Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako uloviti komada bez po muke  (Pročitano 1399 puta)
07. Apr 2005, 06:55:33
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kako uloviti komada bez po muke
   

Reprogramirajte joj svijest
   
   
'Ako ni nakon mojih metoda ne uspiješ uloviti komada,' kaže profi zavodnik Ross Jeffries na svojim skupocjenim Don Juan seminarima, 'onda ćeš dobiti moje desno jaje i sve moje kreditne kartice. Aleluja!'

Pristajemo. Na to da malo proučimo njegovu stranicu (www.seduction.com) i vidimo što kaže najbrži, ako ne i najuspješniji zavodnik na svijetu i njegova svita učenika. Naravno da svako malo na njegovoj web stranici u oči upada garancija 'tri žene u devedeset dana ili ne plaćate ništa'. Čarolija? Droga? Ma kakvi! Jeffriesova formula se zove NLP (neurolingvističko programiranje) - zbirka komunikacijskih tehnika koju su početkom osamdesetih godina razvili jedan lingvist i jedan matematičar ne bi li ljudima olakšali učenje, razbili strahove, promijenili matrice ponašanja ili isprogramirali prodavače za uspjeh.

Znamo nekoliko takvih slatkorječivih polaznika, ali ne znamo nikoga kome je palo na pamet da taj instrument upotrijebi u neke druge svrhe, naime taj da navlači žene u krevet. I tu na red dolazi Jeffries. Jabuka mu je na glavu pala 1987. i otada Jeffries flerta, naravno, samo neurolingvistički.

Zanima vas kako izgleda taj njegov idealni zavodnik? Posve kul. Sve drži pod kontrolom, prije svega tijek razgovora. Prepoznaje informacije i, još važnije, zna ih interpretirati. Npr. da se iza te i te rečenice koju ste upravo provalili krije duboka emocionalna neiživljenost i sklonost avanturama.

Nije još gotovo! Povrh svega ovoga nabrojenoga, savršeni zavodnik naprosto pršti šarmom, duhovitošću, spontanošću. Priča toplim, fino moduliranim ugodnim glasom koji ima samo jedan cilj: u sugovorniku pobuditi nježne i ugodne osjećaje. Npr. onaj da je taj veseli tip koji upravo sjedi ispred vas zaista vaša druga polovica. Naravno, u pozadini stalno vreba ona rečenica: "Daš mi broj telefona, daš mi broj telefona, daš mi mjesto u krevetu?" Toliko o teoriji.



A pomaže i onima koji nikako ne mogu prežaliti predmet obožavanja koji im je dao nogu. 'Ako dobiješ 10 žena boljih od nje, zar bi još uvijek cvilio za njom?' pita učitelj   


U praksi to izgleda malo drugačije. U dvorani sjedi 35 polaznika tečaja, a gospon Ross urla: "Aleluja. Istjerat ćemo mi njega. Koga, pitate vi? Pa vraga masturbacije! Vraga seksualne frustracije!"

A onda, kao u školskim klupama, proziva. Prvi je na redu Bob, stručnjak za kompjutere.
- Pričaš li puno s djevojkama? - pita ga Ross.
- Pa ne baš.
- Ok, zbog toga si ovdje. U čemu je problem?
- Ne mogu pričati s curama.
- Uopće ne?
- Samo češki.
Stanka.
- Ma pitam ja njih ponekad gdje je koja ulica.

- Sljedeći! - viče Ross. (Ricky, 4 banke, perut u kosi.) - U čemu je tvoj problem?
- U tome da svaki put kada se nađem ispred neke žene počinjem ju zamišljati golu. Imam filing kao da imam neku divlju životinju u sebi. Totalno sam blokiran jer stalno mislim o tome da će ona to primijetiti.
- Ok - kaže Ross. - Zamisli ženu od 250 kg. S brkovima. Što vidiš?
- Vidim ju golu.
- Nažalost, tebi ne mogu pomoći čak ni ja. Šala.

Za takvu vrstu pomoći - plus one čudotvorne vizualizacije trokuta, kvadrata i kružnica, koje potom bojite po želji i ubacujete u njih ili iz njih sve osjećaje koje ne želite ili želite - morat ćete platiti 900 dolara za seminar preko vikenda. Još 200 dolara za lektiru. No vrlo je vjerojatno da će uspjeh izostati ako ne nabavite i VHS Deluxe-Home-Study kurs za 340 dolara. CD-ove također ne valja zaboraviti.

Malo upozorenje: ne preporuča se konzumirati sve odjednom, budući da vježbe valja izvoditi u što dužem vremenskom razdoblju. Ni u snu reći lijepim ženama da su lijepe!



Navodno vas uče i tome kako nagovoriti osobu s kojom chatate da ugasi komp, popije malo mlijeka, uđe u auto i doveze se direktno do vašeg stana   


Ok, želite nešto konkretno. Lekcija se zove: idemo klopati, a žene ju naprosto obožavaju. Navodno formula funkcionira sa svakom ženom u svako doba dana, na svakom mjestu. Majstor Ross zna jer on ju je izmislio. A onda ide ovako. Pitajte ženu 'kroasan ili pecivo?', a ruke držite tako kao da u svakom imate po jednu vrećicu bombona. Sljedeće pitanje: 'Voliš li više McDonald's Ili Burger King?' Treće pitanje: 'Koji sladoled? Vanilija ili čokolada?' Kvaka je u tome da na njena prva dva odgovora, svejedno kakva ispala, napravite facu neslaganja, a da se na trećem oduševite i kažete: 'Ah, predivno! Žene koje to vole su jako hrabre, obožavaju avanutre i bez problema ulaze u rizik.'

Super, pomislit će i ona. Ja sam hrabra, obožavam avanturu i bez problema ulazim u rizik. Na vama je sada samo to da izmislite neki pokret tijela koji ćete vezati uz ovu rečenicu. Npr. počešite se po nosu. Tijekom kasnijeg razgovora, svaki put kada to učinite, navest ćete svoju žrtvu da pomisli kako je spremna na avanturu i to upravo s vama.

Na pitanje nije li to malo nemoralno, Ross odgovara: "Svaki alat se može upotrijebiti i kao oružje. Uostalom, žene vole da se igrate skrivača s njima, da kružite oko njih kao mačke oko vruće kaše i da se trudite." Živi bili pa vidjeli! Oduvijek je bilo 'osebujnih tipova' koji sve interpretiraju na svoj način.

Nama se ipak više svidio ozbiljniji pristup NLP-u. Puno više informacija na službenim stranicama Udruge trenera neuro-lingvističkog programiranja Hrvatske.

prethodni članci   
Kako postati veliki jebač?   

A.O.  09.03.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat
Pitajte ženu 'kroasan ili pecivo?', a ruke držite tako kao da u svakom imate po jednu vrećicu bombona. Sljedeće pitanje: 'Voliš li više McDonald's Ili Burger King?' Treće pitanje: 'Koji sladoled? Vanilija ili čokolada?' Kvaka je u tome da na njena prva dva odgovora, svejedno kakva ispala, napravite facu neslaganja, a da se na trećem oduševite i kažete: 'Ah, predivno! Žene koje to vole su jako hrabre, obožavaju avanutre i bez problema ulaze u rizik.'


..hm.. i ovo bi trebalo da upali? Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
..hm.. i ovo bi trebalo da upali? Smile





Procitao samo sajt od glave do pete. Tip je pronasao gomilu isfrustriranih i iskomplexiranih muskaraca koji nemaju poverenje u sebe i prodaje im maglu. Zalosno ...

Jesi gledala film Hitch?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
ne. zasto?
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.