Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako zaraditi lako pare,i jebeno ne serem kad to kazem!  (Pročitano 665 puta)
21. Nov 2011, 17:11:47
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 10.0.612.3
Ne znam koliko vas ovdje igra texas holdem poker, ali nije ni bitno.  Bitno je da znate nekoga ko igra pa možete putem njega zarađivati.  No, ako vi igrate, nije vam potreban nikakav ulog, svakih 30 min se održavaju turniri na koje je upad besplatan, a imaju fond od 10$, 20$, 250$ pa sve do 10000$. . .  Za svaki osvojeni turnir dobijate 10€ ili vise.  Nema potrebe da ulazete bilo kakav novac,znaci sve je besplatno.  Naravno,neki ozbiljniji mogu i uloziti.  To je stvar vase volje.  

Između mase stvari kojima se bavim, promovišem i tu novu poker kuću koja se otvorila - highpulse se zove.

Možete pogledat o čemu se radi, skinut software na linku ************************************************

Dal će biti dovoljno da kažem da sam u 4 dana zaradio 66€ samo time što su drugi igrali?  Ovaj gore link koristim da bih imao koristi od toga,ne samo ja,vec i vi tim sto dobijate procenat moje zarade kao i procenat zarade od ostalih ljudi koje sam doveo.  Kao krug u kojem se uzajamno pomazemo.  I naravno procenat ide ovoj poker kuci.  Problema oko isplate nema.  Potrebno vam je samo malo znaje engleskog jezika.  

Zaista nemam razlog da lazem,izmisljam ili ista slicno jer tim nebih imao nikakvu korist.  Registrujte se i sami uvjerite.  

Uz samo malo truda možete vjerojatno i bolje od mene zarađivati.  Ako postoji konkretan interes, pitajte me što god želite, pa ću detaljizirat cjelokupnu shemu.  


Jer ljudi igraju poker, i zašto ne bismo djelili zaradu sa poker kućama?
« Poslednja izmena: 21. Nov 2011, 17:13:26 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Bez reklame na "mala vrata".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.