Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako trebaju da izgledaju nove pokrajine u Srbiji?  (Pročitano 4762 puta)
09. Jan 2011, 14:33:06
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ćao, opet ja Wink

Kažu državne mudonje da moramo formirati nove pokrajine, kako bi se izbegla asimetričnost i povećala ravnopravnost regija.

Koliki stepen autonomije bi, po vama, trebale da imaju nove pokrajine i koliko bi njih trebalo da bude? Kako bi se zvale i gde bi išle granice tih pokrajina?
Našao sam na netu ovo http://img32.imageshack.us/img32/3029/7regions.png - Meni se sviđa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
треба смањити аутономију Војводине и поделити је на Срем, Банат и Бачку ... остале покрајине правити искључиво тако да националне мањине не могу имати већину у њима, покрајине без премијера са скупштинама, грбовима, заставама, административним цехтрима и секретеаријатима искључиво из локалног развоја, културе, итд ... полиција, војска, пореска политика, спољни послови, образовање и судство да остану искључиво у надлежности Републике. У пракси се у задњих 10 година показало да Војводина што више власти и надлежности добија - све више пропада, тако да Војводина више није најбогатији део Србије, у ствари никад није било горе.  Smile

п.с. видим да баш волиш ове теме  Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
још само кровз да се појави Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Qtek 小米
Ја сам за то да се прво укине београдизација, значи смањити надмоћ Београда.
Како ? За почетак укинути ову нефункционалну АП Војводину.
Даље, Борча (најперспективнији део БГ и Србије) се одваја од Београда. Пошто је Борча некада била део панчевачког среза, сада ће се цео Банат припојити Борчи и то ће бити борчански регион.

Даље, Земун (део БГ који се никада није интегрисао), њима ће припасти Бачка и Срем, као природни наставак овог града. Дакле то је други регион, земунски регион.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bor-zem.PNG
(74.25 KB, 634x554)
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Qtek 小米
Трећем региону ће седиште бити у Сурчину такозвани сурчински регион а припашће му мачвански, колубарски,моравички, златиборски, рашки и КиМ регија, а четврти ће припасти Вождовцу, то ће бити вождовачки регион са браничевском, борском, поморавском, расинском, нишком, топличком, јабланичком и пчињском регијом.
Међутим вождовачки регион ће имати једну аутономну област, то је АП Пирот.
АП Пирот је прелазно решење за будући пиротски регион, који ће обухватати јужни део вождовачког региона и комплетну данашњу БЈРМ.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ostatak.PNG
(178.64 KB, 898x1006)
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Salis se...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Свиџа ми се Гамбијева идеја, оћу и ја будем Мунзе конза ваистину конза Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Nokia 
Citat
Трећем региону ће седиште бити у Сурчину такозвани сурчински регион а припашће му мачвански, колубарски,моравички, златиборски, рашки и КиМ регија, а четврти ће припасти Вождовцу, то ће бити вождовачки регион са браничевском, борском, поморавском, расинском, нишком, топличком, јабланичком и пчињском регијом.
Међутим вождовачки регион ће имати једну аутономну област, то је АП Пирот.
АП Пирот је прелазно решење за будући пиротски регион, који ће обухватати јужни део вождовачког региона и комплетну данашњу БЈРМ.
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia krntija
buahahahaha  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ја сам за то да се прво укине београдизација, значи смањити надмоћ Београда.
Како ? За почетак укинути ову нефункционалну АП Војводину.
Даље, Борча (најперспективнији део БГ и Србије) се одваја од Београда. Пошто је Борча некада била део панчевачког среза, сада ће се цео Банат припојити Борчи и то ће бити борчански регион.

Даље, Земун (део БГ који се никада није интегрисао), њима ће припасти Бачка и Срем, као природни наставак овог града. Дакле то је други регион, земунски регион.


Трећем региону ће седиште бити у Сурчину такозвани сурчински регион а припашће му мачвански, колубарски,моравички, златиборски, рашки и КиМ регија, а четврти ће припасти Вождовцу, то ће бити вождовачки регион са браничевском, борском, поморавском, расинском, нишком, топличком, јабланичком и пчињском регијом.
Међутим вождовачки регион ће имати једну аутономну област, то је АП Пирот.
АП Пирот је прелазно решење за будући пиротски регион, који ће обухватати јужни део вождовачког региона и комплетну данашњу БЈРМ.
ahahahahahahahahahaha Smile Smile Smile Smile

Ubaci jos Moravicki okrug u Zemunski region (posto ne volim Surcince) a i

оћу и ја будем Мунзе конза ваистину конза Smile

i glasam za tebe  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.