Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:08:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Karićima preti zaplena 85 nekretnina  (Pročitano 6830 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Stanova i auta ko salate.

Sećam se da su Bogoljuba jednom u predizbornoj kampanji pitali "pa šta će vam tolika auta i stanovi!" a on krajnje povredjeno "znate, moja porodica je velika"

Sad se pokazuje da će im trebati stanovi van Srbije, a ne u Srbiji. Promašena investicija.
Imaju oni van Srbije: Totornto, London, Moskva.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Одувијек је ријеч људе обавезивала,да би неке данашње (не)људе, на власти безвлашћа до голотиње моралног и националног бешчашћа, њихова ријеч све о њима казивала. То се најилустративније види сада када је глупост тих истих (не)људи приказана као врхунска ''мудрост''.
Свједоци смо свакодневне смишљене лоботомије у свим сферама живљења и мишљења, тачно по мјери оних који недужном народу узимају мјеру ... за укоп.
"Досизам" је преузео дедињску штафету из јеванђеља анрисрпског зла и по титоистичкој и слобистичкој рецептури дијели преосталу ужу Србију уставним путем на шест дијелова, са свим елементима федералности у првом и конфедералности у другом степену.
Досистичка политичка олигархија, састављена од лијеве,анационалне стококупљене с коца и конопца, од зле мајке и горега оца, дакле од двије сорте бивших комуниста: одбачених и разочараних.
Tитови пионири распоређени у два ешалона на антисрпском задатку Грабистичка стококупљена,оличена
у најобичнијој врећи прљавих рогова, данас покушава да држи сатанско опело цијелом народу који је жив.
Заједнички именитељ "титоизма", "слобизма" и "досизма" и ''грабизма'' су: недостатак визије и катастрофални резултати на: националном, политичком, економском, образовном, културном, војничком и сваком другом плану.
Сви они данас праве савезе који нису ништа друго до рогови у врећи и једини задатак им је да се међусобно одрже на власти безвлашћа до голотиње моралног и националнг бешчашћа, па макар и по цијену цјелокупног српског народа, што данас видимо у Србији у тренутку кад се Воводина и Стари Рас претварају у нова Косова.
Тренутно спроводе отимачину од отимача али не из властитих редова али у свој џеп док замазују очи обичном народу да не види како се Србија комада и распарчава под њиховом диригентском палицом.

Као што је познато, сви наведени "изми" су потрошени, изузимајући актуелни Грабизам Оставимо сада по страни све режимске афере са свим елементима криминалне дјелатности.То је посао правосуђа у правној држави, када је буде. Задржимо се на исполитизовани Грабизам који је персонификован у Богољубу Карићу.

Боље обавијештени знају да су тог неписменог музиканта и ковача мотика покушали да наметну Енглези.
Својевремено су енглези дошапнули неписменом музиканту и ковачу мотика да може да буде ни мање ни више него чак Премијер,а он,сиромах,у то повјеровао попут оне жабе која је,видјевши да поткивају коња,и она дигла ногу.Мудри народ би реко:"Много је мачку говеђа глава".
Рецептура је једноставна: човјек из народа, "богат" и "несебичан", спреман да уложи "свој капитал" за "добро народа". Све су то небулозе које не пију воду ни код политичких аналфабета.
Небулоза је да је Карић "богат".Он је пуки сиромах духом, а капитал је стекао мутним пословима као Милошевићева економска филијала у вријеме санкција.
Нагомилани капитал уопште није његов, већ је он само пуки извршилац који се био осилио,позадинци су ћутали ... до сада.
Сада траже свој дио назад, а у овом случају пуки извођач Милошевићевих радова биће го као црквени миш.
Искрено ми је жао тог несрећника, без елементарног знања из области политичке теорије, националне историје, психологије, филозофије, религије,без знања иједног страног језика,чак ни матерњи,српски језик,не зна више од најобичнијег лошег основца.Слушали сте његову дикцију, обратите пажњу на Карићеву синтаксу у било каквом реченичном склопу па макар да је ријеч о најпростијој реченици,а да не говорим о Карићевој употреби падежа (зато је иронично лансирана истина о Богољубу Карићу - "ДВА МЛАДЕЖА, ТРИ ПАДЕЖА") и тако даље.
Будала није знао да поред њега "живјети" требају и данашњи Грабисти што су на власти.

« Poslednja izmena: 06. Avg 2010, 10:54:57 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
kakvi su ovo smradovi ova vlast jbt, sad ce da mu zaplene sve da bi imali medju sobom da podele  Smile
a kad padne ova vlast onda ce novi da zapljenjuju starima i tako u krug ...pa mislim stvarno koga vi zajebavate  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Mogu da zamislim kako mu sad neki od gazda koji su ga stvorili, profitirali, bezimeni general KOS-a ili UDBE sad kaze; mnooooooogo si se rasirio ciganine. Moramo da golicnemo naaaaaarod, sa tvojom imovinom, malo samo, da ga jos bolje oderemo.
Sto bi Indeksovci rekli: pumpe za shishanje ovaca. Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2010, 02:09:05 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
pa mislim stvarno koga vi zajebavate  Smile

nas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia E
dok ta ista jebena drzava i taj isti jebeni sistem meni neda da radim zaradim i od toga da zivim
A čime bi se ti bavio

Ne znam u kom smislu te država blokira u tvom privređivanju
Nije pitanje cime bi se bavio vec kako bi opstao?!
ja sam gradjevinac i to je hlebac sa 7 kora, svako svakome duguje ljudi rade ne osigurani za male pare koje im naravno kasne mesecima dok za to vreme mesetari, politicari i ostali peru pare i trljaju ruke preko gradjevine. Navedi mi makar jedan objekat od drzavnog znacaja sagradjen u zadnjih 10 godina koji je kompletno zavrsen a radnici koji su radili na njemu su sasvim isplaceni za svoj rad!

A o tome da sam otvorim svoju firmu ne bih razmisljao dok nemam debelu politicko-mafijasko-finansijsku zaledjinu, eto taj sistem meni smeta i ta drzava koja ima taj sistem, ova jebena Srbija! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Evo danas konferencija za stampu Miljka Radisavljevica, oko Sarica i Karica.
Kaze za dr Bogija da se debelo radi, ali da tamo ima mnogo vise nego kod Sarica.
Prpa dr Bogiju, pa pise Malovicki, kaze hoce da divani. A qrac, ministarka hodala u kinsekim patikama dok je on bio uspesan bizmimsen, a njegovi jurcali Jaguarima po Beogradu.. Pa ga salje kod pravosudnih oragana. Kaze: u Srbiji vlada pravo, ako si posten nema cega da se bojis. To je najzesci samar koji je mogla Malovicka da mu tresne: Karicu, cigancicu jel si cuo? Srbija, pravo, nema cega da se bojis buhahahahahahahaha.
Pa da vidis kako je kad se nabije na kolac.
« Poslednja izmena: 09. Avg 2010, 17:32:39 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 3510
Evo danas konferencija za stampu Miljka Radisavljevica, oko Sarica i Karica.
Kaze za dr Bogija da se debelo radi, ali da tamo ima mnogo vise nego kod Sarica.
Prpa dr Bogiju, pa pise Malovicki, kaze hoce da divani. A qrac, ministarka hodala u kinsekim patikama dok je on bio uspesan bizmimsen, a njegovi jurcali Jaguarima po Beogradu.. Pa ga salje kod pravosudnih oragana. Kaze: u Srbiji vlada pravo, ako si posten nema cega da se bojis. To je najzesci samar koji je mogla Malovicka da mu tresne: Karicu, cigancicu jel si cuo? Srbija, pravo, nema cega da se bojis buhahahahahahahaha.
Pa da vidis kako je kad se nabije na kolac.

Па добро му је одговорила Smile Smile као у Монти Пајтону. Србија, право, Летећи циркус Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Evo danas konferencija za stampu Miljka Radisavljevica, oko Sarica i Karica.
Kaze za dr Bogija da se debelo radi, ali da tamo ima mnogo vise nego kod Sarica.
Prpa dr Bogiju, pa pise Malovicki, kaze hoce da divani. A qrac, ministarka hodala u kinsekim patikama dok je on bio uspesan bizmimsen, a njegovi jurcali Jaguarima po Beogradu.. Pa ga salje kod pravosudnih oragana. Kaze: u Srbiji vlada pravo, ako si posten nema cega da se bojis. To je najzesci samar koji je mogla Malovicka da mu tresne: Karicu, cigancicu jel si cuo? Srbija, pravo, nema cega da se bojis buhahahahahahahaha.
Pa da vidis kako je kad se nabije na kolac.

Па добро му је одговорила Smile Smile као у Монти Пајтону. Србија, право, Летећи циркус Smile Smile Smile
Nije Malovicka ovde u pitanju. Ciganin je trebao da zna, da ce kad tad doci neko ko je marljivo studirao, ona ili neko drugi, dok su mu junose vozikale Jaguare po Beogradu, a tamo neki lovarosi postajali 'manageri'.
Pa sad eto shamara: cigo Srbija je pravna drzava, ce ti oderem kozuricu i tebi i umisljenim managerima.
Nema se bojis, derem nezno i po pravdi.  Smile Smile Smile Smile
Pa na licitaciju.
Ja bi ga dao da predvodi paradu ponosa. Ako opere cigansko dupe, moz ce ga pederi primiti.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:08:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.