Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako zaraditi na akademskom sajtu  (Pročitano 2657 puta)
26. Jan 2004, 00:03:38
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
Stvarno bi bilo korisno da nam nekoliko ljudi koji su uspeli da zarade, ne pravljenjem sajtova za druge fitme vec samo sa svojim sajtom koji su postepeno razvijali uspeli da zarade nesto. Dakle ne pricam o fazonu. Ja sam webmaster b92 i placaju me toliko i toliko....nego ja sam radio na takvom i takvom sajtu..imao ideju tu i tu....nasao ozbiljne sponzore....skupio posetioce i sajt mi sad donosi toliko i toliko novca. Zanima me da cujem citavu pricu.

Evo ja resih da uradim akademski sajt...defektologija...Zelim da postane najveca baza naucnih radova i informacija u okviru nase zemlje za pocetak. Zatim planiram prevod na engleski i ruski, posto je defektologija zastupljena u zemljama ex yu i u rusiji a na negleskom govornom podruciju zove se special education. Mogu da smislim sve moguce nacine offline marketinga ali mi online ne ide. Dakle trebao bih da dodjem do linkova svih mogucih privatnih ordinacija koje imaju veze sa mojom strukom i da ih kontaktiram. Sajtova vezanih za moju struku nema i jedino offline marketingom mogu da dodjem do posetioca.
Kako bih mogao online zaraditi sa ovim kada dovrsim jedan deo sajta...i dodam mnostvo materijala......
IP sačuvana
social share
~~~HAL~~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Mislim da se neces obogatiti sa takvom stranicom.
takvi sajtovi se prave iz ljubavi prema oblasti kojom se bave i nikada nisu orjentisani na zaradu. Pre svega ne verujem da ce sajt ikada imati posecenost dovoljnu da bi neko platio staticnu reklamu ili da zaradis dovoljno novca klikovim i sl.

U svakom slucaju ideja je dobra, takvih sajtova treba biti sto vise, ali zarada ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hajde molim te objasni mi prvo sta znaci AKADEMSKI sajt?
Drugo, prvo napravi dobar sajt, bogat sadrzajima, a onda se prepusti trazenju sponzora i partnera, jer sa ovakvim sajtom svakako nista postici neces.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Moj sajt nije akademski, ali je biografski. Privukao je paznju nekih ljudi zaista i za sada nije doneo nesto previse zarade, ali je doneo obecanja da ce biti nekih poslova od kojih cu moci da nesto zaradim.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Al sta znaci izraz akademski sajt?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
Pa svi mi koji smo na fakultetima smo akademski gradjani...
Zbog cega ? Sve sto ucimo i radimo , radimo pod okriljem univerziteta.
Zbog cega akademski sajt ? Zbog toga sto se bavi strucnim oblastima defektologije, na forumu se vode strucne rasprave i razmenjuju strucna misljenja.
Dakle ja sam ovde predpostavio da cu bronoscu i kvalitetom sadrzaja dostici neki odredjeni nivo koji bi se mogao nazvati akademskim. Na zalost sajt je daleko od toga, a ja licno cu ga smatrati akademskim kada ga defektolozi nase zemlje prihvate kao svoj, pocnu da daju predloge, ucestvuju u raspravama i redovno pisu nove clanke i izlazu radove putem sajta.

Ovom prilikom bilo mi je vazno da li neko ima neko zaista pozitivno iskustvo sa "projektom " na kome je radio.  Kako bi postavili stvari pred ovakvim jednim sajtom kakav bi moj trebao da bude.
IP sačuvana
social share
~~~HAL~~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Tu love nema ...  Smile
nazalost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kad taj sajt postane mesto na kome ce se skupljati elita zovi ga akademskim, ali cinjenica od toga nema love, eventualno neka pomoc neke organizacije, ali klasicna zarada na netu... nema sanse
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.