Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:39:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kakva je budućnost koalicije ?  (Pročitano 2839 puta)
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Sto je nestabilnija drzava, to bolje. Nije Tadic trazio sto pre izbore za dzabe. Odgovara to i Amerima i Siptarima.
« Poslednja izmena: 05. Feb 2008, 09:29:24 od Promaseni »
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Get rich, or die tryin'

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Legend
Hehehe, koje koalicije? DS+LDP? Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bio sam mlad, nista nisam znao, sad sam stariji, opet nista ne znam. Tek sad znam da nista ne znam!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Mislim da bi SRS strasno pogresila ako bi sada ulazila u koaliciju sa DSS.Najpre izbori pa onda koalicija.Mislim da je posle igre macke i misa koju nami vec ovoliko vremena priredjuje Kostunjavi konacno priteran uza zid.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ja nemam poverenja ni u DSS ni u SRS.

Zar nije interes Srbije, iznad interesa stranaka?
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Get rich, or die tryin'

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Legend
Jeste, u pravu si, ali da bi bili zasticeni interesi drzave, onaj ko vlada drzavom mora da se zalaze i da veruje u interese Srbije. A u Srbiji se jedino moze doci na vlast ili nekom koalicijom ili revolucijom, pa sad ti biraj Smile
IP sačuvana
social share
Bio sam mlad, nista nisam znao, sad sam stariji, opet nista ne znam. Tek sad znam da nista ne znam!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Mogu valjda poslanici nekada da otkazu poslusnost stranci. Nisu oni masine. Ni jedna stranka nece da osudi (izbaci) 30% svojih poslanika... znaci postoji varijanta da se glasa po svojoj savesti u odlucujucim trenutcima. Ako su poslanici masine. tada nisu vise poslanici (ljudi) nego kartice. U tom slucaju nisu nam potrebna glasanja u skupstini, dovoljno je da se prebroje stavovi stranaka...
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Motorola V3i
Citat
Mogu valjda poslanici nekada da otkazu poslusnost stranci. Nisu oni masine.

Po novom Ustavu jesu, jer je stranka vlasnik mandata poslanika.

Jedino Mićun nije glasao za rezoluciju o Kosovu, to je bila jedina neposlušnost poslanika u ovom sazivu parlamenta.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Mićunović: Nema više povratka
Autor: Tanjug | 05.02.2008 - 10:13

Član predsedništva i poslanik Demokratske stranke Dragoljub Mićunović izjavio je u intervjuu bečkom "Standardu" da ne veruje da će doći do prevremenih parlamentarnih izbora, kao ni da će Beograd prekinuti odnose sa Evropom posle mogućeg priznavanja jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova.

"Uspeh Borisa Tadića je pre svega odgovor na pitanje kuda se u stvari kreće zemlja. On pokazuje da je Srbija spremna da, nakon promena pre gotovo osam godina, nastavi započete reforme i integraciju u EU. Tadićeva pobeda je konačna prekretnica i više nema povratka", naglasio je Mićunović.
"U oštroj predizbornoj borbi, u kojoj su Kosovo, socijalna pravda i EU bili dominantne teme, 2,3 miliona građana Srbije je glasalo za naš evropski program. To je važna poruka Evropskoj uniji, koja mora da izvuče sopstvene zaključke iz ponovnog izbora Tadića", poručio je Mićunović.
Na pitanje da li predstoji kriza vlade pošto je premijer Vojislav Koštunica najavio da će prekinuti razgovore o integraciji sa EU ukoliko države članice Unije priznaju nezavisnost Kosova, Mićunović je odgovorio da će o tome morati da odluči šef vlade.
"U svakom slučaju DS, zajedno sa G17 plus, ima većinu u vladi i može nametnuti proevropsku politiku. Nakon Tadićeve pobede za to ima i mandat. Koštunica može ili da se pomiri s tim stanjem ili da pokuša svoje nezadovoljstvo politički da artikuliše", naglasio je Mićunović.
"Ukoliko Koštunica bude pravio probleme i mi ne budemo mogli da sa njegovom vladom sprovodimo našu evropski orijentisanu politiku, onda bi moglo već u maju doći do novih izbora", rekao je Mićunović, ali je dodao da u to ne veruje.
"U to, međutim, ne verujem. Demokratska stranka Srbije je trenutno preslaba da bi se upustila u prevremene izbore. DSS i Srpska radikalna stranka imale bi većinu kako bi bez izbora formirale vladu, ali zašto bi radikali prihvatili Koštunicu za premijera, nakon što je Tomislav Nikolić osvojio preko 2,1 milion glasova. To ne bi bilo logično", rekao je Mićunović.
Upitan koje posledice očekivane nezavisnosti Kosova očekuje po Srbiju, on je kazao da ne očekuje nikakve velike potrese.
"Sve je manje ili više poznato. Znaju se stanovišta većine država EU, poznato je da većina srpskih partija i državnih institucija neće priznati nezavisnsot i neće biti nikakvih iznenađenja. Srbija će svoj protest izraziti u diplomatskim okvirima. Diplomatski odnosi sa državama EU, međutim, neće biti prekinuti", rekao je Mićunović

Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2037
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Koštunica traži sednicu Skupštine povodom odluka EU
Autor: Tanjug | 05.02.2008 - 11:18
Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica zatražio je danas da se odmah sastane Skupština Srbije, kako bi, pre proglašenja jednostrane nezavisnosti Kosova, donela potrebne odluke o Misiji EU i o sporazumu koji je Srbiji ponudila EU.

"Odluka EU da protivpravno pošalje Misiju na Kosovo i Metohiju kako bi se sproveo odbačeni Ahtisarijev plan o nezavisnom Kosovu, predstavlja pouzdanu najavu da će veoma brzo albanski separatisti proglasiti jednostranu nezavisnost Pokrajine", ocenio je premijer Koštunica u saopštenju dostavljenom agenciji Tanjug.
Koštunica smatra da je EU ovom odlukom direktno ugrozila suverenitet, teritorijalni integritet i ustavni poredak Srbije. "Odluka o protivpravnom slanju Misije znači da EU zajedno sa albanskim separatistima protivno svim načelima međunarodnog prava stvara lažnu albansku državu na teritoriji Srbije", naglasio je premijer Srbije. "Zbog toga predlog EU da sa Srbijom potpiše Politički sporazum, dok EU istovremeno šalje Misiju da rasparča našu državu, predstavlja obmanu sa ciljem da Srbija stavljajući svoj potpis na sporazum sa EU zapravo potpiše saglasnost na nezavisnost Kosova i postane prva država koja je indirektno priznala nezavisno Kosovo", upozorio je premijer.
On stoga smatra da "Narodna skupština treba odmah da se sastane, pre nego što se proglasi jednostrana nezavisnost Kosova i da, saglasno Ustavu i usvojenim rezolucijama, donese potrebne odluke o Misiji EU i sporazumu koji je ponudila EU".


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Motorola V3i
"Šansa DS-a za proaktivnu politiku"

Beograd -- Docent na Fakultetu političkih nauka Slaviša Orlović ocenio da bi rezlutati izbora morali da ojačaju poziciju DS-a u vlasti.

Gostujući u Poligrafu B92, Orlović je rekao da predsednik republike na obrazloženi predlog vlade može da raspusti skupštinu i raspiše prevremene parlamentarne izbore. "Međutim, mislim da će DS i pre svega Boris Tadić, zbog državotvornog nastupa i takve politike ići u pravcu stabilnosti institucija, da će sa proaktivnom politikom imati više inicijativa na tom evropskom kursu", rekao je on.

Inače, Republička izborna komisija danas bi trebalo da saopšti konačne rezultate predsedničkih izbora.

Zoran Lučić iz Centra za slobodne izbore i demokratiju ocenio je za B92 da je najjači utisak predsedničkih izbora velika izlaznost.

Još uvek se ne može reći čiji su birači iz prvog kruga podržali kog kandidata u drugom krugu, kaže Lučić, kao i da to zahteva veliku matematičku analizu na svakom mestu pojedinačno.

Krajnji rok za konačne rezultate je četvrtak, nakon čega Republička izborna komisija treba da izda uverenje o izboru za predsednika Srbije.

Nakon dobijanja uverenja, Boris Tadić polaže zakletvu u Skupštini Srbije, a predsednik parlamenta Oliver Dulić najavio je da će sednicu parlamenta zakazati za 15. februar.




Korać: Tadić neće imati snage za razlaz sa Koštunicom

Predsednik Socijaldemokratske unije i poslanik u Skupštini Srbije Žarko Korać izjavio je sinoć da je premijer Srbije Vojislav Koštunica protivnik Evropske unije i da više ne pripada proevropskim snagama u Srbiji.

Korać je na tribini Peščanika u Novom Sadu rekao da vladajuća koalicija u Srbiji više nema nijednu zajedničku tačku koja ih spaja, ali sumnja u spremnost pobednika na predsedničkim izborima Borisa Tadića da raskine koaliciju sa Koštunicom i povede Srbiju jasnim evropskim putem.

On smatra da je "najkardinalnija greška" Tadića i DS-a bila kada su Koštunici prošlog proleća dopustili da postane premijer.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:39:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.