Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:36:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kampovanje u Srbiji  (Pročitano 2920 puta)
13. Apr 2009, 17:09:50
Ucesnik diskusija


Ja i blizanci, Nina i Petar

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
U Srbiji jako zaostaje , ta grana turizma, a to je kampovanje.Jako je malo  sredjenih mesta za kampovanje, kao i samih kampova.To se odnosi i na smestaj pod satorima,i prikolicama i kampkamionetima.
A mesta, pamet da Vam stane....Zato nas i zaobilaze na hiljade registrovanih kampera koje ima Evropa.

Sta vi mislite o ovoj temi, i iznesite neka vasa iskustva i predloge !!!!

Ja sam kao skaut stvarno kampovao, i gde treba i gde ne treba.I taj nezboravni dozivljaj mi je usao u krv do kraja.
Ali mislim da kampovanje mora da ima neki novo.I higijena, i bezbednost, i kompletnu logistiku.

Eto Beograd nema nijedan kamp,a toliko mladih dolazi i prolazi kroz njega...
A tu je Ratno ostrvo, Ada huja, Ada ciganlija, Kosutnjak(stari ne radi), Avala.....

Mozda se nesto i desi po tom pitanju????!!!
IP sačuvana
social share
Prijatelje razdvaja samo smrt, nikad sudbina!!!!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE



Meni ovo jeste interesantna tema. Svakao da Srbija dosta gubi ovim nedostatkom. Ja kao motorciklista kampovao sam na moto-skupovima. Nema tu ničeg lošeg. Nije dobro živeti ceo život u šatoru ali malo avanture na nekoliko dana nije naodmet. Kampovao sam jednom prilikom 10-ak dana na Vlasinskom jezeru i u dva navrata preko izviđača na moru. Pamtim te dane.
S druge strane strane zbog prirode posla odsedao sam često i u hotelima. Svi su isti, to je udobnost kreveta i nema tu šta da se priča. Nema avanture.

Interesantan je početak filma "The Beach" kada Leonardo DiCaprio kaže da većina ljudi kada ide negde na odmor traži iste onakve uslove kao što ih ima kod kuće. Pitanje je zašto onda uopšte idu na odmor. I onda kreće njegova avantura...


Dakle ljudi, potrebna je promena. Beksvo od svakodnevnice.



IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
imam ja jedan predlog
nije kampovanje vec ekstremna setnja - tacnije kanjonjarenje
Smile
prolazak kroz kanjon brnjicke reke
organizuje planinarsko drustvo koje je u opstini novi beograd
hit je proslog leta 6 sati hoda kroz male slapove ove recice kod kladova
organizovano je prosle godine dva ''pohoda'' - nikad se nisam bolje proveo
imaju slike trablmejker
preporucio bi svakom ovo se u svetu debelo placa a mi slepci neznamo ni sta imamo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Trbuhom za kruhom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 3110c
U blizini Beograda se nalazi i kamp naselje kod Banatskog Brestovca na Dunavu. Ne uklapa se u ono sto mnogi zamisljaju kada kazu kampovanje jer tamo masa ljudi zivi kao u vikendicama, ali je lepo mesto da covek malo pobegne sa prijateljima... ode na pecanje i slicno Smiley

Steta je sto toga nema vise, jer koliko mi je poznato ti takvi kampovi (pre svega za ljude sa prikolicama) su gotovo uvek puni.
IP sačuvana
social share
... znaci crva nije ni bilo.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:36:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.