Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kakvu bi ste nacunalnu Srbiju hteli?  (Pročitano 4946 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Stereotipi o gasterbajterima vidim vladaju i dalje - kao i epski mit o nacionalnoj Srbiji koja nece nikad postojati. Cak i kad bi bili 100% cisto nacionalni opet bi nasli nacin i razlog da se mrzimo.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry bold 9000
Srbija ima samo jedan put ako nezeli sa bude pusto secanje. To je nacionalni put!
Sta podrazumeva taj put?

1.   Zalažemo za povratak tradiciji i iskonskim vrednostima - svi Srbi moraju biti nepismeni, jer opismenjavanje smatramo otuđenjem; takođe, zalažemo se za povratak na drvo, odakle nas je strana sila nekada davno proterala. Život na drvetu je osnovna vrednost i iskonska tradicija, i bez povratka ovoj tradiciji, nema srBske države.
2.   Zalažemo se za hitno izbacivanje slova R iz srBskog jezika. Umesto ovog, zahtevamo korišćenje slova V. Sve ovo u cilju približavanja njegovom božanstvu Vojvodi od Ogulina.
3.   Zahtevamo hitno prispajanje svih srBskih teritorija. Vekovima je poznato da je srBski narod nastanjivao oblasti od Atlanskog okeana do Mongolije, pa se, s tim u vezi, mora ispraviti vekovna nepravda, i oblasti Evrope i Azije vratiti na upravljanje drzavi SrBiji. SrBski narod, za uzvrat, pristaje da, takođe teritorije svojih vekovnih ognjišta, u Africi, ustupi, uz razumnu finansijsku nadoknadu, svim narodima Evrope i Azije.
4.   Pera Ložač mora biti proglašen za nacionalnog heroja, a svim njegovim muškim potomcima država Srbija mora da dodeli po jednu Škodu Oktaviu u trajno vlasništvo. Ovaj predlog objašnjavamo nemerljivim značajem koji je Pera imao na duhovni, kulturni i nacionalni preporod srBskog naroda u danima kad mu je bilo najteže.
5.   Zalažemo se za promenu boja i izgleda zastave i grba SrBije. Za nove boje zastave predlažemo zagasito sivu i crnu boju, zbog toga što će i građani koji žive u razvijenim krajevima drage nam zemlje, pored svojih malih, crno-belih ekrana, takođe moći da uživaju u bojama nacionalne zastave. Pored toga, za novi nacionalni grb predlažemo lik kanalizacijskog pacova, zato što je pacov jedno od retkih živih bića koje je opušteno uspelo da preživi sva iskušenja svim nacionalnih režima. S tim u vezi, pacov predstavlja istu izdržljivost, nepokolebljivost i odlučnost srBsog naroda.
6.   Zalažemo se da Amerika hitno prestane sa ugnjetavanjem svih nedužnih naroda, narodnosti, terorista i vegetarijanaca. Jedino majka Rusija ima pravo da nekoga ugnjetava i tlači, i to pravo joj je Bogom dano.
7.   Naša država nikako ne sme postati članica NATO saveza. NATO, osim toga što je izvršio nehumanu i divljačku agresiju na našu zemlju, u svoje redove prima gotovo sve države koje to žele. S tim u vezi, SrBija izražava najdublju zabrinutost za opstanak NATO saveza, jer, ako sve države uđu u NATO, neće biti nikoga od koga bi NATO štitio interese svojih članica. Dakle, SrBija je spremna da NATO-u predstavlja iskonsku opasnost i tako pomogne njegovom opstanku, i obavezujemo se da ćemo tlačiti, maltretirati, i progoniti sve narode i narodnosti, kako bismo održali dobre neprijateljske odnose sa NATO-om.
8.   Briga o srBskom narodu, koji je živeo u svim državama koje su prethodile formiranju ove države, dužnost je ne samo današnje države, koja svoju državnost povlači iz dugog niza nastajanja i raspadanja država i državica, već i svih drugih država koje su učestvovale u stvaranju zajedničke države koju je svoju državnost zasnivala na državama koje su u nju ušle. S tim u vezi, srBski narod ne samo da je zaslužan za države koju su drugi narodi dobili, već država SrBija ima pravo na državnost svih država, a ne samo svoje države.
9.   Zaštita kulturne i duhovne baštine srBskog naroda sveti je zadatak svih SrBa i ostalih manjinskih zajednica. U tom cilju, svaka od nacionalnih manjinskih zajednica mora pristati na dobrovoljno rušenje 50% svoje kulturne baštine u Srbiji, a i u zemljama maticama, i, pored toga, na tim mestima izgraditi spomenike državi SrBiji. Spomenici moraju biti tipski, 4m visine, 4m širine, u obliku velikog nosa, koji predstavlja otpor SrBije ropstvu, a naročito je poslednjih par godina popularan u Haagu.
10.  Zalažemo se za borbu protiv bele kuge. Zbog toga, svaka srBkinja starosti od 18 do 35 godina, u obavezi je da kreativnom grupom koja predstavlja autore ovog teksta polno opšti sve dok ne zatrudni. Ženske osobe starosti do 18 godina, moraju napraviti muške frizure i dužne su da, maskirane u dečake zabavljaju sveštenstvo svaki put kada oni to požele.
11.  Zalažemo se za otvaranje tajnih dosijea komunističkih policija, najviše zbog toga što znamo da se to nikada neće dogoditi, a mi ćemo uspeti da zavaramo javnost, koja, zbog toga, nikada nećeshvatiti da smo mi, u stvari, tajni agenti tajne komunističke policije.
12. Najvažnija tačka naših zahteva je da prestane ugnjetavanje Pere Kojota, kao i da pod hitno vekovna nepravda bude ispravljena time što ćemo svojim očima videti kako Pera stiže Pticu Trkačicu, guzi je, zverski siluje, ubija, a onda se samozadovoljava nad njenim lešom. Smatramo da će to biti izuzetno korisna lekcija za sve eventualne protivnike ili potencijalne izdajnike srBskog naroda i interesa.
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Aleluja Dell - samo reci gde da se potpisem ... oupss - ovaj gde da lupim krS jerbo sam nacionalno centralizovano od-nepismenjen.  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 6.0
samo bolje uredjenje...
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry bold 9000
Oho, Decky... Vidim da si i ti počeo da svraćaš ovde... Mene su zarazili... Ne izbijam s ovog podforuma...
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pa ne znam kako ti ali mene ledja vishe ne bole  Smile Smile Smile Smile

mnogo je bolje zezanje nego na religioznom
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
Imamo pisca koji moze da parira H.K.Andersenu. Vuce, ti odmah da se bacis na pisanje bajki, ima da prestignes i slavu autorke Hari Potera Smile

Da li sam ja jedini primetio neku nelogicnost ovde? Pa kakvo je to uopste pitanje kakvu nacionalnu Srbiju hocemo? Valjda kakvu Srbiju hocemo??? Ja nikad nisam cuo Francuza (koji i u Ustavu imaju predznak nacionalni), da je nekoga pitao:"Kako vam se svidja nasa nacionalna Francuska?" ili da odgovori na pitanje gde zivi "U nacionalnoj francuskoj". Nemoj ti da mi nacionalizujes Srbiju, pa da ja moram da je denacionalizujem (isto kao i za zemlju i nekretnine) Smile

Pitanje bi bilo ok da se radi o tome kakva formulacija o Srbiji treba da stoji u Ustavu, a ovo ovde nema veze s' mozgom.

P.S. Ja za pocetak zelim pismenu Srbiju, a za nacuonalnu cu lako!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 
  Kakvu to pismenu Srbiju vi hocete?
  To stalno cujem kako smo nepismen narod ,cime ste se vi to opteretili?
 
   -Zalazemo za izbacivanje svih Turskih reci iz recnika radi ocuvanja nase tradije i duhovnosti!

Onaj stepski vuk lepo sve kaza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC One
Jel tebi mozda nejasna razlika izmedju pismenosti kao jedne kategorije, i turcizama i ostalih izama u srpskom jeziku? Pitas o kojoj nepismenosti pricamo? Ne racunajuci ovo sto vidimo na forumu (nekad se potkrade greska u kucanju, ja licno uvek proverim tekst na kraju), procitaj zvanicne statistike o procentu nepismenih i polupismenih u Srbiji. A dok god je narod nepismen (a uz to ide i neobrazovanost), sa njim je lako manipulisati. Dok god je narod podlozan manipulaciji mi necemo krenuti sa mrtve tacke. Nama kao narodu nedostaje kriticnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Srbija ima samo jedan put ako nezeli sa bude pusto secanje. To je nacionalni put!

Sta podrazumeva taj put?

- Puno kulturno,ekonomsko i duhovno jedinstvo vaskolikog srpskog naroda

- Ujedinjenje dve srpske države Republike Srpske i Srbije na osnovu legitimnog prava na samoopredeljenje;

 * sa ovim se ne slazem, jer na taj nacin gubimo kosovo, ni kosovo ni republika srpska nikada nisu postojale ranije kao samostalne drzave...to ti je politika dvostrukih arsina...moramo da biramo ili jedno ili drugo...na kraju cemo ga ispusiti...ja sam za to da se oprezno postupa sa ovom medjunarodnom zajednicom jer ona prvenstveno gleda svoje interese..a oni su stvaranje malih nemocnih drzava, koje ce lako da kontrolisu....kao i da se proglasi nezavisnost republike srpske ako nam oduzmu kosovo, jer kosovo nemoze i nesme biti sui generis, primer samo za sebe....

3.   Kosovo i Metohiju smatramo integralnim i neotudjivim delom Republike Srbije;
 * napisan odgovor iznad


5.   Srbima koji su za vreme proteklih ratova bili primorani da napuste svoja ognjišta i odu u izgnanstvo treba omogućiti povratak, gde im se moraju obezbediti sva nacionalna, politička i ljudska prava koja im po međunarodnim standardima pripadaju, uključujući i vraćanje imovine. Svestrana ekonomska, kulturna, duhovna, prosvetna i sportska saradnja, kao i svi vidovi povezivanja sa Srbima iz Republike Srpske Krajine, u skladu sa novom političkom realnošću predstavljaju jedan od prioriteta i strateških ciljeva državne politike.

 * ovde si se malo nalupao ali dobro, slazem se svi treba da se vrate, ali pitaj bilo kog malo bolje upucenijeg coveka iz hrvatske (srbina) iz saznaces da je plan z koji se bio nudio u ono vreme dozvoljavao punu autonomiju za srbe koji tamo zive sa svojom policijiom itd. ali ovdasnja vlast to nije prihvatila jer je htela da nastavi da pljacka, boleo ih je kurac za onaj narod tamo...
 

11.   Nacionalno vaspitanje sastavni je deo obrazovnog procesa u osnovnoj i srednjoj školi, kao i u predškolskim ustanovama.
 * u svim drzavama pa treba i kod nas, tacno, svi treba da se uce na sprskom i ako zele na jos jednom jeziku, ukoliko su nacionlna manjina, tako je svuda u svetu...

12.   Srpskoj pravoslavnoj crkvi pripada značajna uloga u nacionalnom vaspitanju i duhovnoj obnovi srpskog naroda i zato ona treba da zauzme ono mesto u srpskom društvu koje je imala tokom istorije, pre nego što ju je komunistička vladavina potisnula.
 *Za to se vec ne slazem, ne bi trebali da uvodimo sad veronauku kad svi znamo da smo potekli od majmuna a ne od adama i eve, pogotovo zato sto je vera u poslednje vreme postala pomodarstvo, nacionalizam nema veze sa verom....
ne treba mesati to dvoje.....

13.   Lojalnim manjinskim zajednicama u našoj državi pripadaju sva prava koja su im priznata međunarodnim pravnim aktima, kao i sva prava već stečena tokom života u našoj državi. Pri priznavanju prava manjinama držaćemo se pravednog principa reciprociteta.
* svima koji postuju drzavu u kojoj zive treba obezbediti to pravo, ta rec lojalnim ima los prizvuk pazi kako pricas, mnogo si bre glup, pa ovi preko grane bi nas tako pukli preko nosa zbog toga da nisi svestan, oni samo traze nove fasiste, nemoj da si naivan da bi dosli do svojih ciljeva koje zelimo nemozemo to oruzjem sigurno, prestani da se zanosis srpskom hrabroscu, mi jesmo hrabri zato nas i tako malo ima u danasnje vreme, a nece nasw biti uopste ako nastavimo politikom devedesetih...
14.   Promenu političkog i ekonomskog sistema ustavnom reformom, jer se tek izmenom Ustava Srbije kao i svih političkih zakona i ostalih propisa moze obezbediti napredak države;
 *apsolutno

15.   Zajednička država Srbije i Crne Gore kakva je sada netreba da postoji.Mi smatramo da su Srbi i Crnogorci jedan narod te da nam netrebaju nikakve podele već ujedinjenje u jedinstvenu državu. Sadašnji oblik zajednice smatramo nepotrebnim trošenjem novca.
 *pokazalo se kao neistina


8.   Donošenje zakona o krivičnoj odgovornosti nosilaca javnih funkcija i oštrim zakonom protiv korupcije biće definisan postupak za utvrđivanje odgovornosti ministara, te viših i nižih nosilaca javnih funkcija kao i ostalih pre svega lekara,profesora,sudija itd.

 * aspolutno
19.   Svi nosioci izbornih funkcija moraju podneti izveštaj o svom materijalnom stanju pre prihvatanja funkcije i posle prestanka mandata.
 *apsolutno
20.   Formiranje oružanih snaga u duhu najbolje tredicije slavne srpske vojske a u cilju odbrane zemlje.Srpska vojska mora odgovoriti svim geopolitičkim izazovima modernog doba,mora biti moderno opremljena. Država je dužna da više ulaže u armiju, kako u njenu tehniku tako i u ljudstvo. Povećanje plata, penzija kao i hitno rešavanje stambenog pitanja pripadnika vojske moraju biti primarni cilj države;

* jao sto volim vas koji pricate ja sam najveci srbin, ne ja sam najveci, ne treba formiranje slavne vojske, konju jedan, vec srpske vojske koja ce imati jedan neokaljan imidz da kad napada teroriste na svojoj zemlji nema medjunarodnu zajednicu koja joj dise za vratom....Nemoj da se zanosis time sto jevreji bombarduju liban, to zlocin svakako...ali oni to rade jer mogu...mi ni u rodjenoj zemlji nismo to mogli...

21.   Funkcioneri prethodnog komunistickog režima kao i kriminalci iz svih režima ne mogu obavljati državne funkcije.

 *apsolutno, plus, imam jedan radikalan cilj, ja nisam nikada ucestvovao u ratovima bio sam dete, kada se sve desavalo, ali evo ovako sta treba uciniti, pobiti sve koji su ratovali u srpsko ime a cinili zlocine, sadasnji savez skupstine, sa svim demokratama - koji se bore za nasu zemlju, socijalistima - koji su je upropastili, i naravno ne zaboravimo debilne radikale - koji pozivaju na izdaju a u stvari su najvece izdajice, uglavnom sve te manekene iz skupstine trenba dici u vazduh pa ce sledeci biti pametniji, ovoj zemlji treba krvi do kolena, ali dosta vise naroda vreme je da pobijemo ove nase politicare,. svi oni su sada zajedno umesani, zato se nijedna afera nije razresila....

23.   Vraćanje smrtne kazne za najgora krivična dela, svirepa ubistva, čedoubistva, pedofiliju kao i ostale pošasti sa zapada, donošenjem novog Krivičnog zakona kao i definitivni obračun sa tajkunima uz obaveznu konfiskaciju celokupne imovine stečene kriminalom;
 *treba se izbeci formiranje policijske drzave

24.   Zalažemo se za jačanje lokalne samouprave na svim nivoima i prenošenje većeg dela dosadašnjih državnih funkcija na regione i manje samoupravne jedinice.
 *da ja sam beogradjanin, ali mislim da bi beogradski centralizam trebalo unistiti

26.   Zalažemo se za vraćanje imovine nepravedno oduzete nacionalizacijom, konfiskacijom, otkupom pod pritiskom.
 *zabole me bas za to


29.   Zalažemo se za formiranje profesionalne policije u službi gradjana sa efikasnim i školovanim kadrovima na čelu. Policiju koja se efikasno može boriti na iskorenjavanju organizovanog kriminala kao i kriminala uopšte.

 *reforma je neophodna

30.   Zalažemo se za formiranje jedinstvenog sistema državne bezbednosti koji će efikasno zaštititi gradjane od svih opasnosti a posebno od pošasti modernog doba – terorizma.
 *isto kao i za ovo gore

31.   Zalažemo se za hitno donošenje mera u borbi protiv “bele kuge”.Mere moraju uključiti zabranu abortusa, zabranu sklapanja gej brakova i odbacivanje gej kulture uopšte, zabranu usvajanja dece od strane seksualno izopačenih osoba, kompletna i besplatna medicinska zaštita trudnica, ekspresna pomoć (materijalna i tehnička) trudnicama i majkama, pospešivanje radjanja svim sredstvima (propagandom i edukacijom), izjednačavanje statusa nezaposlenih majki sa zaposlenim, posebne pogodnosti za roditelje sa više dece (potpuno oslobadjanje od poreza, drastično smanjenje ili ukidanje troškova kao što su struja, voda, komunalne usluge), uvodjenje poreza za roditelje koji nemaju dece ili imaju samo jedno dete (neračunajući one koji iz zdravstvenih razloga nemogu imati dece) i niz drugih mera.

 *to je prvo na tapetu

Spoljna politika;
6.   Naša država netreba da traži prijem u NATO jer je taj vojni savez izvršio brutalnu, nehumanu i nelegalnu agresiju na Srbiju.Nije nam mesto pored ubica Srpske dece.

 *Treba da se proglasi neutralnost za sve konflikte u svetu dokle god nas niko ne dira i cao, svetski rat da pocne, ne interesuje nas, boli me bas kurac za borbu dobra protiv zla, da smo bili pametniji u drugom svetskom ratu, mnogo bi nas vise sada bilo, ali englezima i ostalim saveznicima je bilo potrebno jos jedno zariste koje ce odvuci deo nemacke armije od njih da bi mogli da ih pobede...zavadi pa vladaj

[/font][font=Verdana][font=Verdana][/font]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.