Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Karić: Vratiću se tek kada Srbija postane pravna država  (Pročitano 6229 puta)
03. Nov 2007, 10:36:14
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Karić: Vratiću se tek kada Srbija postane pravna država



Lider Pokreta Snaga Srbije Bogoljub Karić, za kojim je raspisana međunarodna poternica zbog sumnji da je oštetio državu za nekoliko desetina miliona evra, najavio je da će se vratiti u Srbiju tek kada ona postane pravna država.

"Vratiću se u Srbiju kada vlast pokaže spremnost da poštuje zakone i sud, i kada mi se omogući normalan proces u kojem bih dokazao svoju nevinost", izjavio je Karić u elektronskoj poruci dostavljenoj novosadskom dnevniku "Građanski list".
On tvrdi da mu "preti opasnost pred 'prekim sudom' političke oligarhije" i da su postojala dva scenarija za njegovu fizičku likvidaciju.
"Moje obezbeđenje je prijavilo policiji naručenog ubicu čiji je zadatak bio da me ubije na Kosovu i da se za to optuže Albanci, a pojedini najviši politički zvaničnici su mi dojavili da se sprema moja likvidacija u pritvoru", naveo je Karić.
Dosije o uništavanju Kompanije "Braća Karić" biće, prema njegovim rečima, otvoren kada Srbija postane država u skladu sa principima Evropske unije.

"Što se Pokreta Snaga Srbije tiče, on je spreman za izbore na svim nivoima, a odluka sa kim će eventualno uspostaviti partnerske odnose zavisiće od naše političke moći u tom trenutku. Prvi test snage i organizovanosti PSS biće na parlamentarnim izborima na Kosovu i Metohiji", naveo je Bogoljub Karić.

Cen­tra­la In­ter­po­la u Li­o­nu ras­pi­sa­la je u februaru prošle godine, na zahtev vlasti u Beogradu, "cr­venu po­ter­ni­cu" za Bo­go­ljubom Ka­ri­ćem za ko­jim sa­da tra­gaju policije svih 187 zemalja čla­ni­ca te or­ga­ni­za­ci­je. Pre­ma "cr­ve­noj po­ter­ni­ci", ko­ja se, uglav­nom ras­pi­su­je za naj­ve­ćim kri­mnal­ci­ma, po­li­ci­ja one ze­mlje ko­ja uhap­si oso­bu mo­ra od­mah da kon­tak­ti­ra sa Sr­bi­jom i da uhapšenog drži pod specijalnim nadzorom.
Po­ter­ni­ca je ras­pi­sa­na jer se Ka­rić ni­je po­ja­vio na suđe­nju u No­vom Sa­du, gde je 30. de­cem­bra 2005. go­di­ne po­kre­nu­ta is­tra­ga zbog sumnje da je kao li­der PSS-a po­ku­šao da pod­mi­ti po­sla­ni­ka De­mo­krat­ske stran­ke Sr­bi­je (DSS) Mi­ku Vla­o­vi­ć, ko­me je nu­dio 200.000 evra da pre­đe u PSS.


Blic 03.11.2007.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
ovo je najjaca izjava koju sam procitao u poslenje dve godine! Coveka proganjaju zbog tricavih "nekoliko desetina miliona evro" iz politickih razloga. Sto je previse, stvarno je previse. Srbijo kada ces bidnes, bre "pravna drzava"!
« Poslednja izmena: 03. Nov 2007, 12:11:02 od Karic_Junior »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
A, hoce li doneti i naramak salate...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
salata je jedina konkratna stvar (predmet) koja postoji u Karicevom kompletnom proizvodnom procesu tj. biznisu. sve ostalo je - Magla.
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
ma lopiva treba streljati cim kroci u zemlju da ne sere vise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
to nije lepo nije on kriv sto mu je cika Slobo sve dao ko slepcu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Карић је нешто духовит ових дана.....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 5610
Нека Бог чува овог човека, судбина Србије је у његовим рукама.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
hvala ti brate! On je jedini koji je iskreno pomagao siptarima i ostaloj bagri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 5610
Уздам се у Бога и Богољуба да ову земљу избаве из кризе.



IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.