Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako učvrstiti stomak? (bez mišića)  (Pročitano 13644 puta)
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Ma kakvi treninzi ovo ono. Redovan sex, menjaj poze, visi s plafona i, cuci, lezi, izvrci se, izvodi akrobacije, pa da vidis sta su gradja i kondicija...  Smile



 Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Citat
divim se svakome ko moze da pretrci 100m
Спринт?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Sve je ok, znam ko si, no hard feelings ;)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 762
Zastava Munze Konza
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
mob
Samsung GalaxyS3
licno najvisemrzim taj deo i divim se svakome ko moze da pretrci 100m Smile

Trcim samo pod uslovom da me juri medved ... i to neki izgladneli!
IP sačuvana
social share
Kill all my demons and my angels might die too
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 36.0.1985.128
ha ha  Smile

ne sprint, nego kako god da pretrci, jer ja posle 100m imam tahikardiju

ali zato mogu da plivam 5 km da se ne umorim  Smile i brzo hodanje .. mogu zauvek.. bajs mogu da vozim do n.sada i nazad u dahu..

ali trcanje .. gubim dah posle 20 m, srce preskace posle 30m.. kad trcim za busom i utrcim u njega, treba mi pet minuta dubokog disanja da mi prestane preskakanje srca.. jednostavno kao da me ta aktivnost unistava

gledala sam ove neke patike asics sa gelom, jako s skupe tipa 18000 kostaju  Smile za trcanje su i kad sam ih probala skapirala sam.zasto toliko kostaju.. bukvalno kao da ne dodirujes zemlju, verovatno je trcanje u njima bar upola pojednostavljeno sto se tice tog neprijatnog osecaja udarca noge u beton, meni to smeta kako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Smile

Ziva istina. Samo tako aktiviras misice i dobijes upalu tamo gde nisi ni sanjao da imas misic  Smile

Al bez zezanja, dijeta bar 6 dana, bez masti i ugljenih hidrata, umereno do aktivno kretanje, redovan san, znojenje (sam nadji motiv) i tako 4 puta, mora da se postigne rezultat. Nije fazon u plocicama. I oni iz Bijafre ih imaju. Fazon je u kondiciji, zdravlju i izdrzljivosti.
Na stranu sto su zene i muskarci dijametralno razliciti u svemu pa i u sagorevanju masti i utrosku energije. Muskarcima je Bog bio naklonjen. Mogu da zderu i da piju i da im jebeni leptin odrzava ravnotezu. Kod zena je to mnogo teze. Prirodno masnije, moraju da vode racuna o ishrani.

Jebena Eva nas je zaebala....  Smile

« Poslednja izmena: 30. Jul 2014, 23:52:23 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
SonyEricsson k 850i
To bez UH i nije bas pametno.. Ja sam prosle godine probao, pre te dijete sam redovno trcao, 10-15 km dnevno, teretana, fudbal, posle nekih mesec dana vise nisam imao snage na fudbalu da potrcim..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
To bez UH i nije bas pametno.. Ja sam prosle godine probao, pre te dijete sam redovno trcao, 10-15 km dnevno, teretana, fudbal, posle nekih mesec dana vise nisam imao snage na fudbalu da potrcim..

Morao si da znas svoj procenat masnoce i da dodjes na idealno stanje.
I morao si da jedes onoliko koliko je zahtevao tvoj organizam.
Dijetom, dugom dijetom i iscrpljujucim treninzima si naterao telo da mnogo vise trosi nego sto dobija. To je sve ok, dok ne dodjes do toga da trening krene da crpi misic jer je salo i energiju iz njega vec isrpeo.
To je ozbiljna zamka koji ni mnogi treneri ne znaju. Jer da bi znali, moraju da poznaju malo i nutricionizam.

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 36.0.1985.128
dok se drzi dijeta bez uh nema treninga, samo hodanje ili malo brze hodanje

ona sluzi da telo u miru i bez dodatnih napora sagori sopstvenu naslagu  masti i oslobodi nesto malo energije

ako tu energiju trosis na sport, to je ne samo nezdravo nego i suludo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Browser
Opera 11.10
Jebote i trening postao nauka,mi koji smo nekad trenirali bez medicinskog tima oko sebe smo izgleda dobro zivi ostali...ovom jadniku sto je otvorio temu prvo ce trebati recnik da pohvata sve,zatim nutricionista,a onda ce da kaze a u k**ac i kupi koji metar konopca da se obesi i resi se bede...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Jebote i trening postao nauka,mi koji smo nekad trenirali bez medicinskog tima oko sebe smo izgleda dobro zivi ostali...ovom jadniku sto je otvorio temu prvo ce trebati recnik da pohvata sve,zatim nutricionista,a onda ce da kaze a u k**ac i kupi koji metar konopca da se obesi i resi se bede...

Aditivi, seceri, hormoni i sva ostala sranja koja se nalaze u hrani su napravila disbalans u organizmima.
Verovatno samo dotle dokle se DNK ne prilagodi trenutnim otrovima. Onda idemo dalje  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: stomak vrstiti

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.