Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:49:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kakva je ovo je.ena glupost?!?!?  (Pročitano 11441 puta)
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
И молим те, свима нам објасни како су тачно радикали и социјалисти зезнули КиМ деведесетих!

pa krajem 98e i početkom 99e su pokušali da etnički očiste Kosovo od Albanaca. Zato su nas bombardovali, sećaš se?
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
slazem se sa svakim delom posta koji si napisao. u potpunosti.
odavno je poznato da na politickoj sceni srbije postoji samo jedna odgovorna stranka (edit:mozda 2 ako racunamo i GSS)koja odgovara za svoje postupke gradjanima. to biracko telo i ume da ceni pa je zato i najjaca stranka demokratskog bloka. nas najveci politicar u zadnjih 50 god je jedini bio dovoljno pametan, snazan da se izbori sa problemom KiM, zato je i trazio njegovo sto brze resavanje.
srecom po srbiju, i nakon njegove smrti postoje ljudi koji ce slediti njegove korake i koji ce pokusati da isprave ono sto su socijalisti i radikali zasrali 90-ih. DS je jedina partija koja je spremna da stane na celo drzave kada je to najpotrebnije.
sad je vreme kada se vidi ko su prave patrijote a ne sljam drustva koje prisvaja glasove domacih nacista koji nacizam poistovecuju sa patriotizmom. kao, radikali vole drzavu i narod, ali ne zele da resavaju probleme koje su sami napravili, nego kad ih drugi rese, e onda ce oni opet da se jave kako su nezadovoljni jer..................to je sljam drustva i svakom pojedincu koji podrzava tu ideologiju je mozak puna pseceg izmeta.

Ајмо овако: теби је мозак пун мишјег измета, а вероватно је и величине мишјег мозга!
Патриота се пише без Ј!

ЛОЛ ГСС одговорна странка!? ДС предузима одговорност (у којој димензији ти живиш?)

И молим те, свима нам објасни како су тачно радикали и социјалисти зезнули КиМ деведесетих! И објасни нам шта је то нацизам
prihvatam gresku za patriotizam...
a sto se tice velicine mozga: glavna odlika nacizma je istrebljivanje pripadnika odredjenog naroda, dal' hrvata, albanaca ili srba-isto ti je* nadam se da se prepoznajes ovde). to ti govori elementarna logika.
a ovo pitanje vezano za kosovo ne komentarisem, ono samo govori o tvojoj velicini mozga i kolicini njegovog ispiranja, al verujem da sto je manji mozak, to se lakse ispira, pa je verovatno i bilo lako.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Kraljevicu Marko , kako to da samo na srpskom primeru lecite naci komplekse.

Zar Turci nisu terorisali Kurde, Amerikaci o njihovoj naci istoriji i da ne pricam, zapadni evropljani koji su radnu snagu nasli u Africi, itd ?

Drustvu kome ti i vanjagator tezite je drustvo koje je do juce tolerisalo aparhejd i rasizam.
Njihove ikone poput Merilin Monro, Elivis Prislija i Dzon Vejna su bili teski rasisti, sta je tek sa obicnim narodom, kakva je tek to stoka, kad su im ovi nacosi bili i ostali uzori.

Pricas o srpskom nacizmu, a vecina Srba i ne zna tekst zvanicne himne, dok u Americi i Evropi ne mozes proci ulicom od njihovih zastava koje su na svakom koraku.

Ono sto se desilo devedestih se moralo desiti, kao sto se morala desiti 1389., 1941, ako tada nismo pogresili nismo ni sada i kraj.
Ajde sada i Principa okrivite i proglasite za nacistu.
Takav smo narod ne volimo tiraniju, ne mozemo poput Hrvata da se shlihtamo vodecoj sili i cekamo da nas neko spasi.

J.Ducic je rekao za Jevreje (pre holokausta) da ni jedan narod nije kroz istoriju toliko patio i toliko bio pasivan prema okupatoru, i samo je dodao "da su bili malo poput Srba" ...

Ja ne mogu da prihvatim stav DS, koji glasi "znamo da nismo krivi, ali Evro-amerika tvrdi da jesmo,oni su sila, pa sta cemo moramo da prihvatimo tu krivicu, da bi preziveli, jer nismo lobirali kao nasi susedi i izgubili smo medijski rat".







IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
ja sam za to da se u srbiji cene zastava spuste na 400 din a da ne budu 2500 i cim zavrsim fax potrudicu se da to bude ostvareno. nasoj naciji fali patriotizam a ne nacionalizam. poznajem previse ljudi koji su nacionalisti a nisu patriote. to je tuzno.
treba da naucimo da savijemo glavu kad nam siledzija preti. a ne "srbija se saginjati nece" pa da prodjemo kako smo vec prosli. pametan je onaj koji prkosi kad od toga ima koristi,, bivsa vlast je suprotno radila.
to drustvo o kome ti pricas zivi mnogo bolje od nas i njima je nebitno da li je pevac rasista vec da li dobro peva.
to je kao da kazes: evo ga marko, svira gitaru, on mora da je satanista
i kakvo je to glupo opravdanje??? i turci su terorisali! pa kakve to je.ene veze turci imaju sa ovim sto ja pricam. da li sam ja rekao da smo mi jedini narod koji je pokusao istrebljivanje? nisam. hrvati su nas proterali i ja iz licnog iskustva znam da su oni jedni od malo naroda koji gaje vise mrznje od nas prema susednom narodu. ali oni su bili pametni pored toga sto su bili tiranini i dobro su prosli u celom sranju, a meni su sloba i seki licno krivi sto smo mi izvukli deblji kraj. dakle, naravno da ima i gorih ali to ne umanjuje nasu krivicu. i dalje je veliki procenat nasih gradjana stoka.
svi mi se slazemo oko nekih osnovnih stvari(sem LDP-a) ali nam se razlikuju nacini gledanja na resenje problema.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
"ali oni su bili pametni pored toga sto su bili tiranini i dobro su prosli u celom sranju"
To je kljucna recenica, a ja bih je preveo kao opravdani genocid ili dozvola za ubijanje.

Ako postoje opravdani genocidi, problem Slobe, nije sto je cinio neke zlocine, vec zato sto nije dobio dozvolu sile da cini te zlocine, poput Tudjmana i Alije.

Ali Haski sud i prohaski srbi ne terete Milosevica za vodjenje rata bez dozvole za ubijanje, vec zbog izmisljenih zlocina u gradjanskom ratu.





IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Kraljevicu Marko , kako to da samo na srpskom primeru lecite naci komplekse.

Zar Turci nisu terorisali Kurde, Amerikaci o njihovoj naci istoriji i da ne pricam, zapadni evropljani koji su radnu snagu nasli u Africi, itd ?

Drustvu kome ti i vanjagator tezite je drustvo koje je do juce tolerisalo aparhejd i rasizam.
Njihove ikone poput Merilin Monro, Elivis Prislija i Dzon Vejna su bili teski rasisti, sta je tek sa obicnim narodom, kakva je tek to stoka, kad su im ovi nacosi bili i ostali uzori.

Pricas o srpskom nacizmu, a vecina Srba i ne zna tekst zvanicne himne, dok u Americi i Evropi ne mozes proci ulicom od njihovih zastava koje su na svakom koraku.

Ono sto se desilo devedestih se moralo desiti, kao sto se morala desiti 1389., 1941, ako tada nismo pogresili nismo ni sada i kraj.
Ajde sada i Principa okrivite i proglasite za nacistu.

J.Ducic je rekao za Jevreje (pre holokausta) da ni jedan narod nije kroz istoriju toliko patio i toliko bio pasivan prema okupatoru, i samo je dodao "da su bili malo poput Srba" ...

Ja ne mogu da prihvatim stav DS, koji glasi "znamo da nismo krivi, ali Evro-amerika tvrdi da jesmo,oni su sila, pa sta cemo moramo da prihvatimo tu krivicu, da bi preziveli, jer nismo lobirali kao nasi susedi i izgubili smo medijski rat".

Браво... Smile Smile Smile
Слажем се у потпуности са тим ,доста ми је прича да смо геноцидан народ...не желим и нећу никада прихватити одговорност као грађанин Србије за све злочине који нам се набацују на врат...када не прихватају Немци,Турци,Американци,Британци,Шпанци...не желим ни ја...то је био рат, а као што знамо у рату се свашта дешава...одговорни су појединци (извршиоци, налогодавци а не колективан народ)...

Погледајте данас шта се дешава...Крајишник је мученик осуђен на 27 година робије јер није спречио злочин!!!! иако није имао никакву командну одговорност...по тој логици и мене могу да осуде јер нисам "спречио геноцид"...и сваког од нас...а злочнице попут Насера Орића осуђују на 2 године и још ће добије одштету јер је "лежао више него што је осуђен", а Сарајеву је дочекан од стране власти и грађана као национални херој, добиће пензију, трг, улицу, школе ће се звати по њему...е зато не желим и нећу да прихватим да смо геноцидан народ...политика двоструких аршина је очигледна...

са политиком Милошевића и Шешеља се не слажем јер сматрам да су првенствено оштетили српски народ..и сматрам да је за то требало прво овде да им се суди...а и даље стојим иза тога да је срамота за Србију што је испоручила свог бившег председника (какав ,такав али је био председник наше земље, додуше најпогубнији за Србе после Тита)...па Ирачани нису ни за живу главу дали Садама, јер оће они омчу да му ставе око врата...тако смо требали и ми.
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da nismo genocidan narod i da ne postoji kolektivna krivica, ni u politici ni u pravu ( recimo kada vise lica opljacka banku, svakom se sudi posebno). U ratu se desavaju razni zlocini na svim stranama, neki su pocinjeni zbog osvete, ali problem je sto je vecina pocinjena u ime IDEOLOGOJE. Tu ideologiju su pripovedali isti ljudi kojima su usta bila puna " bratstva i jedinstva", a kasnije su narod huskali na nekadasnju " bracu", sa pricom da se time brane "nacionalni" interesi. Nosioci te ideologije, na sve tri strane, su bili Milosevic, Izedbegovic, Tudjman, Seselj i ostala " deca" komunizma, t. j. sam talog koji je 'isplivao" na povrsinu na kraju komunisticke ere kod nas. Teza da su Jugoslaviju stvarali najbolji, a razbijali najgori je veoma blizu istine ( s tim sto ja mislim da je njeno formiranje nasa najveca istoriska greska, koja ide na dusu kralju Aleksandru Karadjordjevicu).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
све што си рекао је жива истина и ја се слажем у потпуности....мученик Краљ Александар је платио велику цену због тога, убише га, породицу му протерали и оцрнили...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
"ali oni su bili pametni pored toga sto su bili tiranini i dobro su prosli u celom sranju"
To je kljucna recenica, a ja bih je preveo kao opravdani genocid ili dozvola za ubijanje.

Ako postoje opravdani genocidi, problem Slobe, nije sto je cinio neke zlocine, vec zato sto nije dobio dozvolu sile da cini te zlocine, poput Tudjmana i Alije.

Ali Haski sud i prohaski srbi ne terete Milosevica za vodjenje rata bez dozvole za ubijanje, vec zbog izmisljenih zlocina u gradjanskom ratu.
nisi bas najbolje shvatio. dakle, to sto je on(i njegovi) bio tiranin nije ni malo pozitivno, negativno je. ali sta mene zabole ako je neka budala nenormalna. e, sad, ako je narod vec pun mrznje izabrao sebi slicnog precednika, to je moj problem. ako je vec covek tiranin, onda neka radi pametne stvari po svoju drzavu. narod ga je postavio na celo da bi uradio ono sto je najbolje za njega(narod) i drzavu. a on je uradio ono sto je najgore. najebao sa svih strana. al problem je to sto mi isprastamo ne zato sto je on naci nastrojen vec zato sto je lose odmerio situaciju u kojoj se nalazio. zato kazem da me zabole sto je poremecen al mi smeta sto je glup. poremecenih ima mnogo, al se onda bar trude da pametno igraju.
to za sta ga sud tereti nema nikakve veze. pa ne mislis valjda da je svet posten i iskren. ili mislis da je to mozda tvoja partija? sve su to govna lazljiva, ali i glupa govna. treba da nas vodi neko ko ce da bude pametan, neko ko ce u odr. trenu da kaze da mu je interes da BiH bude cela drzava, a da u isto vreme pomaze otcepljivanje RS od BiH. to je poenta, a ne da vicu idemo po puske pa na balije.

bambyle, slobu ovde ne bi osudili, a ako bi, onda to ne bi bila ni dozivotna robija...
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
не битно...битно је било само да се осуди...па макр и на принудни рад...а не сада да дође Мира и тражи бенефиције...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:49:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.