Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Karla Bruni se za posetu sa kraljicom obukla kao tetka  (Pročitano 693 puta)
27. Mar 2008, 12:45:29
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
Supruga francuskog predsednika želi da izgradi imidž uzorne prve dame, pa je ljuta jer se njena golišava fotografija nudi na aukciji baš u vreme posete Britaniji...
Samo dve nedelje pre nego što će na aukciji u Njujorku biti prodana njena golišava slika, Karla Bruni, nova prva dama Francuske, juče je u posetu britanskoj kraljici Elizabeti u Londonu došla čedno obučena - zakopčana do grla, u sivom kaputu, sa staromodnim šeširićem i cipelama bez štikli.



TRAGOVI - Karla je veoma ljuta što je agencija Kristi odabrala baš ovaj trenutak da objavi da će 10. aprila prodati njenu sliku. Njen prioritet je da stvori imidž prve dame na koju će Francuzi biti ponosni - prenosi izvor blizak francuskom predsedniku Nikoli Sarkoziju.
Koliko je ozbiljno Karla Bruni shvatila svoju ulogu prve dame i posetu britanskoj kraljici, govori i činjenica da je, čim je susret ugovoren, počela s pripremama. Karla je imala privatnog „profesora”, koji je uveo u tajne diplomatskog i dvorskog ponašanja, a, prenose britanski mediji, i sam Sarkozi je uzimao časove da bi utvrdio svoje znanje engleskog pred put.
Ipak, da sve ne bude kao što su Sarkozijevi planirali, pobrinuo se „Kristi”, iz kojeg su objasnili, braneći svoju odluku, da je Karla Bruni „jedna od najlepših žena na svetu” i da se ne bave cenzurom. Portparol „Kristija” Milena Sejls je rekla za pomenutu fotografiju da je „umetničko delo iz 1993, kada je Karla bila fotomodel i da se radi o aktu dobrog ukusa koji je delo uvaženog umetnika”.
Sarkozijev razvod od Sesilije, letovanje u Egiptu s Karlom i venčanje s njom u februaru, teme su o kojima britanska štampa naširoko piše, dodajući da je sve to razlog za kritike predsednikovog stila, koji mu je srozao popularnost, što se najbolje videlo po rezultatima nedavnih lokalnih izbora u Francuskoj kada je Sarkozijeva partija poražena. Ismejavaju se njegove „nepredesedničke lakrdije”, satovi i rej-ban naočare. Karli se zamera da posetu na državničkom nivou pokušava da iskoristi da bi promovisala svoja muzička izdanja i na britanskom tržištu.
Portparol Nikole Sarkozija je odbio da komentariše vest o prodaji fotografije uz obrazloženje da je reč o predsednikovom privatnom životu.

Nikola Sarkozi svestan kritika
Francuski predsednik je pred put u London rekao, da „ima u vidu” kritike koje mu se upućuju zbog stila. „Ja nisam tip čoveka koji će slušati samo komplimente a prezirati kritike, ja imam u vidu obe stvari”, rekao je Sarkozi. „Ali iskreno, jedina stvar koju mi zameraju je stil, što znači da u suštini nemaju šta da mi zamere”, dodao je on.

Fotografija vredi 3.000 do 4.000 $
Fotografiju Karle koja je ponuđena na prodaju snimio je Mišel Kont 1993, u vreme kad je ona bila jedna od najtraženijih svetskih manekenki. Stručnjaci iz „Kristija” očekuju da fotografija dostigne cenu između 3.000 i 4.000 dolara. Pored Karline, na aukciji će biti ponuđene i fotografije obnaženih Kejt Mos, Naomi Kembel i Žizel Bundšen.




Izvor: 24sata
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.