Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:24:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kapi uma :)  (Pročitano 950 puta)
03. Dec 2002, 00:31:10
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pita učiteljica Pericu:
• Ko su bili partizani?
• Oni su bili naši oslobodioci od fašizma, od mrskog okupatora,
zbog njih mi danas imamo lepši život...
• Bravo, Perice, a je l' znaš ko su bili četnici?
• Pa ujka Rade, stric Laza...
-
Doselio se Perica u Hrvatsku i izašao da se igra sa klincima.
Kažu njemu da ako se ne navikne da priča kao i oni, neće se igrati
sa njim. I tako se Perica navikne i igra on fudbal sa njima. Kad, zove
ga otac kroz prozor:
• Perice, dolazi kući!
• Molim te, tata, još samo malo...
• Perice, dolazi kući, majku ti jebem!!!
• (obraća se društvu): Čujte dečki, ja ne mogu ni 5 minuta bit Hrvat a
da mi neki Srbin ne jebe majku!

-
• Nagovorili Muju da ide na reku Nillu da letuje. Ode on i, cim je stigao, ulazi u vodu na kupanje, kad eto ga
krokodil. Prestravljani Mujo viknu: "Nemoj, Lacosta, majke ti!!!"
-
• 47-me bilo mnogo tesko vreme, glad pritisla, nema hleba, losa zetva niceg za zivot. Ciganin i ciganka razgovaraju: "Sidji dole u selo kod gazde kovaca i trazi malo brasna". "Kako kad je prosli put trazio picke od mene". "Pa je si li ti gladna, jesu li deca gladna, jesu, onda idi i trazi". Ciganka ode ali ciga ne moze da izdrzi i ode da gleda sta ce biti. Stvarno kovac joj da dzak ali da se sline gola. Skine se ona, skine se on, uhvati on nju za onu crnu gustu picku i kaze: "Dabogda vam gore ovakva psenica nicala". Ona uhvati njega
za kurac i kaze:"Dabogda gazdo tebi kukuruz ovoliki nicao ovde". Ciga viri kroz ljucaonicu drzi se za jaja i kaze: "Dabogda 'vaki grad sve to pobio majke vam ga spalim..."

-
• Dolazi postar do neke kuce i kroz prozor vidi sledecu scenu: Zena stoji, mesi sise i gleda u muskarca koji jebe neku babu i drzi kisobran u ruci. Ovaj se uplasi i pobegne. Dok bezi zaustavi ga neki prolaznik i pita ga sta je. - Ma idi bre, ona kuca je puna ludaka. Evo, malopre im nosim ja postu kad vidim kroz prozor kako zena mesi sise i gleda muskarca koji jebe neku babu sa kisobranom u ruci !!! - Nisu oni ludaci nego gluvonemi. Tako se oni sporazumevaju. - Kako to? - Pa zena kaze muskarcu "Idi i kupi mleko" a ovaj odgovara "Zar ne vidis da pada kisa, jebem ti mater".
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:24:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.