava se ISTOVREMENO, samo u drugim realitetima, odnosno dimenzijama. A svjetlost koja dolazi iz žarulje u projektoru, obasipa nas sve odjednom. Ta žarulja je u stvari Primarni Kreator, odnosno 7. denzitet. Mi imamo iluziju vremena jer možemo vidjeti samo taj jedan segment iz našeg života.

TKO SMO MI U STVARI?

Većina se boji smrti jer misle kad dođe smrt, onda nas više nema. Što, nestajemo? Ha,ha... kad umrete, vidjet ćete da to nije baš tako. Doduše duša ( još je davnih godina i Nikola Tesla uočio da kad čovjek umre, trenutno izgubi 16-21 gram na masi ). Što to "izađe" iz tijela kad umremo? Pa - duša. Svjesna energija. To smo mi, u stvari. Tijelo je samo kontejner, odnosno vozilo koje smo odabrali prije našeg "rođenja" u kojem ćemo naučiti lekcije. U životu su ionako samo sve lekcije. Dobro i zlo ne postoje. To su lekcije. U stvari duša se broji, a ne tijelo. Naravno, moramo čuvati svoje tijelo jer se duša "veže" uz njega. Da bi duša imala dobro sjedinjenje s tijelom, potrebno je da ona ima dobro prilagođenje sa genetskom strukturom tijela. Poslije svih lekcija naučenih i probanih u jednom tijelu, duša seli trenutno u 5. denzitet gdje sagledava što je naučila, te se ponovo kandidira za iduću inkarnaciju u neko tijelo. Moramo napomenuti da tamo postoje određena pravila, tako da se ne mogu preskakati lekcije koje nisu naučene. Zato mnogi imaju snove ili podsvijesne slike koje uvijek vide dok spavaju ili ponekad i kad su budni. Regresivna hipnoza može pokazati te slike. One možda čine baš neke "ostatke" iz nekog prošlog života. Sve je zapisano u podsvijesti. Kad smo svjesniji, sve više se povezujemo s našom podsvijesti.

SVIJEST

Mi u stvari imamo svijest koja je kombinacija 4 svijesti koje trenutno imamo.

1. Svijest na fizičkom planu - svjesni smo tijela i što se događa sa njim.

2. Svijest koju imamo kao podsvijest - komuniciramo s njom samo ograničeno. Obično ne možemo iz nje izvaditi što bi htjeli vidjeti, ali sa nekom hipnozom ili sličnim možemo to učiniti.

3. Svijest duše - duhovna svijest kojom komuniciramo s eteričnim dijelom univerzuma. Isto kod mnogih ljudi je jako zapostavljena.

4. Svijest na nivou DNA. Naša struktura ima svijest o kojoj jako ovisimo i jako smo skloni raznim vanjskim utjecajima. Baš zbog njenog "skraćivanja 10 lanaca", tzv. "junk DNA" koja nije aktivna. To samo postoji kod ljudi - niti jedna biljka ili životinja nema lanaca koji joj ne trebaju. Što, mi ljudi smo toliko posebni prirodi?!? Uskoro će mnogima ti lanci ponovo se početi aktivirati i dobit ćemo nove mogućnosti kojih još trenutno nismo niti svjesni.

Dakle, koliko ste svjesni, ovisi vjerojatno o zbroju ovih 4 vrsta svijesti. Svijest također rapidno raste sa količinom znanja koje imate ( pri tom pravog znanja, ne onog koje vam serviraju na tv i novinama ). Svijest eksplozivno raste kada se 7 individualnih "umreže", tj. kad npr. 7 ljudi zajedno istražuje, razmjenjuje podatke i zajedno širi nova saznanja. Tada svaka pojedina svijest utječe na ostale u smislu jako brzog širenja. Sinergija od barem 7 ljudi je fenomenalna stvar.

RAZLIKA IZMEĐU DIMENZIJE I DENZITETA

Denziteti nisu dimenzije! Dimenzije su striktno rezultat univerzalne svijesti manifestirane u centru misli koji razmišlja. Denzitet je nivo razvoja ( svijesti ) u smislu mjerenom kao udaljenost od sjedinjavanja s Jednim ( Primarnim Kreatorom - 7. denzitetom ), odnosno - ciklusom !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:04:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.