Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako znakovi dozivljavaju veze i prekide  (Pročitano 15254 puta)
02. Jul 2006, 22:23:57
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ovan   
Pati puno više i dulze nego što će to ikada pokazati. Na prvi pogled pripadnici ovog znaka izgledat će kao da im nije stalo i da uopste ne osjećaju ljubavnu bol, ali stvarna istina je da pate jako i dugo. Povući će se u osamu i rijetkima pokazati svoju bol, a nakon kratkog vremena hrabro će krenuti u nove pobjede, jer - zašto bi zbog jedne propale veze pustili da život prolazi kraj njih?!

Bik 
Prije svega cijeni mir i udobnost duge veze. Pravi Bikovi dobro će razmisliti prije nego se odluče na prekid, a postoji li u vezi i najmanja sitnica koja je može održati na životu, sigurno se neće odlučiti na prekid. Dođe li do najgoreg, vrlo brzo će 'uletiti' u novu vezu u kojoj će na silu stvoriti sklad i harmoniju.

Blizanci   
Oni od svih znakova najlakše podnose prekid. Koliko god pričaju da im je teško, oni posjeduju sposobnost da brzo zaborave ružne stvari koje su im se događale. Vrlo brzo nakon prekida pravog Blizanca pronaći ćete kako osvaja neku novu simpatiju!

Rak   
Oplakuje i žali zbog prekida iskreno i dugo. Kada se raspadne veza, Rak ima osjećaj da se raspao cijeli njegov svijet kojeg više nikada neće moći sastaviti. . Bez obzira koliko prekid bio bolan, nikada neće oprostiti nevjeru.

Lav   
Teško pokazuje osjećaje, tako da vam sigurno neće pokazati koliko ste ga povrijedili, jer bi to za jednog Lava značilo manjak samopoštovanja. Taština je ono što najteže liječe, pa osjete li da se veza bliži kraju, požurit će se ostaviti partnera samo zato da im se ne bi dogodilo da oni budu ostavljeni. Nisu zlopamtila tako da im loša iskustva neće uništiti vjeru u ljubav.

Djevice   
Nisu jako emotivne, ali se čvrsto vežu za ljude i to je razlog zašto teško podnose prekide. Raspad veze doživljavaju kao da im se srušila kula koju su dugo gradili. Promjenu životnog prostora i kruga Djevice doživljavaju kao licni neuspjeh.

Vaga   
Vole harmoničan odnos bez svađa tako da će, kad osjete da su stvari izmakle kontroli, sami prekinuti vezu. Ovaj znak voli uživati, pa ljubavni odnos ima smisla jedino dok je pun užitaka. Karakteristično za Vage, posebno muške, je strast za koketiranjem, pa se često nađu u ljubavnim iskušenjima.

Škorpion   
Vrlo teško i bolno preživljava prekide. Vrijeme provode u analiziranju svoje veze ne bi li na vrijeme otkrili poreškoće koje bi mogle dovesti do prekida. No, nijedan pravi Škorpion neće sebe optužiti za probleme, uvijek je kriva ona druga strana.

Strijelci   
Lako preživljavaju prekide iako se na prvi pogled čini da padaju u depresiju iz koje nema povratka. Oni ipak prije svega misle na svoju sreću i ugodu pa će malo kome dopustiti da ih povrijedi. Dogodi li se to ipak, mogu postati pravi gnjavatori koji će htjeti obnoviti vezu pod svaku cijenu.

Jarci   
Stidljivi su i vrlo teško pronalaze partnera. Kada im se to jednom dogodi, teško da će raskinuti postojeću vezu. U takvim situacijama teško da će s bilo kime podijeliti svoju tugu, radije će to riješiti sami u tišini svoje sobe.

Vodenjaci   
Nakon prekida uživaju u dugim analizama propalih veza, ali sagledat će je iz svih uglova i prihvatiti svoj dio krivnje. Vodenjaci veoma teško zaboravljaju, te nisu baš skloni opraštanju iako to nikada neće priznati.

Ribe   
Prekidom sve pada u vodu. Nakon prekida slijedi dugo razdoblje prihvaćanja da su napuštene. Zatim slijedi dugo razdoblje plakanja u društvu srodne duše koja će im pružiti rame za plakanje. A prijatelji će provesti sate i sate u razgovorima o propaloj ljubavi.
 


Najveci savjet je samo ---> mladi ste i uzivajte! Oko prekida se ne zivcirajte..nije vam niti prvi/prva niti zadnji/zadnja



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Andjo ti opet ocrni vodolije - sram te bilo  Smile

Pa dobro analiziramo to je tacno - ali da ne oprastamo - ma daaaaaaj - pa mi smo jedini znak koji se ljuti 5 minuta i posle dajemo mali prst i idemo ispocetka. Velika je razlika da li vodilija raskida ili je inicirano sa suprotne strane. Najlakse se raskida sa nama tako sto nam kazes da te gusimo i pritiskamo - za 5 minuta cemo sami da odemo i neces nas videti bar sledeca dva milenijuma. Mi raskidamo uglavnom kada nas guse - price tipa - koliko cemo dece da imamo, a kad ces da upoznas moju mamu, a zasto stalno gledas druge devojke kad sam ja jedina koju volis i slicno.

Odlazimo uglavnom necujno i bez mnogo buke - u bilo kom slucaju. Ako varamo to cemo uvek da kazemo - nema lazi nema prevare. Varanje je uglavnom posledica nekog pritiska u vezi koji nam daje osecaj zarobljenosti. Ako imamo osecaj slobode i intelektualne ispunjenosti u vezi, bicemo verni do kraja zivota.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Andjo ti opet ocrni vodolije - sram te bilo Smile
Joj decky oprosti molim te,to sam skinula sa interneta,nisam sve ni stigla procitati,al tu ste vi, clanovi foruma,da kazete svoje misljenje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Bez obzira koliko prekid bio bolan, nikada neće oprostiti nevjeru."

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
Citat
Bik
Prije svega cijeni mir i udobnost duge veze. Pravi Bikovi dobro će razmisliti prije nego se odluče na prekid, a postoji li u vezi i najmanja sitnica koja je može održati na životu, sigurno se neće odlučiti na prekid. Dođe li do najgoreg, vrlo brzo će 'uletiti' u novu vezu u kojoj će na silu stvoriti sklad i harmoniju.

uglavnom tako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Miss K

Zodijak
Pol Žena
Poruke 6271
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Vodenjaci   
Nakon prekida uživaju u dugim analizama propalih veza, ali sagledat će je iz svih uglova i prihvatiti svoj dio krivnje. Vodenjaci veoma teško zaboravljaju, te nisu baš skloni opraštanju iako to nikada neće priznati.


... pa i nije bas uvek tako  Smile
IP sačuvana
social share

Life indeed can be fun if you really want to!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Jarci   
Stidljivi su i vrlo teško pronalaze partnera. Kada im se to jednom dogodi, teško da će raskinuti postojeću vezu. U takvim situacijama teško da će s bilo kime podijeliti svoju tugu, radije će to riješiti sami u tišini svoje sobe.

Kad sve saberes i oduzmes opet mi jadni sami...ali sve se svede na to...pa ne dozvolite nam da se zatvaramo u svoju sobu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
Kod mene tugovanje postoji, ali ga ne pokazujem, pogotovu ne doticnoj osobi. Bitno je ono sto kazem sebi, a to je da zivot ide dalje i da netreba dugo tugovati!
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 

Škorpion   
Vrlo teško i bolno preživljava prekide. Vrijeme provode u analiziranju svoje veze ne bi li na vrijeme otkrili poreškoće koje bi mogle dovesti do prekida. No, nijedan pravi Škorpion neće sebe optužiti za probleme, uvijek je kriva ona druga strana.

.hm....pa da priznam.tacno je...i uglavnom volimo da se svetimo ako nas je osoba ostavila,ako smo mi ostavili,onda nema potrebe

 
 

Citat
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 326
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prochitajte za blizance shta pishe, potpuno je tacho.Ekstra, i za lavove je apsolutno tachno. I za ribice je sve pogodjeno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.