Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Karaoke“ idu na „Avalu“  (Pročitano 833 puta)
27. Avg 2008, 18:42:03
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Nikola Đuričko od jeseni ponovo na malim ekranima
„Karaoke“ idu na „Avalu“
Autor: V. Đ. Đura | Foto:v. lalić | 27.08.2008. - 06:39

Glumac i televizijski voditelj Nikola Đuričko nastaviće ove jeseni dobro da zabavlja publiku svojim popularnim šou programom „Karaoke obračun“, sada na Televiziji „Avala“. Emisija u produkciji „Adrenalina“ emitovana je u početku na televiziji B92, pa potom na „Pinku“ prošle televizijske sezone, da bi sada ponovo „promenila dres“.

„Karaoke obračun“ režira Stanko Crnobrnja, a emisija u kojoj Đuričko peva sa svojim gostima iz sveta muzike, filma, mode i sporta imala je visok rejting na svakoj televiziji na kojoj se emitovala.
- Nemam nikakav problem s tim što se moja emisija seli na druge televizije. Važno je da uvek imamo dobre uslove i visok rejting. Do sada nisam imao puno problema s gostima, svi su rado dolazili da pevaju karaoke u mojoj emisiji. Bilo je nekoliko njih koji nisu želeli da gostuju i pojavljuju se na „Pinku“, ali to je bio njihov lični stav. Uglavnom, svi vole da dođu kod mene u goste - kaže Đuričko.
Pošto je pokazao vrstan pevački talenat u „Karaoke obračunu“, a prethodno i radeći s bendom „Kuguarsi“, pitali smo ga da li možda planira da snimi i samostalni muzički album.
- Radio sam sedam godina s bendom „Kuguars“, mnogo puta smo izveli predstavu „Smešna strana muzike“, gde sam imao dosta pevačkih numera. Pevanje popularnih numera u „Karaoke obračunu“ mi je zaista uživanje, međutim, nemam vremena da krenem u snimanje albuma. Ne mogu tome da se posvetim, pevam kod kuće za sebe i porodicu - kaže popularni glumac.
„Karaoke obračun“ je proteklih godina postao brend za sebe, a Đuričko pokazao raskošan talenat šoumena. Njegova emisija biće jedan od aduta „Avale“, koja za jesenju sezonu najavljuje brojna iznenađenja u svojoj programskoj šemi.

Snima sa Blaševićem
Nikola Đuričko će se ovih dana naći u filmskom gradu u malom selu pokraj Tise, gde će glumiti ulogu Nađa Mandića u filmu Đorđa Balaševića „Kao rani mraz“. Đuričko će imati sedam dana snimanja uz slavne kolege poput Radeta Šerbedžije, Peđe Bjelca, Mustafe Nadarevića, Mire Banjac, te mladih Danijela Kovačevića i Jovane Balašević.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.