Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:37:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako to ne znate  (Pročitano 3557 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Onaj ko odmara mozak od mentalnog napora tako što ga hrani novim zanimljivim stvarima (to može biti umetnost ili sport)i dalje hrani svoj mozak.

Kada budes 4 meseca radila fizicki posao po 16h dnevno onda ces biti merodavna da sudis o tome  Smile

Ja opet kazem, iz iskustva, ovde pratim sve i za sve se nadje vremena, tako me nista nije zanimla... pokusavao prvih 10 dana da budem informisan i zainteresovan za razne stvari kako to cinim ovde, ali dzaba, ne more  Smile

A sto se sporta tice, to ne spada u domen vesti i informativnog programa, odnosno nekog ozbiljnijeg stiva, zar ne? On i sluzi za razonodu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Ja sam ipak intelektualac i ne vidim razlog da radim fizički posao 16 sati dnevno. Naravno znam da to neki ljudi rade, odu na naftnu platformu ili kruzer i žrtvuju neku godinu da bi zaradili dovoljan kapital za privatni posao. Ali to je samo privremen moguće.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2107
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
LG 
Poenta je biti uspesan u svome poslu i naravno pratiti korak kako dalje napredovati.Nije sramota raditi nijedan posao tako da ne volim tu podelu na sljakere i intelektualce...Intelektualac je nesto van obrazovanja to je potpuno drugaciji nacin razmisljanja iz kojeg je izbaceno uglavnom subjektivno razmisljanje i sujeta.Niko ko radi 16 sati ne moze biti skoncentrisan na nista drugo nego na odmor i oporavak.To je nezdravo.

Svako zna i uci koliko mu je potrebno ili omoguceno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ja sam ipak intelektualac i ne vidim razlog da radim fizički posao 16 sati dnevno. Naravno znam da to neki ljudi rade, odu na naftnu platformu ili kruzer i žrtvuju neku godinu da bi zaradili dovoljan kapital za privatni posao. Ali to je samo privremen moguće.

Kako ne volim ove samouverene, na obrazovanju zasnovane stavove. Pa i ja sam intelektualac... pricam za USA, bio sam na studentskom programu (jedina sansa za 100% dobijanje vize), ali podrzaumeva i 4 meseca rada). A tamo 80% ljudi radi ili fizicke poslove (i konobar je fizikalisanje, zar ne?) ili po 2 posla, bez obzira na tezinu istog. I sa tog aspekta izlazem ovde.

A ne daj ti boze da te zadesi da moras da radis, kao dosta ljudi i ovde i tamo, ne mislim da bi ta odrednica "intelektualac" mnogo pomogla, to ne stavlja hleb na sto.

Btw, odosmo u off... sve je krenulo od prvog off-a a onda mog odgovora na to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ala ste mi svi intelektualciiiiiiii  Smile

Sto se tice teme, ne dolazim u situacije da nesto ne znam, posto sam superiorna u svakom okruzenju  Smile Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Jaoj, blago nama, skromih intelektualaca na svakom koraku.  Smile
Kako li nam je onda zemlja u ovakvom ku*cu?  Smile

A kad cujem rec ''intelektualac'' nikako ne mogu a se da ne setim Rambove istoimene pesme.  Smile Smile

@tema
Nemam problem sa tim da pitam ako nesto ne znam, ili trazim objasnjenje za nesto sto mi nije jasno.  Smile
Cak i volim da sam u drustvu obrazovanijih i obavestenijih od mene, od njih se stosta da i nauciti.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ala ste mi svi intelektualciiiiiiii  Smile

Jaoj, blago nama, skromih intelektualaca na svakom koraku.  Smile

Sto se mene tice, samo odgovaram na post. Inace to ne radim, ali kako sam naveo da sam rintao i po 16h dnevno (kao da je to sad neka sramota, zamisli  Smile), sustina mog posta je osporavana samo na osnovu toga - intelektualac. Pa odgovorih da ih ima svuda... setite se '90, pun ih je bio buvljak, sto onih koji prodaju gace, sto onih koji valjaju cokolade i zvake.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Ja sam ipak intelektualac i ne vidim razlog da radim fizički posao 16 sati dnevno. Naravno znam da to neki ljudi rade, odu na naftnu platformu ili kruzer i žrtvuju neku godinu da bi zaradili dovoljan kapital za privatni posao. Ali to je samo privremen moguće.

Kako ne volim ove samouverene, na obrazovanju zasnovane stavove. Pa i ja sam intelektualac... pricam za USA, bio sam na studentskom programu (jedina sansa za 100% dobijanje vize), ali podrzaumeva i 4 meseca rada). A tamo 80% ljudi radi ili fizicke poslove (i konobar je fizikalisanje, zar ne?) ili po 2 posla, bez obzira na tezinu istog. I sa tog aspekta izlazem ovde.

A ne daj ti boze da te zadesi da moras da radis, kao dosta ljudi i ovde i tamo, ne mislim da bi ta odrednica "intelektualac" mnogo pomogla, to ne stavlja hleb na sto.

Btw, odosmo u off... sve je krenulo od prvog off-a a onda mog odgovora na to  Smile
Nisi pokušao da pročitaš dalje od prve rečenice. Ja govorim o sebi a ti govoriš o meni. Pri tome ja sebe poznajem a ti mene ne poznaješ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Nije tacno, tvoja recenica je sasvim dovoljna.

Citat
Ja sam ipak intelektualac i ne vidim razlog da radim fizički posao 16 sati dnevno.

Ja rekoh ne daj boze da dodjes u situaciju, pa da vidis kako ces morati... ima da te jase neki gazda sa dva osnovne a ti onda apeluj na intelekt.

Citat
Naravno znam da to neki ljudi rade, odu na naftnu platformu ili kruzer i žrtvuju neku godinu da bi zaradili dovoljan kapital za privatni posao. Ali to je samo privremen moguće.

Ovo si lupila... zato sto 16h dnevno podrzameva i dva posla a ne samo jedan. I kazem, ogroman broj amera radi po 2 posla, da li da su konobari na dva posla, da li selidbe i taksiranje, da li bilo koja druga kombinacija ili jedan posao dve smene.

Generalizujes na platforme i brodove. Kazem da tvoja prica ne stoji, da samo ovde prolaze te price o intelektualcima... a da odes tamo pocela bi sa poslovima najnizeg ranga bez obzira na obrazovanje i intelkt, prosto tako funkcionise sistem.

Tema - kako ne znas... opste stvari treba znati, nema opravdanja... ovo o amerima i rintanju je druga konotacija koja stvarno nema veze sa temom a ja sam budala sto uopste odgovorih na prvi off  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Da li je sramota što ne znam autobiografije velike većine aktuelnih muzičkih zvezda čiju muziku uglavnom ne cenim, što nisam u toku sa zvezdama granda, niti znam ko je nominovan u VB. Što ne znam kako se zovu glavni glumaci iz serije Seranovi ili ko je aktuelni norveški prvak u fudbalu. Treba znati osnovne stvari vezane za različite svere života, ali ne vidim zašto bi se loše osećali što ne znamo neke ne toliko važne podatke iz oblasti koja nas ne zanima. Druga stvar je ako je to vezano usko za struku ili se radi o osnovnoj kulturi ( npr.  šta je Mona Liza, ko je napisao Derviš i smrt,  hemisku formulu vode...).
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:37:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.