Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:48:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako zaboraviti devoju ?  (Pročitano 9879 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ако се и осећаш к'о говно, тад треба да си највеселији.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Nekad davno bio sam u sličnoj situaciji (doduše  nije bio suza, niti je našla momka za nedelju dana). Nekoliko dana mi je glava bila puna svega, hteo sam da eksplodiram. U svom tom ludilu osetio sam jaku potrebu da lupim glavom u zid. Momentalno sam to uradio i dobio ogromnu čvorugu i potres mozga. Veruj mi momentalno sam zaboravio na devojku i jedino brinuo da mi se nešto ne desi.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Nekad davno bio sam u sličnoj situaciji (doduše  nije bio suza, niti je našla momka za nedelju dana). Nekoliko dana mi je glava bila puna svega, hteo sam da eksplodiram. U svom tom ludilu osetio sam jaku potrebu da lupim glavom u zid. Momentalno sam to uradio i dobio ogromnu čvorugu i potres mozga. Veruj mi momentalno sam zaboravio na devojku i jedino brinuo da mi se nešto ne desi.
Ti si legenda  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Nekad davno bio sam u sličnoj situaciji (doduše  nije bio suza, niti je našla momka za nedelju dana). Nekoliko dana mi je glava bila puna svega, hteo sam da eksplodiram. U svom tom ludilu osetio sam jaku potrebu da lupim glavom u zid. Momentalno sam to uradio i dobio ogromnu čvorugu i potres mozga. Veruj mi momentalno sam zaboravio na devojku i jedino brinuo da mi se nešto ne desi.
Pouke price: Okreni se sebi i svojoj sreci i zaboravi nesto sto je gotovo.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2979
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Нико није умро од љубави илити раскида, па нећеш ни ти.
Појавиће се нова кад се најмање будеш надао.
А сасвим је јасно да бивша не заслужује ни да мислиш о њој, а камоли нешто више.
IP sačuvana
social share
Да ли ме волиш или мрзиш?
У сваком случају имамо проблем.
Dr House
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Moja Plavusica je otisla za tipa iz poznate domace Rok Grupe , boolelo je sest meseci  ,rupa u grudima ,neutoljiva praznina ,o nicemu drugom nisam mogao da mislim ,pio sam po dve flase crnog vina svake bogovetnje veceri ,
slomila mi je srce nista gore kad imas posla sa Andjelom i Kurabom .
Proslo je 25 godina od tada i prosao sam kroz par stotina odnosa i par brakova i par afera ,sve sam ja te zene voleo ali nisam bio zaljubljen u njih ,sve u koje sam se mogao zaljubiti strasno i ludo otkacio bi ih posle mesec dana jer lakse ih je preboleti ,to je osecanje koje ti nije potrebno i koje te cini slabicem i emocionalno nestabilnom osobom i to ti nista ne treba u zivotu .
Najmanje pet zena me je zaprosilo dve sam prihvatio i rodile su mi fenomenalnu decu ,
Ja obozavam i volim svoje supruge ,
Ali nikad vise necu sebi da dozvolim da se zaljubim ,to je toliko beskorisna stvar i uopste nisi u kontroli ,
ponasas se kao idiot ,kazes stvari sto inace nebi rekao ,gubis smisao za humor ,otudjujes se od prijatelja ,
gubis poverenje ,postajes posesivan i ljubomoran u tvojoj glavi se javljaju prvo sumnja a posle strah ,
sto eventualno dovodi do onoga cega se najvise plasis a to je prekid odnosa .
Skini sa sebe taj blagoteleci pogled dohvati tegove ,kupi dobru muziku ,razmazi sebe sa lepim stvarima ,
nauci kako da provedes vikend sam ,da uzivas u svom sopstvenom prisustvu ,gledaj srecne filmove i komedije
skloni sve sto te podseca na nju i ne idi na mesta na kojima si bio sa njom .
Pisi ,Crtaj, komponuj iskoristi ta osecanja i pretvori ih u nesto pozitivno ,Phill Colins je napravio najbolji album
onda kad se razveo .
Ponavljaj i pevusi u sebi neku strofu u sebi poput  Monti Pajtona "Always look on the bright side of Life " ili Michael Keyna "We old preservation sociaty".
Imao sam poznanika koji se obesio zbog zene ,Imao sam prijatelja koji je pokusao da se ubije zbog devojke posle sedam godina zabavljanja a i cuo sam za jednog koji je sa nogom pucao sebi dvocevkom  u glavu ,
Samo su time sebe lisili zivota ,steta mogli su sve da imaju ,samo da su malo istrajali .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Trolololo... ili ne...

Nasla decka posle 7 dana?  Smile

Reci cu ti isto sto sam rekao liku u vojsci dok su ga drugi tesili da mu bude lakse... mi u kasarni 15 dana i njemu javlljaju da mu se devojka udala.  Smile I svi oko njega, pa ovo, pa ono...

Poenta obe price - niti je ova nasla decka i za 15 dana se udala, niti je ta tvoja nasla decka posle 7 dana... imale su ih od ranije... jedna je docekala da joj "decko" ode u vojsku, ova tvoja se smorila sa sedenjem na dve stolice, tebe otkacila a ostala sa njim.

Eto, vidite kako je sve jednostavno.  Smile
Objasnio si lepo Smile

 Imao sam takvo iskustvo i nimalo nije bilo prijatno. Kučka je imala nekog sa strane pa umalo da je išutiram kad je došla na zezanje sa mojim društvom u kraj u kome sam bio i mesto na kom sam visio. Spasao je lik od dobrih batina.
 Smrduša je došla i krenula da koketira sa mojim ortakom..Jebo mater kad je nisam unakazio...Eh, šta ti je kad imaš 17 godina  Smile Smile

 E da samo da kažem postavljaču teme..
 Nemoj mnogo da se otvaraš u priči. Pokaži emociju, to ok ali shut the fuck up-drži gubicu zatvorenu i tačka!
 Onogh momenta kada te upozna do daske-odlazi. Kod mladjih je tako-kod starijih drugačije.
 Ti si pretpostavljam mlad dosta pa primeni ovo, budi misteriozan, pusti je neka te upoznaje.
 Pri tom ne laži ali budi mudar  Smile
« Poslednja izmena: 03. Mar 2012, 00:22:02 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61

 Imao sam takvo iskustvo i nimalo nije bilo prijatno. Kučka je imala nekog sa strane pa umalo da je išutiram kad je došla na zezanje sa mojim društvom u kraj u kome sam bio i mesto na kom sam visio. Spasao je lik od dobrih batina.
 Smrduša je došla i krenula da koketira sa mojim ortakom..Jebo mater kad je nisam unakazio...Eh, šta ti je kad imaš 17 godina  Smile Smile

Iz iskustva, najbolje je da je iskuliras i u momentu krenes da se zezas sa drugim ribama. To takve sto vole namerno da nabijaju na nos kako su odmah pronasle nekoga najvise boli.

Bas da je bijes, tja, ne isplati se da joj pruzis ono sto ona i hoce. A to bi upravo i htela, da se napravis ljubomornim pa da pokazes da ti je ne znam toliko stalo stalo.  Smile

Cisto kazem.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple 5S
Dali ste mi dobar predlog da se napijem i da nadjem drugu devoju . . . . . . . .  Ali kako cu ja naci drugu devojku kad mi je mozak opterecenj sa bivsom, tu se javlja problem moracu ici na savet psihologa.  Sta vi mislite o savet psihologa ?  :?



Pa vreme je najrealnije resenje, sve ostalo je po meni bezanje od problema. Klin se klinom izbija to stoji, napijes se, lakse je to stoji, ali sta cemo sa onim momentom kada ostanes sam sa sobom i svojim mislima potpuno trezan? Dakle suoci se sam sa sobom, i sam pronadji nacin kako da ubedis sebe i pomiris se sa tim da je svemu kraj. Barem ja znam, kao osoba koja je na gore pomenute nacine i sama bezala od problema da ti nacini nisi u stvari ono sto ti stvarno pomogne. Sam sa sobom moras to da resis u svojoj glavi i u svom srcu, a vremenom ces mozda i oguglati i postati ravnodusan na te raskide kao recimo ja. Jedan je zivot, nema vremena za tugovanje. Mada veruj mi da i ta tuga ima neku svoju car, ali nemoj da te ona sprecava da ides dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You are a legend in your own mind

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2193
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple Iphone 4s
 Smile Smile
Ono sto vecina ljudi oba pola ne shvata je to, koliko su srecni sto su ostavljeni i koliko je ta osoba bila losa za njih. I da im je zapravo data sansa da nadju nesto bolje, nekog ko ce ih voleti onakve kakvi jesu i ceniti njihovu ljubav. To je najvaznije.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:48:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.