Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:10:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako vratiti neprezaljenu ljubav?  (Pročitano 6549 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Vidi, kako je prekinula svaki kontakt s tobom to znaci da si ti vec uveliko na gubitku. Izgubio si pa vise nemas sta izgubiti.
Stisni petlju, napisi pismo ili sta vec( nikako mail ili sms( videce ti adresu ili broj pa moze izbrisati sve to odmah po prijemu, a ovako igras i na faktor iznenadjenja malo(priznaj kad si poslednji put primio bas pismo?))
A kako je ljubav kao ona greb-greb srecka(50% za dobitak 50% za gubitak) nemas sta da izgubis. Odnosno izgubljeno je sve onda kada ti odlucis da tako bude...Prema tome...Papir na sto, pero u ruke i...
javi konacan ishod
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 142
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A kako si ti tako siguran da se i ti njoj svidjas ako ti nije odgovarala na poruke?Meni kad se neko ne svidja ja ga ignorisem.I sam kazes da ti je odgovorila tek nakon sto si joj svasta izgovorio.Ali svakako vredi pokusati,bar ces znati na cemu si.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson T230
Otkad je Ducic "suvofalsuan", kad je kao diplomata imao nekoliko seksualnih afera ?
Jeste, upravu si, ali onu koju je idealizovao golu nije video.
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
A kako si ti tako siguran da se i ti njoj svidjas ako ti nije odgovarala na poruke?Meni kad se neko ne svidja ja ga ignorisem.I sam kazes da ti je odgovorila tek nakon sto si joj svasta izgovorio.Ali svakako vredi pokusati,bar ces znati na cemu si.

ona sama mi je rekla da me voli!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 142
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
O pa o.k. onda super Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da se umesam,
slazem se sa svim komentarima,ali,
ti si joj uputio ruzne reci kad ti nije odgovorila na poruke...ako je pametna razmisljace ovako:
sta ako udjemo u vezu pa se zbog ovih ili onih razloga desi da zakasnim,da ne mogu da se javim,da nesto...on ce se drati,govoriti ruzno,raskidati,napiti se,nesto jos gore...?!!
svidjas joj se,npr,ali ona zeli nekog ko je razume,voli,ko ce shvatiti da je ona neko ko moze imati nepredviddjene okolnosti ili se stidi ili vec...
sta cemo s tim.dzaba tvoje udvaranje i kajanje.das punu kofu mleka i onda sutnes i prospes?da li si o tome pisao u ljubavnom pismu,da li zaista posle 6 meseci ili vise,neces napraviti isti ekces?upitaj se prvo o sebi pa resavaj nju i zaljubljenost.da li je gotivis zbog sebe ili zbog eventualnih vas?sve su to stepenice ka zreloj ljubavi.
ja sam imala neprezaljenu ljubav,volela sam ga godinama,dvocifren br.nikad mu nisam srala,niti dosadjivala,volela sam da se druzimo iako me nije hteo...danas nisam zaljubljena,dobri smo porodicni prijatelji,i evo vec 23 godine,nisam izgubila nekog do koga mi je stalo,u fazama se to menjalo al je opstalo.mislim 23 god.od dana zaljubljivanja,iako smo u prvih 5 godina pvremeno imali neke "blize" kkkontakte,nismo se zabavljali...sada mi je njegova zena veoma dobra prijateljica i ja volim sto je on nasao takvu divnu osobu da sa njom ima porodicu.razumes.Ako je ljubav,ona ima faze,ona tolerise i razume,ona se ne dernja zbog neposlate poruke.
a cvece,pismo,pesme su ok ako je iskrenost iza svega toga,prvo iskrenost prema sebi i svojim mogucnostima i zeljama,pa i prema voljenom bicu.
mislite o tome.
 :mobile: [smilie=42s.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@tcikulin
bez obzira sta se desilo,ako si pogresio i ako se kajes i to te grize,ucini sve da dodjes do nje i da je,na lep nacin,ubedis da razgovarate.
mozda nece biti spremna za razgovor jos dugo vremena,imaj strpljenja,ali svakako treba da to uradis,posebno sto se kajes i sto te to grize...
stvari se,mozda,nece promeniti u pravcu u kojem bi ti zeleo,ali ako osecas da treba da se izvinis osobi koju si uvredio svojim ponasanjem,onda to i uradi-vredece oboma...
samo napred  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
hmmm...pa neka covek pokusa, nema sta da izgubi.
no slazem se vrlo i sa onim komentarom, da je covek curu idealizovao itd.
ali dok ne pokusa nece znati na cemu je. bolje da se kaje zbog cega god, nego da se jede zato sto misli da je nesto propustio, izgubio, ili sta vec!
dakle, i smoje strane ohrabrenje, samo napred!!
uf, ima takvih prica izgleda koliko volis, ovih meseci neku slicnu prozivljavam pored svog drugara.
poznajem coveka 5god., i znam da je imao veze i vezice ali je stalno pricao o jednoj nikad prezaljenoj gospodjici x sa kojom je zasrao pre 7 god., dakle nju nisam upoznala. I ne lezi vraze, godinama se nisu sreli, i sad je vidja gde god da makne a zaljubljeniji je, rekla bih ,no ikad!
po mom skromnom zenskom sudu cura ga vuce za nos onako lepo zenski, ali kako to reci? mora da shvati sam...da okaje grehe... da isprati proslost tamo gde joj je mesto...ili da je ubedi da je on bas onaj pravi za nju. Bas me zanima sta ce od svega toga da bude.
Isto vazi i za njega, vredi pokusati, ali treba i proceniti sanse i sve ostalo. Idealizacija je glavni neprijatelj zaljubljenih!
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:10:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.